Προς το περιεχόμενο

AMD Arctic Islands, Greenland/Vega, Baffin-Ellesmere/Polaris


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλλον τέλος. Χθες ίσχυε κανονικά. Αλλά προσωπικά πιστεύω το χρώμα είναι τραγικό

Τραγικο-ξετραγικο, οταν περιμενεις 2 μηνες preorder μια 580 που δεν ερχεται, και ωστοσο εχεις μεινει 2 χρονια με το μπρικι την 250, την παιρνεις και λες και ευχαριστω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λεχει σημασία τί λέει η ίδια η AMD, τελικά.

 

Δεν έχει σημασία η ίδια η πραγματικότητα.

 

Είναι AMD, οπότε ότι ψέμα κι αν γραφτεί, όποια ασυναρτησία, όποια κατηγορία χωρίς αποδείξεις και πολλές φορές χωρίς καν νόημα, αρκεί.

 

Μην ξεχνάμε, 24ώρες μετά την κυκλοφορία των Ryzen, οι πάντες ήξεραν ότι εκείνες οι αρχικές επιδόσεις ήταν και οι τελικές, ήταν βέβαιοι 100% πως δεν θα υπάρξει βελτίωση, ήξεραν πως τόσο μπορεί η AMD, μέχρι εκεί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@vdeseris τι χρώμα βρε... Πλάκα κάνεις ... Χαχαχαχαχαχα

Αυτό που το χρώμα ή τα φωτάκια κάνουν το pc καλύτερα με τρελένει ... Και η πλάκα είναι ότι τα πιτσιρίκια ψωνίζουν ... Χαχαχαχαχαχα ... Και οι τιμές ανεβαίνουν γιατι έχει λέει κόκκινο , άσπρο , μαύρο χρώμα ... Χαχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@vdeseris τι χρώμα βρε... Πλάκα κάνεις ... Χαχαχαχαχαχα

Αυτό που το χρώμα ή τα φωτάκια κάνουν το pc καλύτερα με τρελένει ... Και η πλάκα είναι ότι τα πιτσιρίκια ψωνίζουν ... Χαχαχαχαχαχα ... Και οι τιμές ανεβαίνουν γιατι έχει λέει κόκκινο , άσπρο , μαύρο χρώμα ... Χαχαχαχαχαχα

Sorry αλλά αυτό το πράγμα εγώ δεν θα το έβαζα στο pc μου και ας μην έχω πλαϊνό παράθυρο :P 

post-61606-0-27554900-1503486007_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry αλλά αυτό το πράγμα εγώ δεν θα το έβαζα στο pc μου και ας μην έχω πλαϊνό παράθυρο :P

Αν ειχες 1.5+χρονο R7 250, επαιρνες 480, εβλεπες τη γλυκα για 2-3 μηνες, και οταν την εστελνες πισω για αλλαγη ξεκιναγε το mining craze και εμενες χωρις GPU για αλλους 5 μηνες, και hello kitty themed θα την αγοραζες.. :lol:

 

 

Ναι, τοσο γκαντεμης..

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά για τα χρώματα μην το λες, εγώ είχα πάρει 980 reference γιατί μ'άρεσε το reference cooler πολύ περισσότερο απ'ότι κάτι ψύκτρες τύπου Windforce 3X. Το σκεφτόμουν για μια Vega 64 limited (brushed aluminum, bling-bling που λέν :P) αλλά όσο το σκεφτόμουν έπεσε και price hike από το τουβλομάγαζο, 630€ last year, 770€ πλέον :mad:.

 

56αρα κυκλοφορεί πουθενά ή ξέρουμε πότε αναμένεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά για τα χρώματα μην το λες, εγώ είχα πάρει 980 reference γιατί μ'άρεσε το reference cooler πολύ περισσότερο απ'ότι κάτι ψύκτρες τύπου Windforce 3X. Το σκεφτόμουν για μια Vega 64 limited (brushed aluminum, bling-bling που λέν :P) αλλά όσο το σκεφτόμουν έπεσε και price hike από το τουβλομάγαζο, 630€ last year, 770€ πλέον :mad:.

 

56αρα κυκλοφορεί πουθενά ή ξέρουμε πότε αναμένεται;

 

Σκρουτζ, geizhals, idealo, nowinstock δε βρηκα τιποτα, οποτε μαλλον αναμενεται..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειχες 1.5+χρονο R7 250, επαιρνες 480, εβλεπες τη γλυκα για 2-3 μηνες, και οταν την εστελνες πισω για αλλαγη ξεκιναγε το mining craze και εμενες χωρις GPU για αλλους 5 μηνες, και hello kitty themed θα την αγοραζες.. :lol:

 

 

Ναι, τοσο γκαντεμης..

 

Δεν είναι κακό...  :-D

post-61606-0-93295500-1503491911_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...