Προς το περιεχόμενο

Star Trek (TV 2017)


KilliK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, qspock είπε

Mε το Discovery εχω παψει να ασχολουμαι, μονο την πρωτη σεζον ειδα με χιλια ζορια. Δε με ενδιαφερει, ακομα κι αν μου ελεγαν οτι ειναι cannon δε τους πιστευα.

Τι γινεται με το Picard? Δεν αναφερεται ο τυπος στο video. Γιατι και αυτο στα χναρια του Discovery ειναι, βρωμαει Κουρτζμαν απο μακρυα, αλλα ειχε ενα δυο επεισοδια (τον πιλοτο και αυτο με τον Riker και την Troy) που θυμιζει κατι απο TNG. Μονο αυτα τα 2 βεβαια...

εχει καποιες ωραιες στιγμες. και εχει μπολικο fanservice. Αλλα αν τα βαλεις αυτα στην ακρη, εχει και πολλες στιγμες που ειναι χαρτινες εντελως, ενώ οι νέοι χαρακτήρες ειναι από μετριότατοι εως πολύ κακοί και η αναπτυξη τους τρέχει σαν αφηνιασμένο αλογο σε καποια σημεια, δε βγαζουν νοημα.
Γενικα το βλεπεις το Picard, αλλα μη περιμενεις κ τιποτα φοβερο. Κ σιγουρα ποναει να βλεπεις τον Patrick Stewart πλέον να προσπαθει να κανει action ρολο σε αυτη την ηλικία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 489
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια απορια που εχω αυτοι που εβγαλαν την σειρα Star Trek: Discovery δεν σκεφτηκαν οτι η συντομογραφια ειναι STD:huh::lol:

 


 

Επεξ/σία από mecanomecano
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/6/2021 στις 10:15 ΠΜ, mecanomecano είπε

Μια απορια που εχω αυτοι που εβγαλαν την σειρα Star Trek: Discovery δεν σκεφτηκαν οτι η συντομογραφια ειναι STD:huh::lol:

 


 

Γιατί νομίζεις το αναφέρω έτσι ξανά και ξανά?

Επεξ/σία από Πέτρος
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

"Time-Twisting Mess"

Ωχ... κλασσικά θα ξεκινάμε με καταστροφή και θα πηγαίνουν πίσω στον χρόνο να την αποτρέψουν όπως σε κάθε time traveling plot? :P          

Edit: Όχι που θα το άφηνε να πέσει ο Drinker. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...