Προς το περιεχόμενο

Στιγμές ξεφτίλας. στιγμές που γίνατε ρόμπα


Homo Masturbalis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι είναι η "ατσαλινα" ;

Κάτι σαν εύκαμπτο σύρμα είναι που χρησιμεύει για να περνάς τα καλώδια μέσα στα spiral στους τοίχους.

post-219161-0-95787900-1444559902_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 326
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είμαι πρακτική σε ένα φυσιοθεραπευτήριο και όταν δεν ήταν κανείς καθόμουν σε ένα γραφείο που έβλεπες και από το pc μέσω κάμερας ποιός είναι έξω από την πόρτα που χτυπάει και όταν ήταν άνοιγα. 

 

Είναι καλοκαίρι λοιπόν και χτυπάει το κουδούνι, κοιτάω στο monitor να δω ποιός είναι και είναι μία τύπισσα μαυρούλα με ένα μωρό στην αγκαλιά. Με λέει ο φυσιοθεραπευτής ποιός είναι ? Του λέω μία γύφτισσα, δεν ανοίγω. Έρχεται κοιτάει το monitor, ανοίγει και ήταν η γυναίκα του που είχε μαυρίσει από τα μπάνια μαζί με το παιδί του. Άχνα δεν έβγαλα. 

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι πρακτική σε ένα φυσιοθεραπευτήριο και όταν δεν ήταν κανείς καθόμουν σε ένα γραφείο που έβλεπες και από το pc μέσω κάμερας ποιός είναι έξω από την πόρτα που χτυπάει και όταν ήταν άνοιγα. 

 

Είναι καλοκαίρι λοιπόν και χτυπάει το κουδούνι, κοιτάω στο monitor να δω ποιός είναι και είναι μία τύπισσα μαυρούλα με ένα μωρό στην αγκαλιά. Με λέει ο φυσιοθεραπευτής ποιός είναι ? Του λέω μία γύφτισσα, δεν ανοίγω. Έρχεται κοιτάει το monitor, ανοίγει και ήταν η γυναίκα του που είχε μαυρίσει από τα μπάνια μαζί με το παιδί του. Άχνα δεν έβγαλα. 

 

Καλά πόσο ηλιοθεραπεία είχε κάνει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από τις τούμπες σε δημόσιους χώρους που πιστεύω θα έχουν χιλιοειπωθεί (ωστόσο μία ήταν στα σκαλιά του μετρό μπροστά σε όλο τον κόσμο που ανέβαινε φέυγοντας), σήμερα μου έτυχε το εξής.

 

Μένω σε εστία στο εξωτερικό για σπουδές, σε ένα μικρό δωμάτιο και ο συγκάτοικός μου είναι από Ιταλία για Erasmus, που σημαίνει ότι απ' αυτόν έχω γνωρίσει πολλούς και από πολλές άλλες χώρες. Όχι Έλληνες όμως. Σήμερα λοιπόν έρχεται με την παρέα του σπίτι το μεσημέρι την ώρα που έφτιαχνα κάτι για μεσημεριανό. Τους ήξερα όλους εκτός από μία η οποία μου συστήθηκε, αλλά μέσα στη βιασύνη μου δεν τη ρώτησα από που είναι.

 

Για να μην τα πολυλογώ, πάνω στη "μαγειρική" τραγούδαγα Πανταζή (όχι, δεν ακούω τέτοια μουσική) και όταν δεν ήξερα στίχους έλεγα ό,τι να 'ναι, με μερικά ίσως ακραία. Τρώγοντας βιαστικά γιατί είχα κανονίσει κάποια ώρα να μπω skype με κάτι φίλους μου που παίζουμε που και που ένα online game, άρχισα να τους λέω τα νέα μου, ανάμεσα στα οποία "μόλις γνώρισα μία κοπελάρα και εγώ κάθομαι και λιώνω μαζί σας για να μη λέτε ότι φάγατε πιστόλι". Οι περιγραφές δεν έλειψαν. Με το που κλείνω το skype, μου λέει αυτό που φαντάζεστε. Μετά από 5 δευτερόλεπτα παύσης, κομμένα πόδια και κρύο ιδρώτα να με λούζει της λέω με όσο pokerface μπορούσα να κάνω "εεε και από ποια πόλη";

 

Ε σιγά σιγά μετά από λίγες δικαιολογίες του κώλου το γυρίσαμε στο χαβαλέ αλλά η ντροπή δε φεύγει με τίποτα. Έλα που το όνομά της υπάρχει ακριβώς το ίδιο και σε άλλες χώρες και το μυαλό μου απλά δεν πήγε στο ότι είναι Ελληνίδα... :P

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα μια φορά βγαίνω από το σπίτι και έξω περιμένουν τα παιδιά να πάμε για μπάσκετ. Βλέπω πως είναι ένα νέο παιδί, μαύρο στην εμφάνιση οπότε του δίνω το χέρι και του λέω, Hi, my name is Panagiotis. Και μου απαντάει. Το δικό μου Δημήτρης. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...χτες κατεβηκα για μια μπυριτσα με την κολλητουλα,περναμε εξω απο ενα πρακτορειο μου λεει παμε να παιξουμε 2-3 κληρωσεις Κινο??Και δεν παμε λεω??Αφου κερδισαμε τα @@ του Καραμπελα μου λεει δεν παιρνουμε ενα σκρατς??Ας το παρουμε μωρε!!Ξυνω ξυνω και βλεπω το x2,για περισσοτερο σασπενς το καθυστερουσα και το κερδιζομενο ποσο το εξυνα αργα και βασανιστικα..Ωσπου τελικα βλεπω 30 ευρω επι δυο 60 δλδ!!Τι χαρες !! Τι κολλα το ρε φιλεναδα!!Τι μπραβο!!Ο πρακτορας και καποιοι αλλοι εκει μεσα μας κοιταζαν καταλαβαν οτι κατι καλουτσικο πηραμε!Ναι....μονο που ειχα ξυσει το διπλανο ποσο!!Θα μπορουσε να ειναι σκηνη απο την ταινια ο ηλιθιος και ο πανηλιθιος!

Το κανονικο κερδος ηταν μολις δεκα ευρω...  :ph34r:  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκτη Δημοτικού, σημαιοφόρος. Με το που μπαίνω εκκλησία, νταααααν, πάρε μια γερή το πολύφωτο με το κοντάρι.

 

Αυτό το έχω πάθει κι εγώ στην  εκκλησία του χωριού το Πάσχα με όλες τις γριές να με κοιτάνε και να κουτσομπολεύουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέταρτη δημοτικού παίζουμε μπάλα την ώρα της γυμναστικής. Ήμουν μεγάλος n00b στο ποδόσφαιρο και οι φίλοι μου δεν με παίζανε . Εκείνη την μέρα όμως είχα πεισμωσει πως σωνει και καλά θέλω να παίξω.

Μετά από πολύ γκρίνια και κλάμα με βάζουν να παίξω.

 

Κάποια στιγμή έχω πάρει την μπαλα και πάω βολίδα προς το τέρμα. Κλοτσαω και μπαίνει γκολ !!!

Μεγάλη χαρά εγώ για το γκολ που έβαλα . Περνανε 30 δεύτερα και φωνάζει ένας συμπαίκτης μου πως αυτό είναι το δικό μας τέρμα....

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...