Προς το περιεχόμενο

Black Mirror


Bspus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν πω οτι δε μου άρεσε κανένα απο τη τελευταία σεζον?

Κάτι πηγαν να κάνουν με το Joanne is awful αλλά μετά κατέληξε σε 13ο πάτωμα και ξενέρωσα λιγο. Καμία φαντασία για τα δικά μου γουστα πάντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 277
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 hours ago, pontez2 said:

Αν πω οτι δε μου άρεσε κανένα απο τη τελευταία σεζον?

Κάτι πηγαν να κάνουν με το Joanne is awful αλλά μετά κατέληξε σε 13ο πάτωμα και ξενέρωσα λιγο. Καμία φαντασία για τα δικά μου γουστα πάντα.

Για εμένα τα περισσότερα κύλισαν ευχάριστα αλλά θα συμφωνήσω με τη φαντασία που λες, εκτός του 1ου που λίγο σε αφήνει να σκεφτείς κάποια πράγματα δεν έχει κάτι να σου δώσει σαν σεζόν επιπλέον, όπως είχαν οι προηγούμενες, δεν είχε ούτε ένα επεισόδιο που να κάτσω να το επεξεργαστώ και να το σκέφτομαι τις επόμενες μέρες, αυτό που έκανε τη σειρά μέχρι τώρα να ξεχωρίζει δηλαδή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mixed bag η σεζον

Spoiler

με καλυτερα επισοδεια το 1ο και το 3ο.Το 2ο καλο ηταν, ειχε δυνατη ιστορια και αυτο μετραει., ασχετα που δεν ειχε καποιο ιδιαιτερο tech θεμα που ηταν το σημα κατατεθεν της σειρας και η αφορμη για τα διαφορα σχολια για τη συγχρονη κοινωνια.
Τωρα το 4ο και το 5ο πιο πολυ μοιαζαν για Campy Mirror παρα για Black Mirror.

 

Επεξ/σία από johny f
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μέτρια σεζόν. Το 1ο ήταν σχετικά καλό αλλά έχουμε ξαναδεί την ιστορία ενώ το 3ο είχε ένα σενάριο γεμάτο τρύπές. Τα υπόλοιπα είναι ανάξια λόγου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Όλα τα είδα ευχάριστα. Ως Black Mirror, υπολογίζω μόνο τα "Joan is Awful" και "Beyond the Sea", το οποίο ήταν κι αυτό που μου άρεσε περισσότερο. Το "Joan is Awful" είχε potentials, αλλά κάπως ξεφούσκωσε σαν μπαλόνι - μπορώ να πω ότι μ' έπιασα να βαριέμαι κιόλας. Περίμενα πολλά περισσότερα, όπως όλοι μας, απ' τη νέα σεζόν. Κρίμα που την έκλεισαν έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...