Προς το περιεχόμενο

Στιγμές ξεφτίλας. στιγμές που γίνατε ρόμπα


Homo Masturbalis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια καινουργια ζωή έρχεται στον κόσμο να μην βάλει τα επίσημα για να την υποδεχτεί;!

Η καινουρια ζωη ερχεται εις τον κοσμο την ωρα της συλληψεως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 326
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να δω ποιος θα πει πρωτος οτι τον κουδουνιζε και τον επιασαν. Θα ριξω πλ γελιο :P

παραλίγο να μας πιάσει ο πατέρας του αγοριού ήμασταν σπίτι του μόνοι μας κ είχαμε ξεκινήσει να "παίζουμε" ε σε κάποια φάση  κατέληξα  γυμνή οτι πήγαμε να ... και ακούμε το πόμολο να ανοίγει για πότε πετάχτηκε το αγόρι μ και πήγε στην πόρτα από πίσω και την έσπρωξε να μην μπει μέσα δεν ξέρω  είχε γυρίσει ο άνθρωπος από την δουλειά γιατί κάτι έπαθε και πήρε άδεια από τότε ότι και να είναι κλειδώνουμε την πόρτα και ας είμαστε και μονή χ( ντράπηκα τόσο πολύ γιατί  δεν με πηγαίνουν και τόσο οι δικοί τ με αποκορύφωμα την μάνα τ ο πατέρας τ ένταξη κάτι καλύτερο γίνετε  αν και δεν τους έχω κάνει τίποτα και με τον γιο τους είμαστε υπέροχα σε ένα μηνά κιόλας κλείνουμε 3 χρόνια αλλά ένταξη έτσι είναι η ζωή   :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οι περισσότεροι το έχουν πάθει αυτό με την εκρηκτική διάρροια. Αντε, ας πω κι εγώ εδω που φτάσαμε...

Στις αρχές της συγκατοίκησης με τον άντρα, είχα φάει κάτι σουτζουκάκια απ' όξω τη Μ.Εβδομάδα. Τη νύχτα άρχισαν οι ενοχλήσεις, πάω να ξεράσω αλλά βγήκαν και από τις δύο πλευρές τα σουτζουκάκια. Δεν ήξερα τι να πρωτοστοχεύσω, τον εμετό ή τα άλλα? Τέλος πάντων, έκανα το μπάνιο, τα ρούχα μου και εμένα χάλια και από τα δύο. Καθαρισα, εβαλα πλυντηριο, εκανα μπανιο με καταπαγωμενο νερο γιατι ηταν χειμωνας και δεν θα περιμενα θερμοσιφωνα και μετα...πάλι τα ίδια. Εκανα εμετο μέχρι και το νερό.

Τον ξυπνάω, πάμε νοσοκομείο και εκεί....φόρεσα πάνα! Χαχαχα, πολύ σέξι. Τέλος πάντων, με πλάκωσαν στους ορούς και τα φάρμακα και έφυγα μετά από λίγο, όλα καλά. Μετά τον ντρεπόμουν για λίγες μέρες αλλά οκ, μου πέρασε.

Ηθικη διδαχη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, όλοι έχουμε βρεθεί σε καταστάσεις που ο άλλος έχει κάνει τη μ@λκια(είναι τόσο μεγάλη ) που ακόμη και εσύ ντρέπεσαι. Οπότε, 1η λυκείου έχουμε αρχίσει με τη παρέα να παρακολουθούμε κάθε σ/κ την ομάδα μας σε ένα συγκεκριμένο μαγαζί. Πως τυχαίνει μια μέρα έρχεται ένας γνωστός μου που η υπόλοιπη παρέα δεν το ήξερε. Εχουμε πιάσει τραπέζι δίπλα σε παράθυρο, περιμένουμε να αρχίσει ο αγώνας ωσπού περνάει εξω από το μαγαζί η μάνα του δικού μου γνωστού (λίγο βαρέων βαρών) και μου λεει αυτός δες έξω, δε προλαβαίνω να γυρίσω και έχει πεταχτεί ένας φίλος μου και φωνάζει ΕΕΕΕΕ μοοοοσχχχαααααριιιιιιι (νομίζωντας πως ο γνωστός μου μας την έδειξε θέλωντας να τη κοροιδέψουμε), το πως ένιωσα δε λέγεται όπως και πως ένιωσε ο φίλος μου όταν έμαθε πως ήταν η μάνα του παιδιου.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Νομίζω οι περισσότεροι το έχουν πάθει αυτό με την εκρηκτική διάρροια. Αντε, ας πω κι εγώ εδω που φτάσαμε...

