Προς το περιεχόμενο

Nikon Coolpix P610 Μαύρη 179 ευρω (358 skroutz) public [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


panormou13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την μηχανη την ειχε φιλος και την εσπρωξε τον πρωτο μηνα,λιγο που ασχοληθηκα μαζι της εχω να πω οτι απο υλικο κατασκευης ειναι καλη, οι φωτο με επαρκη φωτισμο ειναι ανεκτες και καλες για την κατηγορια της ,τα προβληματα οπως ειναι αναμενομενο παρουσιαζονται στην ελλειψη επαρκη φωτισμου...δεν μου αρεσε ο θορυβος που κανει στο ζουμ και ακουγεται στο βιντεο και η θολουρα που δημιουργηται κατα το ζουμ και την εστιαση...κατα την γνωμη μου εκει γυρω στα 200 ευρω επρεπε να ηταν η κανονικη τιμη της ,για 350 δεν το συζητω,βεβαια για 179 ειναι μια καλη προσφορα για καποιον που δεν ψαχνεται πολυ και δεν τον πολυενδιαφερει ...παντως δεν μπορω να καταλαβω οταν μερικοι κοιτανε μονο το υψηλο ζουμ και οχι καποια αλλα βασικα,αλλοστε μια μηχανη ειναι μηχανη και οχι τηλεσκοπιο....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 86
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδω σχολιαζουμε αν κατι ειναι προσφορα ή οχι. Απλα σας το θυμιζω..βρειτε μου μια καμερα με τα ιδια specs κατω απο 200 πριν παραλαβω ..και μοντελο ουτε μισου χρονου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 350 όμως δ ε ν αξίζει λέμε!!

Και στα 200 δεν είμαι σίγουρος, γιατί να μην βάλω ακόμα λίγα για να πάρω dslr; έστω την χειρότερη και σιγά σιγά αλλάζω φακό!!! Με 280 παίρνεις την D3200..και βγάζεις κανονικές φώτο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγουρα ρε παιδια ειναι καλυτερη μια dslr,αλλα 179 με 350(με φακο) ειναι τα 2πλασια λεφτα.το θεμα ειναι τι θελει ο καθενας,εγω ειχα βρει πριν κανα μηνα μια d3100 στα 200 τελευταιο κομματι στο macro θεσσαλονικης(ζητησα επιπλεον εκπτωση γιατι ηταν εκθεσιακο και μου την εδωσαν),μπορει να εχει και σε κανενα αλλο μακρο.εχει και το media για το σαββατοκυριακο την cannon eos 100d στα 349

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με 179 για καινουρια θα παιρνα μια απλη κομπακτ, υπαρχουν μερικες που εχουν λιγο μεγαλυτερο σενσορα και λιγο καλυτερο φακο απο αυτη

 

επισης στα 260 υπαρχει αυτη http://www.skroutz.gr/s/5090488/Nikon-1-J4-Kit-10-30-VR-PD-Zoom.html

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τα παγκοσμια site που της δινουν σχεδον 5 αστερια στα reviews δεν ξερουν κατι..μιλαμε για μηχανη που να τραβαει full hd video, 60 zoom wifi κλπ.. δεν θελω κομπακτ ουτε dslr εχω,οποτε στα ιδια χαρακτιριστικα παω κανενα 100αρικο πανω τουλαχιστον ,οποτε ειμαστε μια χαρα εδω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου για να πας σε επωνημη με wifi , gps , full hd , 60 zoom , με σκοπευτρο και τετοιο hand grip ολες κανουν πανω απο 300 γιατι ειναι κλεψια τα 358;; Μην λετε για κομπακτ ή dslr.. Θελω μηχανη για οταν δεν εχω μαζι την dslr ειναι αλλη κατηγορια γιαυτο η νικον βγαζει και dslr.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου για να πας σε επωνημη με wifi , gps , full hd , 60 zoom , με σκοπευτρο και τετοιο hand grip ολες κανουν πανω απο 300 γιατι ειναι κλεψια τα 358;; Μην λετε για κομπακτ ή dslr.. Θελω μηχανη για οταν δεν εχω μαζι την dslr ειναι αλλη κατηγορια γιαυτο η νικον βγαζει και dslr.

