Προς το περιεχόμενο

Στιγμές ξεφτίλας. στιγμές που γίνατε ρόμπα


Homo Masturbalis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κλασικό που την πάτησαν και άλλοι.Πιτσιρικάδες σε καφέ εξωτερικό, μιλάμε για κάποιους δίπλα μας με όχι τόσο κομψό τρόπο.Τα κλασικά, "τι μύτη έχει αυτή" κλπ  :-D Όχι ότι είμαστε μορφονιοί εμείς αλλά λέμε τώρα...

 

Μέχρι που μας λένε "ρε παιδιά, Έλληνες είμαστε και μεις".Ακόμα ντρέπομαι...

 

Δίδαγμα: ποτέ μη μιλάς για άλλον αν δεν τον ξέρεις.

 

καλα εισαι, μια φορα εφυγε μια απο διπλα μου εχοντας βαλει τα κλαματα με αυτα που λεγαμε για αυτην εγω κι η αδερφη μου. αλλα ηταν χαλια δεν το μετανιωνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 326
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλα εισαι, μια φορα εφυγε μια απο διπλα μου εχοντας βαλει τα κλαματα με αυτα που λεγαμε για αυτην εγω κι η αδερφη μου. αλλα ηταν χαλια δεν το μετανιωνω

 

Δηλαδή σχολιάζατε την φάτσα της επειδή δεν σας άρεσε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εισαι, μια φορα εφυγε μια απο διπλα μου εχοντας βαλει τα κλαματα με αυτα που λεγαμε για αυτην εγω κι η αδερφη μου. αλλα ηταν χαλια δεν το μετανιωνω

Να το μετανιωνεις, έβαλε τα κλαματα
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή σχολιάζατε την φάτσα της επειδή δεν σας άρεσε;

 

Σε καμία περίπτωση δε γίνεται αυτό (από εμένα τουλάχιστον).Πώς θα έλεγες πχ "ο Γερμανός με πέδιλο και κάλτσα" ή "ο Αμερικάνος με γραβάτα και adidas " ; (μην κοιτάς που είναι μόδα τώρα).Απλά χαβαλές να γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενώ το οτι σκάτωνε μετά τα λεωφορεία δεν ήταν αηδία;

Απ'οτι κατάλαβα βέβαια δεν το βούταγε μέσα στο νερό αλλά το έβαζε εκεί που έτρεχε.

 

Πάντως αν ήμουν σε τέτοια δραματική κατάσταση θα έβγαζα να σκουπιστώ με  φανέλα γιατί το σώβρακο τουλάχιστον είναι η πρώτη γραμμή άμυνας.

 

Τη φανέλα με τα σκατά θα την πέταγα στη μέση του μπάνιου για να μάθουν άλλη φορά  να μην βάζουν χαρτιά.

 

Τα λεωφορεία έχουν πολύ χειρότερες βρωμιές και δεν νομίζω να καθαρίζονται ποτέ. Εχω δει και σκατά σε κάθισμα, έχω δει να φτύνουν ροχάλες, μόνο και μόνο να δεις τι βρωμιάρηδες μπαίνουν κάθε μέρα, δε θέλει και πολύ.

 

Φαντάστηκα old school καζανακι ψηλό γιατί έτσι το νερό τρέχει μόνο στη λεκάνη, δεν μπορείς να το πιάσεις χωρίς να την ακουμπήσεις.

Η έλλειψη χαρτιού στα ΑΕΙ είναι παράδοση, δεν κάνει να τη σπάσουμε τώρα. Η φιλοσοφική ποτέ δεν είχε χαρτί και πολύ συχνά δεν είχε ούτε σαπούνι. Από το σπίτι κουβαλάγαμε.

Επεξ/σία από idomeneas7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι ένα παλικάρι σχολείο χεστηκε πάνω του μέσα στην τάξη επειδή ντρεποταν να ζητησει να βγει..Ακόμα και η δασκάλα έλεγε τι μυρίζει ρε παιδιά.  Ότι έκατσε με την σταμπα στον λοκώ το παιδί μέχρι το 6 ωρο δεν ξέρω πως το έκανε. Κοκκινο ακόμα πρέπει να τον έχει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο λέγαμε κι εμείς ότι είχε γίνει στην δική μας τάξη στο δημοτικό, αλλά δεν είδαμε ποτέ αποδείξεις. Απλά μύριζε κάτι, ένα ντροπαλο παιδακι ειναι κοκκινισει, τον κορόιδευαν όλοι ότι τα έκανε πάνω του και...αυτό. Δεν σηκωνόταν μετά απο την καρέκλα, νομίζω μας έδιωξε η δασκάλα όλους για να σηκωθεί. Μετά κυκλοφόρησε και η φήμη ότι του έφερε η μαμά του καθαρά ρούχα.

Παίζει και να μην έγινε ποτέ βέβαια και απλά να ήταν στην φαντασία μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρσι τώρα έχει πάρει φίλος μου καινούργιο εργαλείο(KTM 450exc με akrapovic)

Δώστο μια βόλτα ρε μαλακα. Παρτο. Οκ

Είμαι μέσα στην πόλη(Σερρας) και πάω χαλαρά με 2α.

Γυρνάω το κεφάλι αριστερά και βλέπω γκομενακια.

Ε τι άλλο θα κάνει ο Σερραιος καγκουρας? Συμπλεχτη και ξερογκαζιες. Έλα μου όμως που από τα αριστερά μου ήταν οι Δίας και δεν τους είχα δει. Πάνω στην τρομάρα μου αφήνω τον συμπλεχτη. Λαμπάδα το ΚΤΜ. Πήγα να φαω ένα καπάκι τρελό. Ρεζίλι και στις γκομενες και σε όσους με είδαν. Ευτυχώς με έκοψε και πάτησα συμπλεχτη. Έφυγα γαμιωντας κι ας μην με κυνηγησαν τα Δίας.

Αυτά στα 17 μου χρόνια με μηχανή παράνομη από παντού εκτός από άδεια.

Δεν ξανά οδηγησα στην πόλη τπτ παραπάνω από πάπια.

Τώρα που το σκέφτομαι μάλλον πρέπει να βγάλω δίπλωμα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κάνει διαφορα.

 

Ενα πρόχειρο. Παμε εκδρομή στην Ιταλία με το φροντιστήρι των ιταλικών. Συνάντηση στην Ακαδημίας στις Χ ώρα. Γενικα πινω νερο. Πολυ νερο ομως. Μπαίνουμε στο λεωφορείο που θα μας πηγαινε Πάτρα κι επειτα Ιταλία.

Εγω να κατουριεμαι αφόρητα απο τη στιγμή που μπηκαμε. Ρεζουμέ, πριν καν βγουμε στην εθνική, εχω σταματησει ολόκληρο το λεωφορείο για να κατέβω σε μια καφετέρια.

Εμεινα ως "that guy".

ή αλλιώς quel ragazzo

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...