Προς το περιεχόμενο

Το thread των μελλοντικών φαλακρών


funbreaker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο πονος ειναι για λιγες μερες αν επιμενει το σταματας!(στη φιναστεριδη).

οποτε αν δεν σε ενοχλει το λαδι μενεις σε αυτο ,καλη επιτυχια στη θεραπεια και ελπιζω να μη σε παραμορφωσει στο προσωπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ο πονος ειναι για λιγες μερες αν επιμενει το σταματας!(στη φιναστεριδη).

οποτε αν δεν σε ενοχλει το λαδι μενεις σε αυτο ,καλη επιτυχια στη θεραπεια και ελπιζω να μη σε παραμορφωσει στο προσωπο

 

Ναι κι εγώ το ελπίζω, αλλιώς το σταματάω.

 

Τον τελευταίο καιρό χρησιμοποιώ μια ενυδατική για το πρόσωπο, λες να είναι κακός συνδυασμός?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει προβλημα με την κρεμα.οτι μαλλι κρατησεις και αυτο που θα βγαλεις με το regaine αν το σταματησεις θα το χασεις σε λιγο καιρο.αρα καθε μερα την ιδια ωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ που νομίζω ότι σε ένα σημείο έχω αραίωση να πάω να πάρω regain foam; Από όλες τις παρενέργειες με αγχώνει πιο πολύ η κατακράτηση.. δηλαδή αν είναι για να έχω μαλλιά να πάρω 10 κιλά δε λέει.. και αν τυχόν στο πρόσωπο υπάρχει τριχοφυία ή κάποιου είδους παραμόρφωση λόγω κατακράτησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει δε θα πάρεις και 10 κιλά αλλά ένα εμφανές πρηξιμο θα υπάρχει. Στο πρόσωπο εγώ θυμάμαι είχα βγάλει τρίχες ανάμεσα στα φρύδια και οι βλεφαρίδες ήταν πιο πυκνες. Επίσης μαύροι κύκλοι στα μάτια και λίγο πρησμενο πρόσωπο. Φάρμακο παίρνεις οπότε αναμενόμενο να υπάρχουν αυτά τα συμπτώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά δεν είναι και βέβαιο πως θα εμφανιστούν οι παραπάνω παρενέργειες. Δοκιμάζεις κι αν εμφανιστούν και είναι μεγάλες το κόβεις. Εγώ στις 20 μέρες δεν παρατηρώ κάτι ακόμα. Είναι νωρίς βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είναι κάποιος κάτω από 30 και να ανησυχεί μη καραφλιάσει το καταλαβαίνω. Μπορεί να μην έχει ακόμα αντίληψη των πραγματικών προβλημάτων της ζωής, να έχει τη ψευδαίσθηση ότι θα ζήσει για πάντα και ότι μπορεί να παραμείνει αιώνια όμορφος...

Όμως να είσαι ας πούμε πάνω από 30-35 και με το ένα πόδι στο τάφο και να προβληματίζεσαι για το αν θα σε θάψουν με μαλλιά ή χωρίς, είναι χάσιμο πολύτιμου χρόνου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είναι κάποιος κάτω από 30 και να ανησυχεί μη καραφλιάσει το καταλαβαίνω. Μπορεί να μην έχει ακόμα αντίληψη των πραγματικών προβλημάτων της ζωής, να έχει τη ψευδαίσθηση ότι θα ζήσει για πάντα και ότι μπορεί να παραμείνει αιώνια όμορφος...

Όμως να είσαι ας πούμε πάνω από 30-35 και με το ένα πόδι στο τάφο και να προβληματίζεσαι για το αν θα σε θάψουν με μαλλιά ή χωρίς, είναι χάσιμο πολύτιμου χρόνου.

 

Ναι έτσι είναι. Εγώ στα 30ά μου γενέθλια συνειδητοποίησα ότι τελικά θα πεθάνω μετά από 50 χρόνια και πήγα και αγόρασα καθετήρα, μασέλα και θέση τάφου. Ακούς εκεί γκόμενες και μαλακίες μετά τα 30. Δυό μέτρα πλέον μας χρειάζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιον που θέλει να σώσει τα μαλλιά που έχει τι πρέπει να πάρει εκτός από regain; Γιατί παραέχει πολλές παρενέργειες.

 

Κουρευτική μηχανή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουρευτική μηχανή.

Το κούρεμα δε βοηθάει κάπως, απλά είναι πιο ωραίο να είσαι γουλί παρά να είσαι σαν κάτι παππούδες που έχουν αφήσει όλο το πλάι και μπροστά και στη μέση γλόμποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κούρεμα δε βοηθάει κάπως, απλά είναι πιο ωραίο να είσαι γουλί παρά να είσαι σαν κάτι παππούδες που έχουν αφήσει όλο το πλάι και μπροστά και στη μέση γλόμποι.

 

leventis1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...