και οι κομπακτ και οι dslr ειναι καλυτερες απο τις bridge

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οι κομπακτ και οι dslr ειναι καλυτερες απο τις bridge

Δηλαδη αν υπηρχε μια προσφορα για iphone θα μου ελεγες οτι δεν ειναι προσφορα γιατι τα android και τα wp ειναι καλυτερα απο iphone.μιλαμε για την συγκεκριμενη κατηγορια οτι στα χαρακτιριστικα αυτα ολες εχουν πανω απο 300 ευρω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη αν υπηρχε μια προσφορα για iphone θα μου ελεγες οτι δεν ειναι προσφορα γιατι τα android και τα wp ειναι καλυτερα απο iphone.μιλαμε για την συγκεκριμενη κατηγορια οτι στα χαρακτιριστικα αυτα ολες εχουν πανω απο 300 ευρω.

βρε φιλε...απλα σου λεει οτι ΔΕΝ αξιζει ουτε την προσφορα...δηλαδη για καποιον που ασχολειται με την φωτο ειναι ΜΑΠΑ το καρπουζι !!

Τωρα για καποιον που κανει εισαγωγη στον κοσμο της φωτο ειναι καλη αλλα για κανα 6μηνο,μολις μαθεις τι παιζει δεν την  θες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ουσια το τμημα πωλησεων της Nikon μαζι με το τμημα Marketing ειναι για ομαδικη απολυση συμφωνα με τα παιδια και στα 358 δε πρεπει να εχει πουλησει ουτε ενα κομματι παγκοσμιως :).

Οταν στο amazon.com εχει χαμηλοτερη τιμη ever τα 342€ kai 56 reviews απο customers, χαμηλοτερη τιμη αυτη τη στιγμη στο idealo.co.uk 300€, στο idealo.de ta 317,80 ε τα 179 ηταν κλεψια οχι απλα προσφορα.... αλλιως οι τυποι που αναφερω στην παραπανω παραγραφο πρεπει να παραιτηθουν ολοι αν δεν τους απολυσουν.

ΥΓ. Ο αλλος πηγε και εγραψε βιβλιο-manual για την συγκεκριμενη... και το πουλαει κιολας,,, 
Link

 

ΥΓ2. Αμα το μετανιωσει κανενας και πιστευει οτι δε βγαζει "καλες φωτογραφιες" για τα 179 προσφερω 199 για να παει να παρει μια καλυτερη και να μου την δωσει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη αν υπηρχε μια προσφορα για iphone θα μου ελεγες οτι δεν ειναι προσφορα γιατι τα android και τα wp ειναι καλυτερα απο iphone.μιλαμε για την συγκεκριμενη κατηγορια οτι στα χαρακτιριστικα αυτα ολες εχουν πανω απο 300 ευρω.

ελα αστο, δεν εχεις ιδεα απο φωτογραφια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ουσια το τμημα πωλησεων της Nikon μαζι με το τμημα Marketing ειναι για ομαδικη απολυση συμφωνα με τα παιδια και στα 358 δε πρεπει να εχει πουλησει ουτε ενα κομματι παγκοσμιως :).

 

Οταν στο amazon.com εχει χαμηλοτερη τιμη ever τα 342€ kai 56 reviews απο customers, χαμηλοτερη τιμη αυτη τη στιγμη στο idealo.co.uk 300€, στο idealo.de ta 317,80 ε τα 179 ηταν κλεψια οχι απλα προσφορα.... αλλιως οι τυποι που αναφερω στην παραπανω παραγραφο πρεπει να παραιτηθουν ολοι αν δεν τους απολυσουν.

 

ΥΓ. Ο αλλος πηγε και εγραψε βιβλιο-manual για την συγκεκριμενη... και το πουλαει κιολας,,, 

Link

 

ΥΓ2. Αμα το μετανιωσει κανενας και πιστευει οτι δε βγαζει "καλες φωτογραφιες" για τα 179 προσφερω 199 για να παει να παρει μια καλυτερη και να μου την δωσει.

 

Καλημέρα, απίστευτη προσφορά στα 179 ευρώ, δίνω 200 ευρώ για όποιον δεν την θέλει, έχω την P510 (42x δεν έχει wifi  και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος) και την DSLR D3300. Όποιος θέλει να ασχοληθεί επαγγελματικά με την φωτογραφία θα πρέπει να πάρει φωτογραφική μηχανή DSLR (πχ ΝΙΚΟΝ D5300+  ή D7100+ KAI ΦΑΚΟΥΣ από 600+ ευρώ το πακέτο) με το λιγότερο +420 ευρώ. Καλώς ή κακώς υπάρχουν κάποιοι που όταν δεν προλάβουν κάποια προσφορά αρχίζουν τα αρνητικά σχόλια (βάζει προσφορά το πλαίσιο cpu intel i3 στα 80 ευρώ και εγώ αρχίζω να γράφω οτι o intel I7 είναι καλύτερος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...