Προς το περιεχόμενο

[USB Led] Original Xiaomi LED Light @ Banggood - 1.09€ (ή 0,89€ έκαστο για 3 τεμάχια+) [ΤΕΛΟΣ]


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έπεσε η τιμή στο banggood ;

Επεσε η τιμη απο τα 1.09 στα 91 λεπτα το κομματι.Εγω πηρα 3 και με 44points εξαργυρωμενους με βγηκαν 2.28 πληρωσα με χρεωστικη πειραιως τη δεχτηκε αμεσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν επεσε, σταθερη ειναι σε δολαρια, ανεβηκε λιγο σε ευρω λογω πτωσης της ισοτιμιας. Απο 0.89€ εκαστο για τριαδα, πηγαν στα 0.91 ευρω. Επομενως plizre καπου μπερδευτηκες. ;)

 

Η τιμη που πληρωσες ειναι λιγο παραπανω (2-3 cents) απο αυτην που ανεφερα χθες, επειδη εγω πληρωσα σε δολαρια που ειχα στο paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν επεσε, σταθερη ειναι σε δολαρια, ανεβηκε λιγο σε ευρω λογω πτωσης της ισοτιμιας. Απο 0.89€ εκαστο για τριαδα, πηγαν στα 0.91 ευρω. Επομενως plizre καπου μπερδευτηκες. ;)

 

Η τιμη που πληρωσες ειναι λιγο παραπανω (2-3 cents) απο αυτην που ανεφερα προχθες, επειδη πληρωσα σε δολαρια που ειχα στο paypal.

 

2.28 πληρωσα κανονικα.44 ποντους εξαργυρωσα.

 

king2009 εδω εκανα account για να γραψω εδω

post-365038-0-99123900-1445782275_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληρωσα 2.25€ λεμε. ;)

 

Γραψε λαθος διαβασα 2.47 δολαρια και το πηρα σαν 2.47 ευρω.Αν πληρωνα με paypal θα εβγαινε 2.22 με το κουπονι payme.Αυτη τη στιγμη ειναι 18λεπτα πιο φθηνα οποτε θα βγαινουν κατω απο 2 ευρω τρια μαζι με νεο mail.

 

Για το ανεμιστιρακι της xiaomi εχουμε κανενα καταστημα που να τα δινει στα 1/1.5 ευρω οπως την προσφορα της προηγουμενης εβδομαδας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και εγω χωρις το payme πληρωσα, γιατι το εβαλα πρωτα εκεινο σε αλλη αγορα μεγαλυτερου ποσου.

 

 

Αρα και εσυ που ειπες οτι πληρωσες 2.28 με την εξαργυρωση τα πηρες με παλια τιμη και οχι τωρα οπως καταλαβα απο το πρωτο ποστ σου. Πραγματι βλεπω οτι επεσε η τιμη πλεον στα 0.91€ το ενα μονο του, οσο ειχε τιμη για 3+. Τωρα τα 3+ εχουν παει στα 0.71€!

 

Φτου, ζημια :P Και ακομα δεν εχουν φυγει αφου ελεγε 29-10 restock, θα ζητησω refund την διαφορα. (Πλακα κανω βεβαια, δεν προκειται να το ζητησω)

 

 

Add: Εριξα αλλη μια τριαδα τελικα με την νεα τιμη χωρις ποντους και χωρις κουπονι. ($ 2.31)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι στα 71 λεπτά έκαστο για >=3.

Παράγγειλα 3, οπότε αν έρθουν πριν τα Χριστούγεννα, το χταπόδι-hub που είχαμε πάρει στα 29 λεπτά και δεν χρησιμοποιήθηκε ποτέ θα πάει στο δέντρο με τα original xiaomi leds.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω χωρις το payme πληρωσα, γιατι το εβαλα πρωτα εκεινο σε αλλη αγορα μεγαλυτερου ποσου.

 

 

Αρα και εσυ που ειπες οτι πληρωσες 2.28 με την εξαργυρωση τα πηρες με παλια τιμη και οχι τωρα οπως καταλαβα απο το πρωτο ποστ σου. Πραγματι βλεπω οτι επεσε η τιμη πλεον στα 0.91€ το ενα μονο του, οσο ειχε τιμη για 3+. Τωρα τα 3+ εχουν παει στα 0.71€!

 

Φτου, ζημια :P Και ακομα δεν εχουν φυγει αφου ελεγε 29-10 restock, θα ζητησω refund την διαφορα. (Πλακα κανω βεβαια, δεν προκειται να το ζητησω)

 

 

Add: Εριξα αλλη μια τριαδα τελικα με την νεα τιμη χωρις ποντους και χωρις κουπονι. ($ 2.31)

 

Βρε το θεμα δεν ειναι τα 30-40 λεπτα σιγα απλα να ξερουμε ακριβως τι ποσο βγαινει με το κουπονι και με την εξαργύσωση ποντων.Με 2 τετοια πανω απο το laptop ειναι οτι πρεπει για βραδυ αν δεν θες να εχεις μεγαλη λαμπα ανοιχτη στο δωματιο.Και με 2 ακομα ανεμιστιρακια το καλοκαιρι παλι στο laptop εχεις ολο το πακετο.

Βρε το θεμα δεν ειναι τα 30-40 λεπτα σιγα απλα να ξερουμε ακριβως τι ποσο βγαινει με το κουπονι και με την εξαργύσωση ποντων.Με 2 τετοια πανω απο το laptop ειναι οτι πρεπει για βραδυ αν δεν θες να εχεις μεγαλη λαμπα ανοιχτη στο δωματιο.Και με 2 ακομα ανεμιστιρακια το καλοκαιρι παλι στο laptop εχεις ολο το πακετο.

 

Αυτο τι λεει?

 

http://www.tinydeal.com/flexible-detachable-low-power-consumption-silence-usb-fan-p-151631.html

 

κανει δουλεια σαν το xiaomi η ειναι απομιμηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθίστε γιατί με μπερδέψατε. :P Πείτε τι κουπόνια χρησιμοποιείτε να χτυπήσω ακόμα μερικά που δεν θέλω. :P

 

Έχω ακόμα αχρησιμοποίητο το payme.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθίστε γιατί με μπερδέψατε. :P Πείτε τι κουπόνια χρησιμοποιείτε να χτυπήσω ακόμα μερικά που δεν θέλω. :P

 

Έχω ακόμα αχρησιμοποίητο το payme.

Εγώ δεν χρησιμοποιησα κουπόνι άλλα τους 35 πόντους από τους 52 που μου είχε δωσει(50 από την εγγραφή και 2 από την 1η παραγγελία).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...