Προς το περιεχόμενο

NVIDIA Pascal, GP100


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 χρόνια περίμενες, τώρα έχασες την υπομονή σου;

Αν και μου φαίνεται η 1070 δεν κάνει για σένα.

Τόσο ακριβή κάρτα δεν είναι για όσους αλλάζουν κάρτα μια στα 10 χρόνια.

Εμενα οπως τη βλεπω μου ταιριαζει πανω μου...

off topic

 

q6600 + gtx 1070 θα έχεις μπουκάλι φίλε μου...πιστεύω θα αλλάξεις και setup μαζί με την gtx 1070.

 

στεινω καινουργιο pc, εχω κανει αλλο topic γιαυτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πειτε ρε παιδια να την παρω την strix 1070??? Με εχει φαει το αγχος μη κανω καμια μαλακια στο τελος xD

Παρε καλυτερα μια gtx 970 μεταχειρισμενη στα 200-250ευρω και θα εισαι αρχοντας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το μονο που εχω να πω πανω στις τιμες(συγνωμη προς τον mod απο τωρα για το σχολιο)ειναι που γελαω που ετρεξε ο κοσμος να πουλησει τις καρτες του και τωρα ειναι με τις On board των επεξεργαστων ή αλλη πολυ αδυναμη καρτα,επειδη περιμενε χαμηλες τιμες (σε επιπεδα Gtx 970)απο τις νεες καρτες στις αρχες. Η τιμη του msystems για την 1070 (που φανταζομαι ενδιαφερει τους περισσοτερους) ολα τα λεφτα...Κυριολεκτικα ομως :D


5ετη εγγυηση στην Palit?????Βασικα πρεπει να ειναι η μεγαλυτερη εγγυηση που εχω δει στην Ελλαδα σε καρτα γραφικων(εκτως Zotac/evga που ειναι μεσω εγγραφης στο site για να περασεις την καρτα)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RX 480 κοστολογήθηκε για Ελλάδα στα 280 ευρώ για την έκδοση με τα 8GB και 220 για την έκδοση των 4GB. Να δω τι θα δείξει η Nvidia σαν αντίπαλό! Όπως και η AMD στην 1070.

 

Νωρίς ακόμα για να αποφασίσει κάποιος. Σεπτέμβρη και μετά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το μονο που εχω να πω πανω στις τιμες(συγνωμη προς τον mod απο τωρα για το σχολιο)ειναι που γελαω που ετρεξε ο κοσμος να πουλησει τις καρτες του και τωρα ειναι με τις On board των επεξεργαστων ή αλλη πολυ αδυναμη καρτα,επειδη περιμενε χαμηλες τιμες (σε επιπεδα Gtx 970)απο τις νεες καρτες στις αρχες. Η τιμη του msystems για την 1070 (που φανταζομαι ενδιαφερει τους περισσοτερους) ολα τα λεφτα...Κυριολεκτικα ομως :D

5ετη εγγυηση στην Palit?????Βασικα πρεπει να ειναι η μεγαλυτερη εγγυηση που εχω δει στην Ελλαδα σε καρτα γραφικων(εκτως Zotac/evga που ειναι μεσω εγγραφης στο site για να περασεις την καρτα)

εννοεις για αυτους που πουλισανε τις 980τι ε? Εχεις δικιο μαλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

RX 480 κοστολογήθηκε για Ελλάδα στα 280 ευρώ για την έκδοση με τα 8GB και 220 για την έκδοση των 4GB. Να δω τι θα δείξει η Nvidia σαν αντίπαλό! Όπως και η AMD στην 1070.

 

Νωρίς ακόμα για να αποφασίσει κάποιος. Σεπτέμβρη και μετά!

 

Απο που αυτη η πληροφορια φιλε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν ξερω απο που ειναι αυτο αλλα ουτε καν...Μακαρι να ταν ετσι. Εκτος του οτι γραφει οτι δεν συνυπολογιζει κερδος μαγαζιου κτλ, αυτοι τηρουν και την ισοτιμια ενω εδω το πανε πρακτικα $1=1Ε. Και τελος παντων αυτα ειναι εκτιμησεις οπως γραφει κι εκει με κεφαλαια. Ετσι οπως το πες ¨κοστολογηθηκε¨ νομιζα ειχες καμια πληροφορηση εκ των εσω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...