Στις αρχές της συγκατοίκησης με τον άντρα, είχα φάει κάτι σουτζουκάκια απ' όξω τη Μ.Εβδομάδα. Τη νύχτα άρχισαν οι ενοχλήσεις, πάω να ξεράσω αλλά βγήκαν και από τις δύο πλευρές τα σουτζουκάκια. Δεν ήξερα τι να πρωτοστοχεύσω, τον εμετό ή τα άλλα? Τέλος πάντων, έκανα το μπάνιο, τα ρούχα μου και εμένα χάλια και από τα δύο. Καθαρισα, εβαλα πλυντηριο, εκανα μπανιο με καταπαγωμενο νερο γιατι ηταν χειμωνας και δεν θα περιμενα θερμοσιφωνα και μετα...πάλι τα ίδια. Εκανα εμετο μέχρι και το νερό.

Τον ξυπνάω, πάμε νοσοκομείο και εκεί....φόρεσα πάνα! Χαχαχα, πολύ σέξι. Τέλος πάντων, με πλάκωσαν στους ορούς και τα φάρμακα και έφυγα μετά από λίγο, όλα καλά. Μετά τον ντρεπόμουν για λίγες μέρες αλλά οκ, μου πέρασε.

μου έχει συμβεί και καθόμουν στη λεκάνη τουαλέτας με τη λεκάνη την πλαστική αγκαλιά και μοίραζα πόνο!

 

Ενω η valerie ας πουμε κυκλοφορει παντα με μια πανα στην τσάντα για οτι προκυψει..! :)

πλάκα πλάκα δεν το έχω σκεφτεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ταιριάζει στο συγκεκριμένο θέμα εγώ πάντως είχα γελάσει και ακόμα το θυμάμαι.

 

Πεδίο βολής στο στρατό νεοσύλλεκτος , έχουμε πάει για βολή βάζουμε το κράνος,φοράω και γυαλιά μυωπίας δεν μπορούσα με τίποτα να το δέσω για να μην μου πέφτει πάνω στα γυαλιά,έχουμε πάρει θέση για την βολή ο αξιωματικός βολής δίνει την εντολή "προς τους απέναντι στόχους αναγνωρίσατε " ξεκινάνε όλοι "ένα είδον , δύο είδον" φτάνει η σειρά μου το κράνος εκεί βράχος δεν έβλεπα τίποτα και λέω φωναχτά και με μίσος "αρχίδια είδον" οι σειρές μου όλοι είχανε χιούμορ του αξιωματικού δεν του άρεσε :P 

  • Like 26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ταιριάζει στο συγκεκριμένο θέμα εγώ πάντως είχα γελάσει και ακόμα το θυμάμαι.

 

Πεδίο βολής στο στρατό νεοσύλλεκτος , έχουμε πάει για βολή βάζουμε το κράνος,φοράω και γυαλιά μυωπίας δεν μπορούσα με τίποτα να το δέσω για να μην μου πέφτει πάνω στα γυαλιά,έχουμε πάρει θέση για την βολή ο αξιωματικός βολής δίνει την εντολή "προς τους απέναντι στόχους αναγνωρίσατε " ξεκινάνε όλοι "ένα είδον , δύο είδον" φτάνει η σειρά μου το κράνος εκεί βράχος δεν έβλεπα τίποτα και λέω φωναχτά και με μίσος "αρχίδια είδον" οι σειρές μου όλοι είχανε χιούμορ του αξιωματικού δεν του άρεσε :P

ΚΛΑΜΑ

Θεουλης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ταιριάζει στο συγκεκριμένο θέμα εγώ πάντως είχα γελάσει και ακόμα το θυμάμαι.

