Προς το περιεχόμενο

Nikon Coolpix P610 Μαύρη 179 ευρω (358 skroutz) public [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


panormou13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως με 350 παίρνεις καλή dslr. Δεν θα έδινα ποτέ τόσα χρήματα για αυτή την κάμερα. Εννοείται στην προσφορά αξίζει, φοβερό zoom.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

60 zoom, wifi , gps , αποσπομενη οθόνη 3", vr και af , full hd video και nikon τοσο ειναι η λογικη της τιμη, τα 179 ηταν λογικα λαθος αφου πουθενα στην ευρωπη δεν παιζει αυτη η τιμη

http://mobil.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/4719559_-coolpix-p610-schwarz-nikon.html

http://www.amazon.com/Nikon-COOLPIX-Digital-Optical-Built-In/dp/B00T85OZRW

Με σχεδον 5αστερια στα customers reviews στο αμαζον

ναι εχει ολα αυτα, αλλα τη φωτογραφικη την παιρνεις για να βγαζεις καλες φωτογραφιες, κατι που αυτη δεν κανει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εχει ολα αυτα, αλλα τη φωτογραφικη την παιρνεις για να βγαζεις καλες φωτογραφιες, κατι που αυτη δεν κανει.

Ειδες καποια δειγματα και δεν σε ικανοποιησαν; Και προφανως δεν ειναι dslr ειναι αλλη κατηγορια για κατι πιο βολικο και ελαφρυ και dslr καλη να εχεις την περνεις σαν δευτερη οπως εγω.εχεις στο νου σου ποσα χρηματα θες για φακο σε dslr με τετοιο zoom?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδες καποια δειγματα και δεν σε ικανοποιησαν; Και προφανως δεν ειναι dslr ειναι αλλη κατηγορια για κατι πιο βολικο και ελαφρυ και dslr καλη να εχεις την περνεις σαν δευτερη οπως εγω.εχεις στο νου σου ποσα χρηματα θες για φακο σε dslr με τετοιο zoom?

Πολύ απλά, δεν υπάρχει φακός με τέτοιο zoom σε DSLR.

Η μηχανή αυτή(αν την πάρουμε, που πιστεύω ότι μάλλον θα φάμε άκυρο, με δώρο κανένα κουπόνι έκπτωσης για επόμενη αγορά) είναι "κλοπή" σε αυτά τα χρήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως στο λογαριασμό μου στο Public δεν δείχνει καν την παραγγελία... Είμαι στην αναμονή τώρα να μου ρίξουν το άκυρο τηλεφωνικά :(

 

edit: Στο τηλέφωνο η ευγενική κοπέλα μου είπε ότι θα παραδοθεί κανονικά! Θα ενημερώσω από Δευτέρα (είμαι επαρχία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως στο λογαριασμό μου στο Public δεν δείχνει καν την παραγγελία... Είμαι στην αναμονή τώρα να μου ρίξουν το άκυρο τηλεφωνικά :(

Περιεργο να μην το βλεπεις καν στον λογαριασμο.. Επρεπε να την δειχνει εστω και ακυρωμενη..mail επιβεβαιωσης παραγγελιας σου ειχε ερθει;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιεργο να μην το βλεπεις καν στον λογαριασμο.. Επρεπε να την δειχνει εστω και ακυρωμενη..mail επιβεβαιωσης παραγγελιας σου ειχε ερθει;

 

Ναι κανονικά, μου έχει ξανατύχει με το public να μην βλέπω παραγγελίες πάντως online. Με διαβεβαίωσαν ότι ήδη ταξιδεύει προς τα εδώ, νεότερα Δευτέρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ απλά, δεν υπάρχει φακός με τέτοιο zoom σε DSLR.

Η μηχανή αυτή(αν την πάρουμε, που πιστεύω ότι μάλλον θα φάμε άκυρο, με δώρο κανένα κουπόνι έκπτωσης για επόμενη αγορά) είναι "κλοπή" σε αυτά τα χρήματα.

Όντος είναι πολύ καλή η τιμή.

 

Υπάρχει φακός που μια dslr φτάνει πολύ κοντά τα 60x , o sigma 300-800mm F5.6 EX DG APO HSM. Σε Canon με 1.6 crop ειναι στο μέγιστο 1280mm όταν η p610 είναι στα 1440mm.

 

Βέβαια o sigma έχει $8000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι αυτές οι μηχανές για μέχρι 800 iso. Όποιος θέλει raw , 6400 iso και ποιοτικούς φακούς πάει αλλου και το ξέρει απο πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...