Προς το περιεχόμενο

Winbank - Αρχιζει να χρεώνει emails και sms


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδή δεν είδα πουθενά να αναφέρεται, από πότε θα αρχίσουν οι χρεώσεις;

 

τι θα ισχύσει για τους πελάτες που έχουν ήδη ενεργοποιημένα τα email alerts;

θα χρεωθούν αυτόματα ένα πακέτο ή απλά θα σταματήσουν να έρχονται τα emails;

 

ληστρική κίνηση της τράπεζας...

κρίμα γιατί είχε το καλύτερο σύστημα ειδοποιήσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να καταλάβω, εγώ που έχω την υπηρεσία από παλιά, θα συνεχίσει να λειτουργεί και θα μου τα τραβάει από τον λογαριασμό μου ή θα διακοπεί και θα πρέπει να τα ακουμπήσω για να την έχω πάλι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

ξέρουμε πότε θα αρχίσει η νέα μόδα της Πειραιώς;;

Δε ξερω.

 

Για να καταλάβω, εγώ που έχω την υπηρεσία από παλιά, θα συνεχίσει να λειτουργεί και θα μου τα τραβάει από τον λογαριασμό μου ή θα διακοπεί και θα πρέπει να τα ακουμπήσω για να την έχω πάλι?

το 2ο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.

ξέρουμε πότε θα αρχίσει η νέα μόδα της Πειραιώς;;

Τα νέα πακέτα διατίθενται ήδη μέσω winbank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοί που τα έχουν ήδη τα αλερτ θα πάψουν να έχουν γενικά σε 3 μήνες αν δεν αγοράσουν ένα από τα νέα πακέτα. Κ τι γκρινιαζετε; Με ιδιωτική επιχείρηση έχετε να κάνετε. Σε οποίον δεν αρέσει φεύγει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ενας καφες τον μηνα ειναι. Ας μην το κανουμε τοσο φοβερο θεμα πια.Οποιος δεν το θελει το δεν ενεργοποιει. Απλα τα πραγματα.

 

 

Aυτό θα κάνω και εγώ να τελειώνει το θέμα δεν θα το ενεργοποιησω. όποιος δε γουστάρει ας πάει αλλού.

 

Πολύς ντόρος για κάτι που δεν μπορούμε εμείς να αλλάξουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβω, θα αρχίσουν να μας χρεώνουν τα SMS τύπου Μόλις μεταφέρατε 20€ στον λογαριασμό τάδε; Ας μου πει κάποιος να ξέρω τι να κράξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλάβω, θα αρχίσουν να μας χρεώνουν τα SMS τύπου Μόλις μεταφέρατε 20€ στον λογαριασμό τάδε; Ας μου πει κάποιος να ξέρω τι να κράξω.

Υπάρχουν τα alerts που όριζες εσύ πότε και πως θα έρχονται. Αυτά είναι που αλλάζουν. Από το μενού αριστερά δες "winbank alerts".

Οι ειδοποιήσεις που έρχονταν με πρωτοβουλία της τράπεζας για λόγους ασφαλείας όποτε έκανες μια μεταφορά σε λογαριασμό που δεν είναι δικό σου, αυτές ποτέ δεν είχαν καμία σχέση με την εν λόγω υπηρεσία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν τα alerts που όριζες εσύ πότε και πως θα έρχονται. Αυτά είναι που αλλάζουν. Από το μενού αριστερά δες "winbank alerts".

Οι ειδοποιήσεις που έρχονταν με πρωτοβουλία της τράπεζας για λόγους ασφαλείας όποτε έκανες μια μεταφορά σε λογαριασμό που δεν είναι δικό σου, αυτές ποτέ δεν είχαν καμία σχέση με την εν λόγω υπηρεσία.

Αααα μάλιστα εντάξει. Ευχαριστώ που με διαφώτισες:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή δεν έχουν λεφτά για email alerts (σωπάτε ρε παιδιά που κοστίζουν τόσο πολύ), αλλά έχουν λεφτά για powerbanks στο φοιτηταριό (αυτά ποιός τα πληρώνει άραγε; μήπως ο φορολογούμενος?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή δεν έχουν λεφτά για email alerts (σωπάτε ρε παιδιά που κοστίζουν τόσο πολύ), αλλά έχουν λεφτά για powerbanks στο φοιτηταριό (αυτά ποιός τα πληρώνει άραγε; μήπως ο φορολογούμενος?)

 

To φοιτηταριό κοιτάνε να το βάλουν στο μαγαζί γιατί αφήνει χρήμα.. 

Όσο για τα e-mail alerts που θέλουν και χρήματα, από εμένα θα φάνε άκυρο, όπως έφαγε και η Alpha με τα 8ευρώ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...