 

Πεδίο βολής στο στρατό νεοσύλλεκτος , έχουμε πάει για βολή βάζουμε το κράνος,φοράω και γυαλιά μυωπίας δεν μπορούσα με τίποτα να το δέσω για να μην μου πέφτει πάνω στα γυαλιά,έχουμε πάρει θέση για την βολή ο αξιωματικός βολής δίνει την εντολή "προς τους απέναντι στόχους αναγνωρίσατε " ξεκινάνε όλοι "ένα είδον , δύο είδον" φτάνει η σειρά μου το κράνος εκεί βράχος δεν έβλεπα τίποτα και λέω φωναχτά και με μίσος "αρχίδια είδον" οι σειρές μου όλοι είχανε χιούμορ του αξιωματικού δεν του άρεσε :P

 

Ίδια φάση.

Έιπα είδον.

Και έβαλα.

Στο περίπου.

Ο διπλανός είχε καμιά 25ρια βλήματα καρφωμένα στον στόχο του (υπήρχε και άλλος αρχίδια είδον τελικά)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ κέντρο αυλωνα το έκανα αυτό :-P

Ειμουν το 15 και ο μαλεας αντί να μετρήσω κανονικά, η σωστά ανάποδα, μέτρησα 5 στόχους από το τέλος,με αποτέλεσμα ο 16 να έχει 14/10 και εγώ 0/10

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ κέντρο αυλωνα το έκανα αυτό :-P

Ειμουν το 15 και ο μαλεας αντί να μετρήσω κανονικά, η σωστά ανάποδα, μέτρησα 5 στόχους από το τέλος,με αποτέλεσμα ο 16 να έχει 14/10 και εγώ 0/10

 

 

είχα ένα κόλλημα να πετύχω το σημαιάκι. Μια μέρα τα κατάφερα! Αλλά δεν πήρα το χρυσό μετάλλιο τελικά. Περπάταγα 200 μέτρα στην φιδοφωλιά μες τη ζέστη να πα να το σηκώσω. Πολύ κάθαρμα ο λοχαγός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρόμπα vol 1:Περίπου πρίν από 7 χρόνια σε ηλικία 20 ετών καλοκαίρι κάπου στα τέλη Ιουλίου και αφού έχω ζαλίσει τον ξάδερφο να μου δώσει το καινούργιο scooter yamaha xmax που είχε αγοράσει προ 2μηνου για να πάω βόλτα, έλα που είχα κανονίσει με μία κοπέλα και της είχα πεί ότι θα πάω με το scooter στη καφετέρια(είχα οδηγήσει παπί και αυτό κανα 2-3 φορές στο παρελθόν) για να κάνω μόστρα τρομάρα μου, τελικά τον πείθω και το παίρνω λέγοντας του ότι ξέρω να οδηγώ και ότι όλα θα πάνε καλά, άσχετα που κατάλαβε ότι του λέω μπαρούφες.Φτάνω και ακόμα απορώ το πως έφτασα (γκάζι-φρένο σαν το Κατακουζινό).Αφού έχουμε πιεί το καφέ ποιό κάτω στα 100 μέτρα περίπου είχε μια πιτσαρία και της λέω να πάμε να φάμε, συμφωνεί και της λέω πήγαινε με τα πόδια και έρχομαι με το scooter, έτσι και έγινε ξεκινάει με τα πόδια για την πιτσαρία και εγώ φτάνω μόνος πρός το scooter για να το πάρω και να πάω στην πιτσαρία,το βάζω μπρός και ξεκινάω στο τέλος της απόστασης περίπου σφυάρει κάποιος από τα δεξιά γυρίζω το κεφάλι μου και ασυναίσθητα πατάω σχεδόν τέρμα γκάζι, τελικά σταμάτησα πάνω σε κάτι πλαστικά τραπεζάκια της πιτσαρίας, από το scooter σπάσανε τα μισά πλαστικά ίσως και παραπάνω, σηκώνομαι όρθιος με την βοήθεια του κόσμου και αρχίζω να συνειδητοποιώ τι έγινε, τελικά η κοπέλα ούτε που μου ξαναμίλησε αλλά δούλεψα 4 μήνες για να πληρώσω τα σπασμένα.
 

