Προς το περιεχόμενο

[USB Led] Original Xiaomi LED Light @ Banggood - 1.09€ (ή 0,89€ έκαστο για 3 τεμάχια+) [ΤΕΛΟΣ]


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 261
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είχες ζητήσει tracking number με 1.20 παραπάνω? 2 παραγγελίες έκανα από banggood δεν ζήτησα tracking number και τις έστειλαν και τις 2 χωρίς tracking.

 

όχι δεν ζήτησα. αυτοί το έβαλαν για κάποιο λόγο. βέβαια πήρα και 1-2 πράγματα extra εκτός από τα leds αλλα tracking δεν ζήτησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν ζήτησα. αυτοί το έβαλαν για κάποιο λόγο. βέβαια πήρα και 1-2 πράγματα extra εκτός από τα leds αλλα tracking δεν ζήτησα

Εμένα και οι 2 οι αγορές μαζί είναι 8 και 5 ευρώ έκαστος αλλά δεν έβαλαν tracking. Από greekbuing με τους usb adaptors πήρα 10 με 12 λεπτά και έβαλαν κανονικά tracking και έκαναν 20 μέρες να ρθουν. Δεν με πειράζει που δεν έχει tracking απλά μην έχω κανα θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ebay δε μπορεί να πουλήσεις μούφα αν δε το αναφέρεις ξεκάθαρα. Ο συγκεκριμένος έχει πουλήσει 531 led και έχει συνολικά 48.000+ πωλήσεις.... 

 

ΑΥΤΟΣ για παράδειγμα το αναφέρει ξεκάθαρα. Το ebay δε χαρίζεται σε κανένα πωλητή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 29-10 βλεπω εγινε 1-11 και 3-11. Μονο πρασινα εχουν που ηταν τα μονα που ελεγαν out of stock! Καλα Χριστουγεννα μου φαινεται θα παραλαβουμε. Αν ισχυσει το 20 μερες που σου ειπαν θα αποδειχθουν ερασιτεχνες. (με την κακη εννοια)

 

Και σε μένα ήρθε mail πριν λίγο για restock στις 04/11 και μου δίνει τις εξής επιλογές:

 

1.If you would like to wait for the replenished stock, please click here;

2.If you would like to change to other items, please click here;

3.If you would like to receive refund, please click here.

 

Πατώντας στο 1 (αφού δεν έχω πρόβλημα να περιμένω να παραλάβουν), μου βγάζει αυτό:

 

Expected arrival time:

2015-11-04 00:00:00
With dual-layer, super strong and durable but ultra lightweight,Absolutely can not twist, tangle, or kink,Automatically expands up to 3 times its size when water is turned on,Automatically contracts back in just seconds when water is turned off,Great water pipe for family use or build use
Είμαι οκ ή χρειάζεται να κάνω και κάτι άλλο?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο ebay δε μπορεί να πουλήσεις μούφα αν δε το αναφέρεις ξεκάθαρα.

αχααχαχα :lol:

Μπα σε καλό σου... μ'έκανες και γέλασα!

Επεξ/σία από άδικος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ebay δε μπορεί να πουλήσεις μούφα αν δε το αναφέρεις ξεκάθαρα. Ο συγκεκριμένος έχει πουλήσει 531 led και έχει συνολικά 48.000+ πωλήσεις....

 

ΑΥΤΟΣ για παράδειγμα το αναφέρει ξεκάθαρα. Το ebay δε χαρίζεται σε κανένα πωλητή.

 

Διάβασε λίγο τα terms. Ούτε refund δεν δίνει ο συγκεκριμένος. Επίσης πωλητές με τέτοια νούμερα που δεν έχουν γίνει power sellers, υπάρχει κάποιος λόγος.

Τέλος, το λέντ που πουλάει είναι κατά 99.9% μαιμουδια.

 

Εντάξει είναι το πευπαλ στη μέση και θα σου δώσει πίσω τα 2/3 ευρώ. Και τι θα έχεις κερδίσει? Θα έχεις περιμένει 30/40 μέρες ένα αντικείμενο και θα ξενερώσεις που είναι μαϊμού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν ζήτησα. αυτοί το έβαλαν για κάποιο λόγο. βέβαια πήρα και 1-2 πράγματα extra εκτός από τα leds αλλα tracking δεν ζήτησα

 

Μιας και εχεις tracking δεν μας λες που βρισκονται?? Ετσι κι αλλιως ολα μαζι θα ειναι καπου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...