Προς το περιεχόμενο

Dragonball Super


snik3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γίνεται να είναι έγκυος η Μπουλμα; Δεν θα είχε έναν αδερφό ο Τρανκς από το μέλλον;

 

Το official παιδι ειναι η Bulla αδερφη του Trunks απο κει και περα δεν ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αμαν, τι μασταρια ειναι αυτα που εχει ο θηλυκος Brolly!

 

Και εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει πως και γιατί έκαναν την κοπέλα να μετατρέπεται σε Brolly όταν πηγαίνει σε SSJ level.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

.

Ειναι και εγκυος η Bulma στην Bulla(πρωτοτυπια στα ονοματα :P ) αρα περασαν 8-9 μηνες απτα προηγουμενα γεγονοτα.

 

 

 

Wait, δεν ακολουθούμε τα παιδιά του GT;

No Bura? (Bra)

 

 

Edit: Τώρα τσέκαρα στο wiki. Dafuq?

"Bulla" is weird. Υποτίθεται ότι Bura / Bra είναι το όνομα για να βγαίνει το γνωστό λογοπαίγνιο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα και το επεισόδιο...

 

 

Τελικά ο Goku είναι η μεγαλύτερη απειλή που υπάρχει. :P

 

Η αφελια του είναι ο μεγαλύτερος κίνδυνος :P Θέλω να δω αν θα τον κράξει κανείς όταν μάθουν το τιμημα του τουρνουα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατι απτην στιγμη που δεν υπαρχει εχθρος αφου τους εχουν αφανισει ολους,πρεπει να κανει καμια μαλακια μπας και πεσει ξυλο :P .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλά, αν τελειώσει με Goku να πιάνει Zen'O και να του βαράει ξυλιές στον κώλο για να φέρει πίσω τα σύμπαντα, table flip και δεν ξανασχολούμαι. :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, αν τελειώσει με Goku να πιάνει Zen'O και να του βαράει ξυλιές στον κώλο για να φέρει πίσω τα σύμπαντα, table flip και δεν ξανασχολούμαι. :P :P

 

Όχι ακριβώς έτσι. Θα το παίξει cool και σε παρακαλώ και τέτοια. Και μιας και τον πάει τον Goku ο Zen θα του κάνει το χατίρι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καινούριο opening με προδιέθεσε για ένα πολύ καλό arc. Το προϋπάρχον ending με τις σελίδες manga είναι εξαιρετικό κομμάτι.

 

Η οκτάδα που θα κετεβάσουν μου ανέβασε το hype στα ύψη! Επιτέλους, θα δώσει σημασία σε ΟΛΟΥΣ.

 

ΟΧΙ ΣΤΟ ΛΟΜΠΙ ΤΩΝ ΣΑΓΙΑΝ :P 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καινούριο opening με προδιέθεσε για ένα πολύ καλό arc. Το προϋπάρχον ending με τις σελίδες manga είναι εξαιρετικό κομμάτι.

 

Η οκτάδα που θα κετεβάσουν μου ανέβασε το hype στα ύψη! Επιτέλους, θα δώσει σημασία σε ΟΛΟΥΣ.

 

ΟΧΙ ΣΤΟ ΛΟΜΠΙ ΤΩΝ ΣΑΓΙΑΝ :P

 

Μονο ο Yamcha λειπει :D .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...