Προς το περιεχόμενο

Divinity: Original Sin 2


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • 5 μήνες μετά...

Καθώς είμαι περήφανος backer του Divinity: Original Sin 2, μου έρχονται καμιά φορά ενδιαφέροντα πράγματα στο mail. Το συγκεκριμένο με έκανε να ξερογλείφομαι. Από την παρουσίαση του παιχνιδιού στην PAX

 

    New combat mechanics, including ultra-powerful Source skills powered by Source Points-- which you can obtain through fair or truly foul means.
    Height gameplay, including added damage and range bonuses when attacking from on high (flying Margaret, anyone?).
    New surface interactions in which you can Bless and Curse existing surfaces in order to help or hurt your fellow combatants.
    A brand new armor system featuring Magical and Physical armor.

 

Μουχαχαχα :D Είναι οι πιο αγαπημένοι μερακλήδες μουρλοί της βιομηχανίας!

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μένα το πρώτο game είχε έναν από τους καλύτερους μηχανισμούς μάχης που έχω παίξει σε παιχνίδι του είδους. δλδ παίζω αυτήν την εποχή και το pillars αλλά είναι έτη φωτός πίσω από το divinity. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μένα το πρώτο game είχε έναν από τους καλύτερους μηχανισμούς μάχης που έχω παίξει σε παιχνίδι του είδους. δλδ παίζω αυτήν την εποχή και το pillars αλλά είναι έτη φωτός πίσω από το divinity.

Το PoE δεν είχε καλό combat , αλλά είχε εκπληκτικό σενάριο. Από σενάριο πως τα πάει το DOS?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...

Στάλθηκε και mail για τους backers να πάρουν τον κωδικό τους για GOG. Για Steam είχε σταλεί παλιότερα, ενώ εμφανίζεται κανονικά στο κατάστημα για αγορά.

 

Επιτέλους είναι εδώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...