Ρόμπα vol 2:Στην ίδια ηλικία περίπου είμαι στο δωμάτιο μου με το μποξεράκι και μόλις είχα ξυπνήσει, στο δίπλα δωμάτιο η αδερφή μου με 2 φίλες της αλλά δυστυχώς δεν το έχω πάρει χαμπάρι, με παίρνει ο κολλητός τηλέφωνο βάζω ανοιχτή ακρόαση και μιλάω (βασικά μόνο μ@λ@κίες και τα συναφή ),κάποια στιγμή βγαίνω από το δωμάτιο με το ένα χέρι στο κινητό με ανοιχτή ακρόαση και το άλλο μέσα στο μποξεράκι (συγνώμη γι'αυτό :P :P :P)περνάω αργά μπροστά από το δωμάτιο της αδερφής μου και αφού πλέον με έχει δει η αδερφή μου αλλά και οι φίλες της κλείνω το τηλέφωνο, βγάζω το χέρι γυρίζω πίσω για να πώ καλημέρα, ακόμα ντρέπομαι για την συγκεκριμένη ημέρα.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρόμπα vol 2:Στην ίδια ηλικία περίπου είμαι στο δωμάτιο μου με το μποξεράκι και μόλις είχα ξυπνήσει, στο δίπλα δωμάτιο η αδερφή μου με 2 φίλες της αλλά δυστυχώς δεν το έχω πάρει χαμπάρι, με παίρνει ο κολλητός τηλέφωνο βάζω ανοιχτή ακρόαση και μιλάω (βασικά μόνο μ@λ@κίες και τα συναφή ),κάποια στιγμή βγαίνω από το δωμάτιο με το ένα χέρι στο κινητό με ανοιχτή ακρόαση και το άλλο μέσα στο μποξεράκι (συγνώμη γι'αυτό :P :P :P)περνάω αργά μπροστά από το δωμάτιο της αδερφής μου και αφού πλέον με έχει δει η αδερφή μου αλλά και οι φίλες της κλείνω το τηλέφωνο, βγάζω το χέρι γυρίζω πίσω για να πώ καλημέρα, ακόμα ντρέπομαι για την συγκεκριμένη ημέρα.

 

Στα @@ σου ρε.

Αυτές θα κάβλωσαν. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε

 

Ρόμπα vol 1:Περίπου πρίν από 7 χρόνια σε ηλικία 20 ετών καλοκαίρι κάπου στα τέλη Ιουλίου και αφού έχω ζαλίσει τον ξάδερφο να μου δώσει το καινούργιο scooter yamaha xmax που είχε αγοράσει προ 2μηνου για να πάω βόλτα, έλα που είχα κανονίσει με μία κοπέλα και της είχα πεί ότι θα πάω με το scooter στη καφετέρια(είχα οδηγήσει παπί και αυτό κανα 2-3 φορές στο παρελθόν) για να κάνω μόστρα τρομάρα μου, τελικά τον πείθω και το παίρνω λέγοντας του ότι ξέρω να οδηγώ και ότι όλα θα πάνε καλά, άσχετα που κατάλαβε ότι του λέω μπαρούφες.Φτάνω και ακόμα απορώ το πως έφτασα (γκάζι-φρένο σαν το Κατακουζινό).Αφού έχουμε πιεί το καφέ ποιό κάτω στα 100 μέτρα περίπου είχε μια πιτσαρία και της λέω να πάμε να φάμε, συμφωνεί και της λέω πήγαινε με τα πόδια και έρχομαι με το scooter, έτσι και έγινε ξεκινάει με τα πόδια για την πιτσαρία και εγώ φτάνω μόνος πρός το scooter για να το πάρω και να πάω στην πιτσαρία,το βάζω μπρός και ξεκινάω στο τέλος της απόστασης περίπου σφυάρει κάποιος από τα δεξιά γυρίζω το κεφάλι μου και ασυναίσθητα πατάω σχεδόν τέρμα γκάζι, τελικά σταμάτησα πάνω σε κάτι πλαστικά τραπεζάκια της πιτσαρίας, από το scooter σπάσανε τα μισά πλαστικά ίσως και παραπάνω, σηκώνομαι όρθιος με την βοήθεια του κόσμου και αρχίζω να συνειδητοποιώ τι έγινε, τελικά η κοπέλα ούτε που μου ξαναμίλησε αλλά δούλεψα 4 μήνες για να πληρώσω τα σπασμένα.
 

