Προς το περιεχόμενο

Ενεργειακή εφεύρεση Ζωγράφου


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χθες ανεβηκε. Γενικα δεν βλεπω Tv αλλα φανταζομαι θα ειναι απο το τελευταιο επεισοδιο του Ενικου. Δεν ειμαι φανατικος υποστηρικτης κανενος αλλα γελαω με οσους ξαφνικα εγιναν υπερεπιστημονες για να αποδειξουν οτι η εφευρεση δεν ισχυει. Τωρα απλα ο υπουργος εθνικης αμυνης υποστηριζει δημοσια οτι αυτος ο ανθρωπος προστατευεται και οτι η εφευρεση θα χρησιμοποιηθει για στρατιωτικους λογους. 

Τα υπολοιπα ειναι περιττα

Κι εγώ είμαι επιφυλακτικός αλλά μου έκαναν εντύπωση αυτές οι δηλώσεις...τι να πω, μακάρι!

 

zoranb, ωραία τα είπες στον Καμμένο! :P :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες ανεβηκε. Γενικα δεν βλεπω Tv αλλα φανταζομαι θα ειναι απο το τελευταιο επεισοδιο του Ενικου. Δεν ειμαι φανατικος υποστηρικτης κανενος αλλα γελαω με οσους ξαφνικα εγιναν υπερεπιστημονες για να αποδειξουν οτι η εφευρεση δεν ισχυει. Τωρα απλα ο υπουργος εθνικης αμυνης υποστηριζει δημοσια οτι αυτος ο ανθρωπος προστατευεται και οτι η εφευρεση θα χρησιμοποιηθει για στρατιωτικους λογους. 

Τα υπολοιπα ειναι περιττα

 

για στρατιωτικούς λόγους ναι. κοινώς δουλεύει κάνει παπάδες αλλά δε μπορούμε να πουμε πως γιατι είναι απορρητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρώτη φορά ειναι;

Τώρα αν πω ναι ψέματα θα είναι...:D

 

Από την άλλη και μόνο το ότι ασχολήθηκαν τόση ώρα και είπε τόσα πράγματα με μπερδεύει...δεν ξέρω!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...