Προς το περιεχόμενο

Nikon Coolpix P610 Μαύρη 179 ευρω (358 skroutz) public [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


panormou13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι καμια ιδεα..μην σου χαλασω χατηρι :) ελπιζω την αλλη φορα να προλαβεις

εχω μηχανη απειρως καλυτερη απο αυτη τη σαπιλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν μπορω να καταλαβω μερικους,πας να τους εξηγησεις καποια πραγματα με βαση την γνωση και την εμπειρια και στην λενε απο πανω,καταρχην δεν ειπαμε σε κανενα να μην την παραλαβει,αφου την θελει μεγεια του και χαρα του και ουτε λεμε την αποψη μας μονο και μονο γιατι δεν προλαβαμε,εγω τουλαχιστον δεν το κανω...απο εκει και περα ο καθενας επιλεγει τι θα λαβει υποψη και τι οχι...

Εδω σχολιαζουμε αν κατι ειναι προσφορα ή οχι. Απλα σας το θυμιζω..βρειτε μου μια καμερα με τα ιδια specs κατω απο 200 πριν παραλαβω ..και μοντελο ουτε μισου χρονου

Ok εσυ εισαι απο τους τυχερους αφου προλαβες την προσφορα του αιωνα...τοτε γιατι το σκεφτεσε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδικα μαλωνετε η αποψη μου ειναι οτι...

 

Για απειρα ατομα κανει δουλεια στα 180 η 200.

 

Για εμπειρο ατομο που ξερει τι ζηταει δεν κανει ουτε για πεταμα....Θα με ρωτησετε ΓΙΑΤΙ ;;; Γιατι ρε φιλε δεν παιζει ρολο το Zoom σε μια φωτογραφια,δεν παιζει ρολο καν το wifi και δεν παιζει ρολο φυσικα η τιμη !!!

Οταν πιασετε στα χερια σας DSLR η ακομα και mirrorless camera ισως νιωσετε την διαφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να καταλαβω μερικους,πας να τους εξηγησεις καποια πραγματα με βαση την γνωση και την εμπειρια και στην λενε απο πανω,καταρχην δεν ειπαμε σε κανενα να μην την παραλαβει,αφου την θελει μεγεια του και χαρα του και ουτε λεμε την αποψη μας μονο και μονο γιατι δεν προλαβαμε,εγω τουλαχιστον δεν το κανω...απο εκει και περα ο καθενας επιλεγει τι θα λαβει υποψη και τι οχι...

 

Ok εσυ εισαι απο τους τυχερους αφου προλαβες την προσφορα του αιωνα...τοτε γιατι το σκεφτεσε?

Γιατι ρε αγορινα θελω καμερα brigde εχω και κομπακτ καλη και d5200 για dslr και εδω μας εχουν ζαλισει παρε κομπακτ παρε dslr παρε διαστημικο φακο της nasa..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ρε αγορινα θελω καμερα brigde εχω και κομπακτ καλη και d5200 για dslr και εδω μας εχουν ζαλισει παρε κομπακτ παρε dslr παρε διαστημικο φακο της nasa..

βρες μου ενα πλεονεκτημα της bridge εκτος απο το αχρηστο 60X zoom

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρες μου ενα πλεονεκτημα της bridge εκτος απο το αχρηστο 60X zoom

δεν προκειται να καταλαβουν αστο....αν μου ελεγαν για compact λογο ογκου οκ...Σεβαστο θα ηταν!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω την επιμονη μερικων να σεβονται μονο την δικη τους γνωμη και να μην αφηνουν τους αλλους να εχουν δικα τους "θελω".

 

Αν για σενα ειναι αχρηστο το ζουμ ειναι δικο σου θεμα. Για πολλους αλλους ειναι χρησιμο. Το ποιος δεν καταλαβαινει ειναι λοιπον πιθανον να δουλευει αναποδα! Χαλαρωστε και μαθετε να σεβεστε την αντιθετη γνωμη/ιδεα/αποψη. Το να σεβεσαι τη γνωμη του αλλου μονο οταν ειναι ιδια με την δικη σου δεν λεει τιποτα. Απο χθες παρακολουθω σιωπηλα την "κουβεντα" και πραγματικα δεν παει αλλο.

 

Απο εδω και περα μονο ποστς περι της προσφορας, οχι εμμονες.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Matrixxx,εχω μαθει να σεβομαι τις αποψεις των συνομιλιτων μου,και σε καμια περιπτωση δεν θελω να επιβαλω την αποψη μου,νομιζω οτι επειδη ειχα εμπειρια με την συγκεκριμενη θα βοηθουσε η γνωμη μου σε σχεση με το αν αξιζει σαν προσφορα,αν νομιζεις οτι αυτο δεν ειναι σωστο οκ δεν θα ξαναεκφραστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ημουν συγκεκριμενος, μιλησα καθαρα για τους ποστερς των 2 πιο πανω ποστς που ηταν η αφορμη:

 

 

βρες μου ενα πλεονεκτημα της bridge εκτος απο το αχρηστο 60X zoom

 

 

δεν προκειται να καταλαβουν αστο....αν μου ελεγαν για compact λογο ογκου οκ...Σεβαστο θα ηταν!!!

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε matrix να μην γράφουμε τίποτα τότε. Ας κάνει ο κάθε ένας ότι θέλει με τις προσφορές και τέλος. Άντε γειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.public.gr/product/sound-and-vision/fotografikes-mixanes/compact-cameras/nikon-coolpix-p610-mayro/prod7390471pp/και η επιβεβαιωση οτι ηταν λαθος τιμη την αλλαξαν.. Στα 402 ευρω..Μακαρι να παραλαβουμε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απο χθες (μεσημερι-απογευματακι; δεν θυμαμαι ακριβως) την εχουν βαλει στα 402. Προφανως πανε να βγαλουν τα "σπασμενα" για οσες δωσουν (οχι οτι θα την παρει κανεις σε τιμη αντιπροσφορας αλλα λεμε). Ακου 402! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.public.gr/product/sound-and-vision/fotografikes-mixanes/compact-cameras/nikon-coolpix-p610-mayro/prod7390471pp/και η επιβεβαιωση οτι ηταν λαθος τιμη την αλλαξαν.. Στα 402 ευρω..Μακαρι να παραλαβουμε

 

Καλά ,δεν έχει επιβεβαιώσει κανείς παραλαβή; Σίγουρα θα παραλάβουμε πάντως γιατί μίλησα με την κούριερ και μου είπαν ότι θα είναι εδώ αύριο και ότι έχει 179€ αντικαταβολή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως δεν μπορώ να καταλάβω ποιος μπαίνει σε διαδικασία να πάρει μια bridge όταν έχει dslr. Ο μόνος λόγος για να μην έχεις την dslr μαζί σου είναι ο όγκος της. Οπότε η εναλλακτική είναι ή κάποια compact ή κάποια mirrorless.

 

Εκτός κι αν θέλει να βγάζει κwλ@ρ@κι@ με το x60 ή είναι απλά stalker. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...