Προς το περιεχόμενο

Η Samsung παρουσίασε το Keyboard Cover για τα Galaxy Note5 και Galaxy S6 edge+


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τα φαν μπουζ εχετε γινει εμετικα φτανει.. ασμημουλι ναι .. τα καινουργια 5 και edge ειναι τοσο ομορφα που μονο πολυ λεπτη διαφανης θηκη θα τους πηγαινε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ικανοποιήσει η εν λόγω εταιρία το δύσκολο κοινό των 15χρονων του ινσόμνια, πρέπει να σταματήσει να κυκλοφορεί συσκευές και να κλείσει.Εδώ που τα λέμε τίποτα δεν είναι ικανό να ικανοποιήσει τα σημερινα 15χρονα, από την στιγμή που τα κινητά αντικατέστησαν σε μεγάλο βαθμό το φυσικό παιχνίδι με το πουλάκι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ θα το χαρακτήριζα άσχημο...παρόλο που το edge μου αρέσει ρε παιδιά...το πληκτρολόγιο όμως....άσχημο για τα δικά μου δεδομένα. Τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα την γνωμη μου ειναι αχρειαστο αλλα αντε ακομα και αν πεις οτι χρειαζεται θα το προτιμουσα να ηταν σαν του nokia n900 ή τουλαχιστον κατι παρομοιο το οποιο να αποκρυπτεται καπως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παίζει να είμαι ο μόνος που τη βρήκε ενδιαφέρουσα προσέγγιση ενώ το Νοτε 5 του φανηκε παγερά αδιάφορο? Το θεωρώ πολυ καλη ιδεα, ελπιζω στους Κινέζους να βγάλουν κάτι αντίστοιχο γοα το Νοτε 4 γιατί η σαμμυ δε νομίζω να το κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει , τουλάχιστον προσπαθούν οι άνθρωποι και κάτι πάντα αλλάζουν , αυτό τουλάχιστον είναι θετικό , ενώ η Apple πολύ μονόχνωτοι ρε παιδάκι μου , το ιδιο κινητο πάλι θα βγάλουν και θα μας το παρουσιάσουν ως την εφεύρεση του αιώνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η apple Έχει καταφέρει το ακατόρθωτο. Είναι δαγκωμένο μήλο...πως να το κάνουμε. Πέφτουν όλοι με τα μούτρα, αλλά δεν έχουν και άδικο! Σταθερότητα στο λογισμικό της,και it simply works. Άσε που για τους περισσότερους είναι πιο βολική η οθόνη σε 4,7 που έχει.όλα τα android πλέον σε 5.5 πάνε και το κοινό χάνεται σιγά σιγά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...