Προς το περιεχόμενο

Δίσκος ή σασμάν?


Jethro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένας γνωστός μου, λεει οτι δικη τους ευθυνη ειναι γιατι κουμπωνει σε ολα αυτα που μου αλλαξανε οποτε αν ειχε ζημια θα επρεπε να το ειχαν δει, ή απλα δεν το συνδεσανε σωστα και εκανε το μπαμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το άκρο αυτό κουμπώνει από τη μία στο σαζμάν και από την άλλη στον τροχό.Οπότε αν είχε θέμα θα έπρεπε να το είχε δει.Αλλιώς έχει κάνει ματσολιά.Βέβαια ακούμε τη δικιά σου πλευρά μόνο και γω δεν έχω κανένα λόγο να σε αμφισβητίσω.Απλά πες μας και δω τι τελικά θα σου πει (που θα έπρεπε να σου έχει πει ήδη) και αν ισχύουν έστω και στο 50% από ότι λες να μας πεις και το όνομα του συνεργείου να μην περνάμε ούτε απ'έξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η πλακα ειναι μια μέρα πριν κάτι μου μυριζε και πήγα και του το πα... Μου λέει τα τακακια θα είναι που είναι καινούργια.. Αλλά τακακια όσες φορές έχω αλλάξει ποτέ δεν μυριζαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μυρισε καμενο ηταν ο δισκος, ακομα και τα τακακια να ταν μονο που σε αφησε να φυγεις χωρις να το δει επαιξε με τι.ζωη σου να ξες.

 

Ενα εμβολακι να κολουσε εσυ θα χες θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα...

 

Δεν κλείνει καλα η βδομάδα...

 

Εκει που οδηγουσα ομορφα και ωραια..ακουω ενα κρακ κρακ και σταματαω.

 

Βάζω κανονικα όλες τις ταχύτητες και ο συμπλεκτης μια χαρα αλλα δεν δίνει κίνηση....

 

Σημείωση την προηγουμενη εβδομαδα αλλαξα δισκο, πλατο, ρουλεμαν και σασμαν.

 

Τι φάση ? Δίσκος(again) ? ή τα τίναξε το σασμαν (again) ?

Καλημερα! ειμαι καινουργιος εδω...! ακου,,φιλε,,επιδει εχω πολλες γνωσεις στα αυτοκινητα (δεν ειμαι ψονιο) ! Με βαση αυτα που λες ειναι δισκο πλατο...1000% .στοιχιμα οτι θες.   (πατας γκαζι...ανεβενουν οι στροφες,,και το αμαξι δεν τσουλαει,,,,πρεπει να ανεβουν πολυ για να φιγει?...δισκο πλατο εχεις αλαξει ποτε?...καινουργιο η μεταχιρισμενο εβαλες?....μιπος το ζορισες??.. μιπος  ανιγες πολλυ το παταγες πολυ καμια φορα  ''το ανιγες''....τερμα στροφες και και?!... παντος...δισκο πλατο ειναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο golf ειναι; Κάποια 4ρια βγάζανε θέματα στο σασμάν.

 

Από την στιγμή που στο έφτιαξε και χάλασε σε μία εβδομάδα, το λιγότερο που θα απαιτήσεις είναι να στο ξαναφτιάξει, δωρεάν και σωστά.

Και να σου ζητήσει και συγνώμη για την ταλαιπωρία.

 

Αν και πιθανότατα έχεις πέσει σε τσάκωνα και θα έρθουν και άλλες κλασσικές περιπτώσεις βλάβης, οπότε μάλλον είναι καλύτερο και λιγότερο ψυχοφθόρο να ξεχάσεις τα λεφτά που έδωσες και να πας σε άλλον μηχανικό.

 

 

 

Btw, ποιος είναι αυτός ο μηχανικός που ισχυρίζεται πως τα τακάκια βγάζουν μυρωδιές;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα! ειμαι καινουργιος εδω...! ακου,,φιλε,,επιδει εχω πολλες γνωσεις στα αυτοκινητα (δεν ειμαι ψονιο) ! Με βαση αυτα που λες ειναι δισκο πλατο...1000% .στοιχιμα οτι θες.   (πατας γκαζι...ανεβενουν οι στροφες,,και το αμαξι δεν τσουλαει,,,,πρεπει να ανεβουν πολυ για να φιγει?...δισκο πλατο εχεις αλαξει ποτε?...καινουργιο η μεταχιρισμενο εβαλες?....μιπος το ζορισες??.. μιπος  ανιγες πολλυ το παταγες πολυ καμια φορα  ''το ανιγες''....τερμα στροφες και και?!... παντος...δισκο πλατο ειναι..

Από αυτοκίνητα μπορεί να ξέρεις, πάσχεις όμως στο να διαβάζεις τα post πριν κάνεις quote ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Btw, ποιος είναι αυτός ο μηχανικός που ισχυρίζεται πως τα τακάκια βγάζουν μυρωδιές;

 

Ειχα ακουσει για αναγομωμενα τακακια. Δεν τα εχω δοκιμασει ουτε εγω ουτε καποιος γνωστος μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι εβαλε λάθος ο μάστορας ... κ αντε νά βρείς τό δίκιο σου - ειδικά αν σού κάνει μεγάλη  εκπτωση γιά επισκευή  τού προβλήματος τήν εκανε τήν πατατιά  του ο  μάστορης ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας το κοιταξει πιο βαθια πες του.

 

Οκ εκοψε βιδες ο μπιλιαδορος, γιατι ομως;

 

Δεν τις βιδωσε καλα; κατι παιχτηκε μεσα, βρηκε ζορι ο μπιλιαδορος και το πιο αδυναμο σημειο του εσπασε

Εκτος αν του εφαγες τα σωθηκα πρωτη δευτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μου το χρεωσε τελικα 50€ - ξεκαθαρα με αυτη τη τιμη εχει κανει την μαλακια του.

 

Λίγο άκυρη ερώτηση, έχουν ξεκολλήσει απο πίσω τα γράμματα του μοντέλου και φυσικα φυγαν εν κίνηση οποτε δεν τα εχω.

 

Που μπορώ να βρώ ? εκτός απο εξωτερικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...