Προς το περιεχόμενο

Hands-On με το Gear S2, το καλύτερο smartwatch της Samsung (Video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραιο ριβιου! 

 

Εχω μια γενικη απορια παντως με αυτα τα σμαρτ'γουατσες.

 

Εχετε δει ατομα να τα φορανε? Κανας συγγενης σας, κανας γνωστος, καποιος στην τηλεοραση(!) ,γενικα ενας ανθρωπος βρε αδερφε!

 

Μια φορα στη ζωη μου εχω δει ατομο με smartwatch και αυτο για κανα 5λεπτο και ..οκ αυτο. Απλα αναρωτιεμαι αν-αφου η αγορα των smartwatches εχει οντως τζιρο τοτε οι ιδιοκτητες τους τι κανουν αυτα τα ρολογια? τα φορανε μονο σπιτι τους? τα κρυβουνε? δεν βγαινουν εξω απο το σπιτι? τι γινεταιιιιιι

δηλαδή εσυ περνεις μονο κατι αν δεις αλλους να το εχουν/φορανε κτλ?FASHION victim?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο ριβιου! 

 

Εχω μια γενικη απορια παντως με αυτα τα σμαρτ'γουατσες.

 

Εχετε δει ατομα να τα φορανε? Κανας συγγενης σας, κανας γνωστος, καποιος στην τηλεοραση(!) ,γενικα ενας ανθρωπος βρε αδερφε!

 

Μια φορα στη ζωη μου εχω δει ατομο με smartwatch και αυτο για κανα 5λεπτο και ..οκ αυτο. Απλα αναρωτιεμαι αν-αφου η αγορα των smartwatches εχει οντως τζιρο τοτε οι ιδιοκτητες τους τι κανουν αυτα τα ρολογια? τα φορανε μονο σπιτι τους? τα κρυβουνε? δεν βγαινουν εξω απο το σπιτι? τι γινεταιιιιιι

 

Εγώ από την αλλη στο metro βλέπω συνεχεια (το πρωί που πανε όλοι για δουλεια).

Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι τους κοιτάω όλους στον καρπό για να δώ τι φοράνε ούτε ότι εκείνοι το χρησιμοποιούν επιδεικτικά για να δουν όλοι τι έχουν.

 

Το εχω σκεφτεί κι εγώ να παρω αλλα σε αυτες τις τιμές...... δεν μου κανει αναγκη προς το παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο ριβιου!

 

Εχω μια γενικη απορια παντως με αυτα τα σμαρτ'γουατσες.

 

Εχετε δει ατομα να τα φορανε? Κανας συγγενης σας, κανας γνωστος, καποιος στην τηλεοραση(!) ,γενικα ενας ανθρωπος βρε αδερφε!

 

Μια φορα στη ζωη μου εχω δει ατομο με smartwatch και αυτο για κανα 5λεπτο και ..οκ αυτο. Απλα αναρωτιεμαι αν-αφου η αγορα των smartwatches εχει οντως τζιρο τοτε οι ιδιοκτητες τους τι κανουν αυτα τα ρολογια? τα φορανε μονο σπιτι τους? τα κρυβουνε? δεν βγαινουν εξω απο το σπιτι? τι γινεταιιιιιι

Μπα, σίγουρα έχεις δει,απλά δεν καταλάβει ότι ήταν smartwatch ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά δεν βρίσκω λόγο να πληρώσεις 400 ευρώ για να έχεις ένα ρολόι το οποίο θα πρέπει να φορτίζεις ανά 2-3 μέρες (1 1/2) μετά από χ περίοδο χρήσης και το οποίο λόγο της διαρκούς σύνδεσης με το κινητό θα σου εξαντλεί και εκεί την μπαταρία.

 

Περί ορέξεως....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά δεν βρίσκω λόγο να πληρώσεις 400 ευρώ για να έχεις ένα ρολόι το οποίο θα πρέπει να φορτίζεις ανά 2-3 μέρες (1 1/2) μετά από χ περίοδο χρήσης και το οποίο λόγο της διαρκούς σύνδεσης με το κινητό θα σου εξαντλεί και εκεί την μπαταρία.

 

Περί ορέξεως....

 

Δεν είναι apple, είναι samsung, είναι αυτόνομο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δεν είναι apple, είναι samsung, είναι αυτόνομο...

Δεν υπάρχει καμία απολύτως χρησιμότητα κατ εμέ όσον αφορά στα smart watches είτε είναι Samsung, είτε είναι Apple, Nokia, Huawei κλπ εκτός αν θες να το παίξεις αστυνόμος σαϊνης. Φτάνει με τον υπερκαταναλωτισμό και τις άχρηστες συσκευές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει καμία απολύτως χρησιμότητα κατ εμέ όσον αφορά στα smart watches είτε είναι Samsung, είτε είναι Apple, Nokia, Huawei κλπ εκτός αν θες να το παίξεις αστυνόμος σαϊνης. Φτάνει με τον υπερκαταναλωτισμό και τις άχρηστες συσκευές.

Ακομα και μονο για ρολοι να το χρησιμοποιεις τελειο ειναι τι ακυρα λες?και η τιμη σουπερ εχεις αγορασει ποτε ρολοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...