Προς το περιεχόμενο

[USB Led] Original Xiaomi LED Light @ Banggood - 1.09€ (ή 0,89€ έκαστο για 3 τεμάχια+) [ΤΕΛΟΣ]


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Άλλαξε η τιμή. Σήμερα μου έγιναν και shipped.

 

Ξαναλλαξε η τιμη.(γιατι ετσι οπως το ειπες νομιζα οτι απο 0.71€ πηγαν παλι 0.91€).

 

Κοντα στα 3 δολαρια πλεον το ενα.

 

Σε οσους παραγγειλαμε την 2η μερα και μετα, ακομα αναμονη αφου υπηρχε το "29-10" ως εκτιμωμενο restock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναλλαξε η τιμη.(γιατι ετσι οπως το ειπες νομιζα οτι απο 0.71€ πηγαν παλι 0.91€).

 

Κοντα στα 3 δολαρια πλεον το ενα.

 

Σε οσους παραγγειλαμε την 2η μερα και μετα, ακομα αναμονη αφου υπηρχε το "29-10" ως εκτιμωμενο restock.

Toυς εστειλα να με πουν ποτε θα εχουν stock και με λενε σε 20 μερες.Τους λεω ακυρωστε την παραγγελια να ξανα παραγγειλω.Την ακυρωνουν χθες και σημερα πανε στα 2.57 ευρω το ενα.Τους εστειλα μπας και στειλουν την ακυρωμενη παραγγελια αλλα δεν ξερω αν γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά δεν έχουνε μπλε και έχουν λευκά ροζ (κόκκινα) και πράσινα. άρα αλλάζετε τα μπλε σε αυτά τα 3 χρώματα και τα παίρνετε στα χρήματα που τα έχετε κλείσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Toυς εστειλα να με πουν ποτε θα εχουν stock και με λενε σε 20 μερες.

 

To 29-10 βλεπω εγινε 1-11 και 3-11. Μονο πρασινα εχουν που ηταν τα μονα που ελεγαν out of stock! Καλα Χριστουγεννα μου φαινεται θα παραλαβουμε. Αν ισχυσει το 20 μερες που σου ειπαν θα αποδειχθουν ερασιτεχνες. (με την κακη εννοια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω  μεγαλη αγωνια εαν θα ερθουν αυτα τα αχρηστα φωτιστικα. Σκεφτομαι εαν αυτη την φορα ερθουν (απο το Allbuy δεν ηρθαν ποτε, μου πιστωσε το paypall το ποσο) να τα κανω πορτατιφ στο κομοδινο. Το προβλημα ειναι οτι θελουν τροφοδοσια USB που να βγαινει λιγο πανω απο το κρεβατι. H πριζα που εχω ειναι αρκετα χαμηλοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω 3η φορά που επικοινώνησα μαζί τους μιας και δεν μου στέλνουν την παραγγελία. μία δεν είχαν μπλε αλλά δεν μου το έλεγαν και περίμεναν για restock (το έκανα το ένα μπλε, πράσινο) και σήμερα που μίλησα ξανά μαζί τους δεν είχαν λευκά, είχαν όμως μπλε, έβαλα μπλε και όταν τους είπα να κάνουν double check με είπαν ότι και μόλις τελείωσαν τα μπλε (?!!?!?) και το έκανα ροζ. άιντε να δούμε τώρα εάν θα γίνει ship. order απο τις 23, έχει πάει 28 και ακόμα κάθεται εκεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια οταν εκανα την παραγγελια το κιτρινο ηταν out of stock και ολα τα αλλα ηταν restock στις 28/10.

 

Παραγγειλα 5 ασπρα στις 25/10 και σημερα στις 6 το πρωι ηρθε mail οτι εγιναν shipped.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή με ενδιέφερε και δεν το πήρα είδηση νωρίς θα παρακαλούσα αν κάποιος άλλος χρήστης πάρει το μάτι του κάποια στιγμή μια αντίστοιχη προσφορά να ενημερώσει το θέμα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ήρθε μήνυμα σήμερα ότι έγιναν restock και εστάλλει η παραγγελεία μου. μου έδωσαν και tracking και απ ολα. αυτή την περίοδο πόσο περίπου πάει από κίνα η αποστολή. είναι στις 2-3 εβδομάδες η αρχίζουμε να ακουμπάμε τον μήνα λόγω xmas περιοδου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ήρθε μήνυμα σήμερα ότι έγιναν restock και εστάλλει η παραγγελεία μου. μου έδωσαν και tracking και απ ολα. αυτή την περίοδο πόσο περίπου πάει από κίνα η αποστολή. είναι στις 2-3 εβδομάδες η αρχίζουμε να ακουμπάμε τον μήνα λόγω xmas περιοδου

 

στα registered ~25-30 ημερες μου κάνουν εμενα το τελευταίο διάστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ήρθε μήνυμα σήμερα ότι έγιναν restock και εστάλλει η παραγγελεία μου. μου έδωσαν και tracking και απ ολα. αυτή την περίοδο πόσο περίπου πάει από κίνα η αποστολή. είναι στις 2-3 εβδομάδες η αρχίζουμε να ακουμπάμε τον μήνα λόγω xmas περιοδου

Είχες ζητήσει tracking number με 1.20 παραπάνω? 2 παραγγελίες έκανα από banggood δεν ζήτησα tracking number και τις έστειλαν και τις 2 χωρίς tracking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...