Προς το περιεχόμενο

Vodafone Bussines Connect


Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από bill2015,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα έχω πρόβλημα με το τηλ του μαγαζιού το ρουτερ εκεί που είμαι μια χαρά επειδή έχει μέσα μπαταρία είναι σαν να βγάζεις το τροφοδοτικό από την πρίζα ενώ αυτό είναι συνδεδεμένο τι να κάνω

Oxygen είναι;

Τροφοδοτικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 171
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι εκεινο το κλασικο που εχεις και εσυ το μικρο άσπρο το IVV14000 αυτο που δίνει η vodafone σιγουρα λες να ειναι αυτο να δοκιμασω με αλλο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εκεινο το κλασικο που εχεις και εσυ το μικρο άσπρο το IVV14000 αυτο που δίνει η vodafone σιγουρα λες να ειναι αυτο να δοκιμασω με αλλο ?

Ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παράξενο όμως το μαγαζί να είναι μια χαρά στο μαγαζί και στο σπίτι να εινσι μια ζωή χαλασμένο

Κι εμένα στο σπίτι μου μια χαρά είναι.

Από τις 17/8 που ενργοποιήθηκε δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά πως γίνεται στο μαγαζί να είναι μια χαρά και στο σπίτι μάπα

Κάτι φταίει προφανώς στη γραμμή μέχρι τον κατανεμητή ή στο σπίτι από τον κατανεμητή ως την πρίζα.

Πάρε το ρούτερ από το μαγαζί και βάλτο στο σπίτι να δούμε τι παίζει αλλά δεν ξέρω αν θα δουλέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δοκίμασα μια χαρά αλλά τώρα που πήραν την αίτηση μεταφορά για να αλλάξω δίκτυο τώρα που το έκαναν αλλά εγώ θα αλλάξω

Ποιο νούμερο είχε πάρει;

Του σπιτιού ή του μαγαζιού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα έχω πρόβλημα με το τηλ του μαγαζιού το ρουτερ εκεί που είμαι μια χαρά επειδή έχει μέσα μπαταρία είναι σαν να βγάζεις το τροφοδοτικό από την πρίζα ενώ αυτό είναι συνδεδεμένο τι να κάνω

oxygen και να παιζει σωστα δεν γινεται.

α.υπομονη να αλλαξεις παροχο.

β.το gennet εχει μπαταρια.αν κοπει το ρευμα πρεπει να σου δωσει ακαριαια απο την μπαταρια αλλα θα σου κλεισει το wireless απο default εκτος αν εχει ρυθμιστει αλλιως.αν εννοεις οτι σου κανει reboot χωρις να κοβεται ρευμα κτλ τοτε κατι στο Oxygen.το εχω δει με αρκετα oxygen δυστυχως.εκτος αν εννοεις κατι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oxygen.απλα μοναδικα στο ειδος τους.πιο παρταλι ρουτερ απλα πεθαινεις.400-600 ευρω ρουτερ και βγαζει προβληματα που δεν τα βγαζουν ρουτερ των 30 ευρω.και το 45 board ειναι απο τα τελευταια board και υποτιθεται απο τα πιο καλα.φαντασου τα πρωτα 15χχχ,25χχχ πως ηταν.μαλλον reboot εκανε αμα λες οτι ηταν σαν να κοβεται το ρευμα.αν ειχε προβλημα κατι στην τροφοδοσια θα σε γυρναγε σε battery αν σου ειχαν βαλει μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σαν ποιότητα ρουτερ δεν πολύ μου άρεσε και μου φαίνεται το τηλέφωνο του μαγαζιού ζήλεψε από το σπίτι γιατί έχει αντίλαλο και οταν πήρα στο πωλητή του είπα τι να κάνω μου είπε ότι άλλο ρουτερ δεν σου δίνω γιατί τα άλλα λέει εσύ τα χάλασες και φυσικά τον έβρισα πήγα από εκεί και του τα έψαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μενα δεν φταιει ο πωλητης αλλα φταις και εσυ που βλεπεις οτι δεν παιζει σωστα και συνεχιζεις εκει ακομα να εισαι με oxygen/gennet.αφου βλεπετε οτι κατι δεν παιζει καλα γιατι καθεστε και παρακαλατε τον παροχο να σας το φτιαξει.δοκιμασες μια δοκιμασες δυο βλεπεις οτι το προβλημα δεν φτιαχνει.σηκω και πηγαινε σε αλλη εταιρεια και απεφυγε α.τα oxygen β.παροχο με voip.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...