Ρόμπα vol 2:Στην ίδια ηλικία περίπου είμαι στο δωμάτιο μου με το μποξεράκι και μόλις είχα ξυπνήσει, στο δίπλα δωμάτιο η αδερφή μου με 2 φίλες της αλλά δυστυχώς δεν το έχω πάρει χαμπάρι, με παίρνει ο κολλητός τηλέφωνο βάζω ανοιχτή ακρόαση και μιλάω (βασικά μόνο μ@λ@κίες και τα συναφή ),κάποια στιγμή βγαίνω από το δωμάτιο με το ένα χέρι στο κινητό με ανοιχτή ακρόαση και το άλλο μέσα στο μποξεράκι (συγνώμη γι'αυτό :P :P :P)περνάω αργά μπροστά από το δωμάτιο της αδερφής μου και αφού πλέον με έχει δει η αδερφή μου αλλά και οι φίλες της κλείνω το τηλέφωνο, βγάζω το χέρι γυρίζω πίσω για να πώ καλημέρα, ακόμα ντρέπομαι για την συγκεκριμένη ημέρα.

 

Έλα ρε άνθρωπε,άνδρες είμαστε , δεν γίνεται να αλλάξουμε τις συνήθειες μας :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όταν σπούδαζα είχα έναν φορητό υπολογιστή. Μεταξύ άλλων σαν κλασσικός teenager έβλεπα και τσόντες από το ίντερνετ. Επειδή έμενα μόνος στο σπίτι (σπούδαζα σε άλλη πόλη και είχα νοικιάσει), και επειδή τον υπολογιστή τον χρησιμοποιούσα μόνο εγώ, δεν έσβηνα το ιστορικό του browser γιατί ήξερα ότι δεν θα το δει κανείς. Μια φορά είχαμε να κάνουμε μια εργασία με 2-3 παιδιά ακόμη και είχαμε συμφωνήσει να συναντηθούμε στο ΤΕΙ κάποια συγκεκριμένη ώρα όταν θα είχαμε τελειώσει όλοι από τις παραδόσεις των μαθημάτων. Προφανώς θα παίρναμε όλοι και τους φορητούς μας για να δουλεύαμε πάνω στην εργασία. Εγώ είχα ένα μάθημα θεωρία με γυναίκα καθηγήτρια και με τα παιδιά είχα κανονίσει να συναντηθούμε αμέσως μετά από αυτό το μάθημα, οπότε είχα κουβαλήσει μέσα στο μάθημα και τον υπολογιστή.

 

Επειδή έφερνα 1η φορά τον υπολογιστή στο ΤΕΙ, στο διάλειμμα είπα να τον ανοίξω για να δω αν συνδέεται στο ασύρματο δίκτυο του ΤΕΙ και αν έχω πρόσβαση στο ίντερνετ. Δεν πρόλαβα να τον ανοίξω και έρχεται η καθηγήτρια να δει πως θα κάνω την σύνδεση στο wi-fi γιατί δεν ήξερε. Αφού της έδειξα την διαδικασία, μετά άνοιξα τον browser για να διαπιστώσουμε αν είχαμε internet. Με το που πάω να πατήσω μια σελίδα στην address bar, άρχισαν να πετάγονται οι τσοντοσελίδες, τις οποίες φυσικά τις πήρε χαμπάρι η καθηγήτρια. Με κοιτάξει λίγο λοξά, καθαρίζει τον λαιμό της, σηκώνεται και φεύγει. Από τότε δεν μου ξαναμίλησε.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όμορφα πράγματα βλέπω πάντως,

Θυμήθηκα σκηνικο που μόλις έχω φύγει απο την κοπέλα μου και με του που φτάνω στη στάση για το λεωφορείο με λούζει κρύος ιδρώτας νσ χτυπιεμαι απο το σφιξιμο αφού δεν κρατιομουν και πέρασε η ιδέα να πάω να τα ρίξω σε ενα παλιό νεκροταφειο (νεάπολη ούτε λειτουργεί ούτε τίποτα) . Με τα πολλά ντράπηκα ηρθε το λεωφορείο κανείς δεν καθόταν δίπλα μου απο τις οσμες του εντερου ε με το που βγαίνω μπαίνω σε ενα δημοτικό και έβγαλα και την ψυχη μου.

Πάλι καλά είχε δέντρα όποτε την έβγαλα έτσι,απο τότε ΠΑΝΤΑ χαρτομαντιλα μαζί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...