Προς το περιεχόμενο

Vodafone Bussines Connect


Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από bill2015,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 171
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

απο κατι στο Dslam μεχρι καλωδιο οτε.παντως 7 ρουτερ δεν φταινε.κανουν πολλα κουφα τα oxygen αλλα οκ το συγκεκριμενο δεν ειναι θεμα ρουτερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ξέρω πρέπει να φταίει κάτι στο δίκτυο της hol

Θα περιμένω να λήξει και μετά θα πάω στο ote μαζί και ότε τβ 49.99 ευρώ το μήνα από ότι μου είπε ο τεχνικός που ήρθε στο σπίτι μου το καλώδιο δοκιμαστικά μου άλλαξε ζευγάρι αλλά τα ίδια το κατάλαβα γιατί έκανε μισή ώρα αποσύνδεση και να πήρε τηλ και μου το είπε όταν ενώ μου άλλαξε δοκιμαστικά από τον ΟΤΕ σε εμένα

Επεξ/σία από bill2015
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα.αν και δεν πιστευω οτι υπαρχει τετοιο στυλ βλαβης που δεν λυνεται αλλα ενταξει.το βασικο ειναι εσυ να βρεις ηρεμια.τι σου ειπαν απο περιεργεια οτι φταιει.με ενδιαφερει πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοσα ρουτερ σου αλλαξαν.και επειδη εχουν περασει πολλα gennet πλεον Oxygen απο το χερια μου δεν στεκει πολυ η απαντηση αλλα ενταξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok.routeraKi θα παρεις ενα zte.Πιο καλο απο τα παλια zte αλλα παλι ειναι zte.Με την πρωτη ευκαιρεια εγω θα το αλλαζα με καποιο καλυτερο του εμποριου.εκτος αν θες να το δοκιμασεις και αν σε καλυπτει να μην το αλλαξεις.εγω θα το αλλαζα ειτε με καλυπτε ειτε οχι:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα έχω πρόβλημα με το τηλ του μαγαζιού το ρουτερ εκεί που είμαι μια χαρά επειδή έχει μέσα μπαταρία είναι σαν να βγάζεις το τροφοδοτικό από την πρίζα ενώ αυτό είναι συνδεδεμένο τι να κάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...