Προς το περιεχόμενο

Dragonball Super


snik3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Και οποία universe έχουν πάνω από μέσο όρο 7 είτε νικήσουν είτε χάσουν δεν κινδυνεύουν από κάτι

 

 

 

 

αυτο δεν νομιζω πως θα ειχε και πολυ νοημα :P

Ποσα επεισοδια προβλεπεται να ειναι το τωρινο arc; κοντα στα 30 οπως ηταν και το προηγουμενο; Δλδ θα κρατησει 1 χρονο; Σκεφτομουν να περιμενω να τελειωσει το arc και μετα να δω τα επεισοδια μαζεμενα, οπως ειχα κανει με τα 2 πρωτα arc.. Δε ξερω..

 

 

το προηγουμενο ηταν 20 επεισοδια.

 

 

τωρα αυτο δε το γνωριζω. κανεις δε το ξερει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μεγαλη μακακια που δεν θα συμμετεχουν και τα πιο δυνατα universe.

Τωρα και να κερδισει ο Goku που λογικα θα παει μεχρι τελους για να σωσει το ''δικο'' του συμπαν παλι θα λεμε οτι ισως υπαρχει και κατι πιο δυνατο εκει εξω.

Εκτος αν το φυλανε για επομενο arc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλη μακακια που δεν θα συμμετεχουν και τα πιο δυνατα universe.

Τωρα και να κερδισει ο Goku που λογικα θα παει μεχρι τελους για να σωσει το ''δικο'' του συμπαν παλι θα λεμε οτι ισως υπαρχει και κατι πιο δυνατο εκει εξω.

Εκτος αν το φυλανε για επομενο arc

 

Λογικα σε επομενο arc θα τους δουμε αυτους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή πολύ απλά,μπορεί να μην έχουν υπολογίσει την δύναμη των δικών μας με το God Ki και να ρίξουν και τους άλλους στο τουρνουά.

Μια σκέψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Episode 81 σε 12 λεπτά live stream

 

 

 

 

Περιμενω εντυπωσεις για το animation και για την μαχη αν το δει κανενας live (χωρις spoil χδ)

 

Εγω θα το δω αυριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα πω πολλά, έχουνε να το δούνε και άλλοι.

 

Άλλο ένα καλό επεισόδιο. Το θετικό οτι η μάχη τελείωσε και δεν την άφησαν για επόμενο επεισόδιο.

 

Επίσης μου άρεσε που υπήρχαν διάλογοι και στιχομυθία μεταξύ των gods και των kaioshin από διάφορα universe, δεν τους άφησαν ας πούμε μουντούς όπως σε προηγούμενα επεισόδια. Μεταξύ των θεών είδα και 2 που δεν τους είχα ξαναδεί.

 

Στο επόμενο έχει και άλλη μάχη στο ίδιο μέρος, άρα δεν αρχίζει ακόμα το κανονικό tournament που λογικά θα ξεκινήσει σε 2-3 επεισόδια πιο μετά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Royal Rumble in DBS. :P

 

Επίσης μόνο εμένα μου ήρθε στο μυαλό ο Dr. Eggman / Dr. Robotnik όταν εμφανίστηκε ο Toppo; :P

 

 

Αυτο ακριβως μου ηρθε στο μυαλο.Οι επιρροες του smack down εφτασαν και στο DB :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Royal Rumble in DBS. :P

 

Επίσης μόνο εμένα μου ήρθε στο μυαλό ο Dr. Eggman / Dr. Robotnik όταν εμφανίστηκε ο Toppo; :P

 

 

nope. το σχολιασανε και στα YT. γενικα ολοι οι μαχητες ειναι εμπνευσμενοι απο την pop culture, oπως πχ οι λυκανθρωποι με τα σλαβικα ονοματα.

Mετα τις σημερινες εξελιξεις και πως τα φεραν, νομιζω οτι θα ξαναδουμε vegito/gogeta στο τουρνουα.

 

για Goku/Gohan fusion το κοβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν ένα ΚΑΛΟ επεισόδιο.

 

Δυστυχώς το arc αποδεικνύεται μικρό...

 

Δεν παίζει να είναι μικρό, θα υπάρχει συνέχεια, είναι πολλοί όσοι θα συμμετάσχουν στις μάχες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...