Προς το περιεχόμενο

Hellas Overclocking Team (H.O.T.) - The Thread -


ΤASOS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το ανεβασα αετολοφιτη οποτε σου ανοιγει ο δρομος  για τον 4790κ  δωσε και σωσε bro!!!!!!!

 

κοντα στα 5100 ειμουνα με την cache κοντα 4.5 αν ειχα μνημες καλες πιστευω θα πηγαινα πολυ καλυτερα !!!!!

 

 

πολυ πραμα ρε!!! :devil: :devil: :devil:

κατι γινεται ομως. το σκορ μου ακομη δεν βγηκε απο αυτα τις ομαδας... μηπως εβαλες τιποτα λαθος?

 

Οντως υπάρχει πρόβλημα.

Δέν εμφανίζονται σωστά τα σκόρ.

 

Τους το έγραψα να το κοιτάξουν

http://forum.hwbot.org/showthread.php?t=146391&page=23

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο utraex την εκανε.....χαχαχα δεν εβαλε τις μνημες στα στοιχεια και δεν μπορει να μπει στα αποτελεσματα.

αετολοφιτη  εχεις βαγκαρει το συστημα εχεις ανεβασει 10 σκορ και εχει φρακαρει !!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

πλακα πλακα δεν ανεβαινη τιποτα ουτε στο ΧΤU που προσπαθω να κανω update το σκορ μου !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο utraex την εκανε.....χαχαχα δεν εβαλε τις μνημες στα στοιχεια και δεν μπορει να μπει στα αποτελεσματα.

 

Αυτό με τις μνήμες ισχύει.

Κανονικά θέλει edit το σκόρ και συμπλήρωμα όλα τα specs cpu & ram.

 

αετολοφιτη  εχεις βαγκαρει το συστημα εχεις ανεβασει 10 σκορ και εχει φρακαρει !!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

πλακα πλακα δεν ανεβαινη τιποτα ουτε στο ΧΤU που προσπαθω να κανω update το σκορ μου !!!

 

Ο massman έγραψε ότι έχουν ένα ψιλοπρόβλημα με το σέρβερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αετολοφιτη  εχεις βαγκαρει το συστημα εχεις ανεβασει 10 σκορ και εχει φρακαρει !!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

πλακα πλακα δεν ανεβαινη τιποτα ουτε στο ΧΤU που προσπαθω να κανω update το σκορ μου !!!

 

Τον εριξες τον σερβερ με τα καργαρισμενα σου σκορ!!! :-D :-D :-D :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσπαθήσω για καλύτερο αποτέλεσμα με τον 3770Κ για το πέμπτο στάδιο του stage2 ή κάποιος έχει FM1 πλατφόρμα να δοκιμάσει οπότε να το αφήσω; Λογικά ο 3770Κ μπορεί να δώσει αν τον παγώσω πάνω από 1000 αποτέλεσμα... H 6550D του A8-3870Κ θα έδινε τουλάχιστον 1200+.

Αναμένω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα πάντως είμαστε μόνο 3-4 άτομα που ανεβαζουμε! Θα μπορούσαμε να είμαστε αρκετά πιο ψηλά! Τόσοι εδώ μέσα με διάφορες nv και έχουμε ανεβάσει μόνο 680 και 970.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσπαθήσω για καλύτερο αποτέλεσμα με τον 3770Κ για το πέμπτο στάδιο του stage2 ή κάποιος έχει FM1 πλατφόρμα να δοκιμάσει οπότε να το αφήσω; Λογικά ο 3770Κ μπορεί να δώσει αν τον παγώσω πάνω από 1000 αποτέλεσμα... H 6550D του A8-3870Κ θα έδινε τουλάχιστον 1200+.

Αναμένω...

κωστα το παλευω πανω απο 1200 αμα κατσει η hd 530  του 6700κ την εχω στη τσιτα τωρα

Κρίμα πάντως είμαστε μόνο 3-4 άτομα που ανεβαζουμε! Θα μπορούσαμε να είμαστε αρκετά πιο ψηλά! Τόσοι εδώ μέσα με διάφορες nv και έχουμε ανεβάσει μόνο 680 και 970.

συμφωνω μαζι σου ειναι κριμα ειλικρινα τοσες καρτες και τοσα cpu να στεκοντε και να ξεπατωνοντε 2-3-4 ατομα ενω μπορουσαμε να κανουμε περιπατο !!!!!!!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας μας , μπορεί να αντιμετωπίζει διάφορα ... στην καθημερινότητα του.

Οπότε άς δείξουμε κατανόηση.

 

Σίγουρα θα μπορούσαν να είναι πολύ καλύτερα τα πράγματα.

 

Τέσπα , καλή συνέχεια να έχουμε.

 

 

Ας ανέβουν τουλάχιστον τα XTU με 6-core & 8-core ... και βλέπουμε.

 

Στο geekbench , λογικά θα ανεβάσουμε όλα τα απαιτούμενα σκόρ.

 

Νομίζω θα καταφέρουμε το ίδιο και στο firestrike με igp.

 

Στο stage5 μακάρι να υπήρχαν 2-3 (AMD) κάρτες (ότι νά'ναι) επιπλέον ... να έμπαιναν στο σύστημα του Νίκου.

Ούτε bridge θέλει , ούτε τίποτα.

Install & run !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1. Δεν πειραζει ομως...αρκει να το ευχαριστηθουμε.

αετολοφιτη  θα πεσουν κεφαλια με την igp του cpu

ετοιμαζομε για run  στα 1400 πυρηνα  στα 1350 περασα- επαιξα 1270 σκορ παω για θεση

 

 

fall angel ζεστανε το μοτερ  δε εχει υπνο σημερα !!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...