Προς το περιεχόμενο

Winbank - Αρχιζει να χρεώνει emails και sms


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αρχίστε το κράψιμο https://www.facebook.com/winbankPageδεν υπάρχει άλλη λύση. Από εμένα προσωπικά δεν θα πάρουν φράγκο έτσι για το γαμώτο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αν ακτάλαβα καλά δλδ κάθε φορά που εγώ πχ θα πηγαίνω να βάζω λεφτά στην κάρτα που έχω στο winbank το κάθε email/μνμ που θα μου έρχεται θα με χρεώνει;;; Πάμε καλά;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αν ακτάλαβα καλά δλδ κάθε φορά που εγώ πχ θα πηγαίνω να βάζω λεφτά στην κάρτα που έχω στο winbank το κάθε email/μνμ που θα μου έρχεται θα με χρεώνει;;; Πάμε καλά;;;

Όχι. Πρέπει εσύ να αγοράσεις πακέτο ειδοποιήσεων που έχει μια μηνιαία ή ετήσια χρέωση. Αλλιώς, δε θα λαμβάνεις ειδοποιήσεις, και άρα δε θα χρεώνεσαι.

 

 

Και όσοι έχουν ήδη ενεργοποιημένα τα email θα χρεώνονται;

Αν δεν αγοράσεις πακέτο όχι. Απλά κάποια στιγμή θα καταργηθούν.

 

 

Μόνο για τις κινήσεις των λογαριασμών είναι η χρέωση ή θα χρεώνουν ακόμα και το  SMS με το ExtraPin για πρόσβαση σε κάποιες υπηρεσίες;

Το extraPin δεν έχει καμία σχέση με τα alerts και τα εν λόγω πακέτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών για τα alerts και μου είπε ότι αυτοί που έχουν από πάλια την υπηρεσία ενεργοποίημενη δεν επηρεάζονται από την αλλαγή και δε θα υπάρχει καμία χρέωση! Απλώς όπως λέει και ο πιο πάνω ότι λογικά θα καταργηθούν τα παλιά πακέτα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, οσο κραξαμε, κραξαμε.

 

Τι θα κανετε ομως;

 

Εγω το πηρα αποφαση να τα μεταφερω σε άλλη τραπεζα και να κλεισω και το λογαριασμο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, οσο κραξαμε, κραξαμε.

 

Τι θα κανετε ομως;

 

Εγω το πηρα αποφαση να τα μεταφερω σε άλλη τραπεζα και να κλεισω και το λογαριασμο.

Ξέρεις καμιά άλλη τράπεζα που να τα κάνει δωρεάν εκτός της πειραιώς που το έκανε? Ειδικά τώρα με τα cc?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις καμιά άλλη τράπεζα που να τα κάνει δωρεάν εκτός της πειραιώς που το έκανε? Ειδικά τώρα με τα cc?

Ξαναλεω, ξερω οτι η Eurobank ΔΕΝ χρεωνει τις ειδοποιησεις με emails, παρα μονο με sms.

Για τις άλλες δεν εχω ιδεα τι παιζει. Γιατι Alpha και Εθνικη χρεωνουν τις ειδοποιησεις με emails; :shock:

 

Ω ρε π@#4στη θα τα βαλω σε οφ σορ λογαριασμο στο τελος :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναλεω, ξερω οτι η Eurobank ΔΕΝ χρεωνει τις ειδοποιησεις με emails, παρα μονο με sms.

Για τις άλλες δεν εχω ιδεα τι παιζει. Γιατι Alpha και Εθνικη χρεωνουν τις ειδοποιησεις με emails; :shock:

 

Ω ρε π@#4στη θα τα βαλω σε οφ σορ λογαριασμο στο τελος :-D

Θα πρεπει να εχεις ηδη λογαριασμο γιατι απο οσο ξερω νεοι λογαριασμοι δεν ανοιγονται στις τραπεζες (εξαιρουνται οι λογαρ. μισθοδοσιας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναλεω, ξερω οτι η Eurobank ΔΕΝ χρεωνει τις ειδοποιησεις με emails, παρα μονο με sms.

Για τις άλλες δεν εχω ιδεα τι παιζει. Γιατι Alpha και Εθνικη χρεωνουν τις ειδοποιησεις με emails; :shock:

 

Ω ρε π@#4στη θα τα βαλω σε οφ σορ λογαριασμο στο τελος :-D

 

 

Για τις πιστωτικές δε στέλνει live ειδοποιήσεις όμως, στέλνει μια συγκεντρωτική το βράδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, οσο κραξαμε, κραξαμε.

 

Τι θα κανετε ομως;

 

Εγω το πηρα αποφαση να τα μεταφερω σε άλλη τραπεζα και να κλεισω και το λογαριασμο.

Τι να κάνουμε;

Να ανοίξουμε λογαριασμό σε άλλη τράπεζα δεν μπορούμε λόγω CC και με τα σχόλια στο Facebook δεν θα κάνουμε τίποτα.

Εδώ δίνουν δώρα στους φοιτητές και σε εμάς τόσα χρόνια πελάτες τίποτα  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να κάνουμε;

Να ανοίξουμε λογαριασμό σε άλλη τράπεζα δεν μπορούμε λόγω CC και με τα σχόλια στο Facebook δεν θα κάνουμε τίποτα.

Εδώ δίνουν δώρα στους φοιτητές και σε εμάς τόσα χρόνια πελάτες τίποτα :-D

Να πως βγάζουν τα χρήματα για τα δώρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...