Προς το περιεχόμενο

Lucifer TV Series


Daemonos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βγήκε το δεύτερος μέρος της 5ης σεζόν και δυστυχώς είναι το ίδιο κακό όπως και το πρώτο.Ο ΘΕΟΣ έμοιαζε με παππού με γεροντική άνοια ,οι υπόλοιποι άγγελοι έμοιαζαν με μέλη θιάσου Σεφερλή και είχαμε τη γνωστή κλάψα  από το Lucifer , Chloe και maze.Αφήνω ασχολιάστα τα γελοία μιούζικαλ και το απαράδεκτο σενάριο.Μοναδικά θετικά στοιχεία που μου άρεσαν ήταν ο Dan , ο Mr. SOB και μια υπερφυσική cameo εμφάνιση.

Επεξ/σία από Raptorex
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφτασα στο επεισοδιο μιουζικαλ! ΕΛΕΟΣ! Οτι ειχε απομεινει απο την σειρα το πατησανε το λιωσανε του βαλανε φωτια και μετα κατουρησαν πανω του!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά πολύ χάλια. Στο τέλος του 1ου γύρου της 5ης, με την εμφάνιση του "Μπαμπά" είχε εντελώς διαφορετικές προσδοκίες για τον ρόλο του αλλά διαψεύστηκα πανηγυρικά! Όπως πετυχημένα ανέφερε ο @Raptorex  σαν γέρος με άνοια μοιάζει. 

Εντάξει, δεν ήταν ποτέ η σειρά το απαύγασμα της ποιότητας απλώς περνούσε ωραία η ώρα αλλά δυστυχώς η ανεμπνευσιά έχει βαρέσει κόκκινο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου σύστησαν τη παρούσα σειρά, πως και καλά θα ταίριαζε στον καυστικό μου χαρακτήρα.

 

Ούτε 2 επεισόδια δεν είδα όταν την χαρακτήρισα "για νυχούδες". Καθώς έχω μια εκτίμηση στους ινσομνίτες έκανα κλικ μια στο τόσο στο τόπικ για να δω τι και πως.

 

Σταυρώθηκε η σειρά πια διαβάζω, αλλά μέχρι τη 5η σαιζόν πως σας κράτησε δε μπορώ να καταλάβω..

Ακόμα και το SOA είναι κλάσεις ανώτερο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα χθες το season finale. Μου φανηκε αρκετα καλο, ειδικα σε σχεση μετα προηγουμενα επεισοδια...

Ελπιζω η επομενη σεζον να ειναι η τελευταια γιατι ξεχειλωσε υπερβολικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 μήνες μετά...

Τι 8.1 στο imdb;;; Πέντε επεισόδια έμειναν για να την κλείσω, γιατί είμαι και μαζόχα για να την παρατήσω τόσο απλά, και το πηγαίνω αγκομαχώντας. Τι παιδί από το μέλλον με την Κλόι, ρε παιδιά; Είπα άιντε, τελευταία σεζόν, ίσως κάπως το σώσουν, αλλά... Ευτυχώς που είχαμε την Ella μέχρι τέλους, όπως λέει κι ο Βαγγέλης παραπάνω, και μας έφτιαχνε λίγο την διάθεση.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...