Προς το περιεχόμενο

Στιγμές ξεφτίλας. στιγμές που γίνατε ρόμπα


Homo Masturbalis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 326
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι ξέχασα να πω ότι ήταν χρόνια απειραχτη και μάλλον δεν είχε μείνει υαλοβάμβακας.

Αλλά βγαίνουμε off-topic :-P

 

Btw έχω ακούσει και γιοσομουρι σε ίδιο μηχανάκι και δεν ήταν τόσο. Tforce δεν τις ξέρω καν)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως εσείς οι σκατιάρηδες αν ήσαστε γυναίκες, χαλαρά θα είχατε πάθει κολπίτιδα

 

(*ο σωστός πληθυντικός είναι ήσαστε και όχι ήσασταν)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο χρόνια πριν στο φροντιστήριο 3ης λυκείου, τις πρώτες μέρες που γνωριζόμασταν.

 

Ήταν μια κοπέλα που έλεγε ότι ήθελε να περάσει εμποροπλειάρχων γιατί και ο πατέρας της ήταν στα καράβια. Κάποια φάση ο καθηγητής που ήταν λίγο κάφρος-χαβαλές της λέει ότι εκεί έχει και μαύρους που άμα σε δουν εσένα ανάμεσα στους άντρες θα σε πάρουν στο κυνήγι, ενώ ταυτόχρονα έκανε αναπαράσταση με το χέρι που κουνούσε δεξιά-αριστερά την "προβοσκίδα"..

Εντάξει φτάνει η πλάκα λέει και τη ρωτάει τι κάνει τώρα ο πατέρας της. Η κοπέλα σιωπεί για λίγο και δεν απαντά.. Πετάγεται ξαφνικά ένα παιδί και λέει τον κυνηγάει ο μαύρος με την προβοσκίδα, ενώ αρχίζουμε και γελάμε όλοι σαν πίθηκοι...Μετά από λίγα δευτερόλεπτα κατάλαβε ο καθηγητής ότι δεν ζει ο πατέρας της και έριξε κάτι καντήλια αξέχαστα. Φυσικά δεν ξέραμε τίποτα και το παιδί την έπιασε στο διάλειμμα και της ζήτησε συγγνώμη......

 

Απίστευτη ντροπή το όλο σκηνικό...  :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ξέχασα να πω ότι ήταν χρόνια απειραχτη και μάλλον δεν είχε μείνει υαλοβάμβακας.

Αλλά βγαίνουμε off-topic :-P

 

Btw έχω ακούσει και γιοσομουρι σε ίδιο μηχανάκι και δεν ήταν τόσο. Tforce δεν τις ξέρω καν)

Θα ήταν καινούρια φαίνεται δεν θα χε καρβουνιασει μέσα :P
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάει βόλτα με έναν που είχα ερωτευτεί τρελά και σκόνταψα κι έπεσα με το γόνατο. Επίσης κάθε φορά που τον έβλεπα κόμπιαζα έκανα σαρδάμ, κοκκίνιζα, έλεγα μαλακίες πάθαινα ταχυκαρδία.

Ευτυχώς δεν μου έκατσε ποτέ και δεν τον ξαναείδα και ηρέμησα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασικά καλοκαίρι στο χωριό μπουγελα καθημερινά σχεδόν και είχαμε κάνει μια πατέντα με την μπλούζα ώστε να γίνεται μπούρκα για να μην μας βλέπουν. Ε μια μέρα πάμε έξω από ένα σπίτι παίρνουμε κατι καρέκλες τις στοιβάζουμε πάνω στις πόρτες,κάτι σουτιεν που είχαν τα βάζαμε στις λάμπες και πολλές μαλακιες ακόμα εκεί γυρω :P. Ε σε μια στιγμή επειδή δεν είχα βάλει καλά την μπλούζα σαν μπούρκα την βγάζω και φερνω μια καρέκλα ακόμα μπροστά στο σπίτι. Ήταν 3 η ώρα το βράδυ και εκεί που πάω στην γωνία πετάγεται μια γιαγιά τρέχοντας. Με βλέπει,την βλέπω, σιγή για 1-2 δεύτερα και αρχίζω και τρέχω σαν τον μαλακα ενώ όλοι οι άλλοι είχαν φύγει για μπουγελο και είχα μείνει πισω :(

Επειδή τότε είχα βγάλει λίγα μουσια την επόμενη μερα λέει σε μια γιαγιά ενός από την παρέα "είδε ένα παιδί χθες κοντά στο σπίτι με μουσια, ξέρεις ποίος ήταν?" . Ευτυχώς δεν είπε τίποτα και την άλλη μερα ξυρίστηκα χαχαχα

 

(Πάλι καλά δεν ήξερε την γιαγιά μου και τον παππού μου και δεν έφαγα βρισιδι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάει βόλτα με έναν που είχα ερωτευτεί τρελά και σκόνταψα κι έπεσα με το γόνατο. Επίσης κάθε φορά που τον έβλεπα κόμπιαζα έκανα σαρδάμ, κοκκίνιζα, έλεγα μαλακίες πάθαινα ταχυκαρδία.

Ευτυχώς δεν μου έκατσε ποτέ και δεν τον ξαναείδα και ηρέμησα.

Το ευτυχώς γτ θα κατέληγες με γάζες ββββρε παιδί μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέματα με κοιλιές και πονόκοιλους είχα 2-3 σε λύκειο και σχολή. Ευτυχώς 2 φορές στο λύκειο μου έδωσαν άδεια και έφυγα σπίτι και μόλις μπήκα έτρεξα στην λεκάνη, μια φορά έγινε το ίδιο στην σχολή και εκεί μου ερχόταν και εμετός ὀταν έφυγα γρήγορα και έπρεπε να πάρω λεωφορείο και μετρό, είχα ρίξει ένα κλάσσιμο την ώρα που κάναμε μάθημα και οι από πίσω έλεγαν "πωωω ρε πούστη πίξαμε στο σκατό τι βρωμάει", ευτυχώς καθόντουσαν 2 άτομα δίπλα μου και δεν μπορούσαν να καταλάβουν από ποιον ερχόταν η κλανιά. Πάντως πραγματικά αυτές τις 3 φορές ήταν απίστευτα ηρωικό το πως άντεξα μέχρι να πάω σπίτι μου και δεν τα έκανα πάνω μου.

 

Σε όλες τις περιπτώσεις πρέπει να έφταιγε το milko που έπινα συνεχώς για πρωί από το δημοτικό, από προπερσι που το έκοψα ηρέμισα 99% από στομαχικά προβλήματα κλανιές και αέρια που έβγαζα μέχρι να χωνέψω αυτή την σοκολάτα με πετρέλαιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο σε μένα δεν έχει τύχει κόψιμο και να τρέχω σα τον Βέγγο για να προλάβω?

 

Αν έχεις καλή διατροφή ή δεν τύχει να φας κάτι χαλασμένο ή να πάθεις ίωση τότε δεν θα σε πιάσει ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις καλή διατροφή ή δεν τύχει να φας κάτι χαλασμένο ή να πάθεις ίωση τότε δεν θα σε πιάσει ποτέ.

Συνήθως θα με πιάσει όταν θα αγχωθώ με κάτι σε μεγάλο βαθμό και όταν κυκλοφορεί γαστρεντερίτιδα εξοπλίζομαι με Imodium :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...