Προς το περιεχόμενο

[TV] PANASONIC TX-55CX670E - UHD 4k - 699Ε [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


iCyd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 156
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Δεν την εχω δει ουτε καν σε demo, ετσι δεν μπορω να εχω και γνωμη, αφου αν δεν δεις μια τηλεοραση (σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου μαλιστα) δεν μπορεις και να την αξιολογησεις. Παντως στα χαρτια εχει καποια μειον οπως το 50Ηz πανελ, οτι δεν εχει δορυφορικο (για οποιον θα το ηθελε) και εχει και θεματα με τον media p. απο ο,τι διαβασα εδω.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν επιτρέπεται, ποιο έχεις;

Αυτό εδώ:

 

http://m.banggood.com/MXQ-Quad-Core-1GB8GB-Amlogic-S805-Fully-loaded-KODI-14_2-Android-4_4-TV-Box-Mini-Smart-PC-p-982636.html

 

Παιζει άψογα από kodi τα πάντα χωρις θέμα μέσω hdmi στην τηλεόραση και το τηλεκοντρόλ που έχει δουλεύει άψογα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι πανελ εχει ξερουμε?

 

 

50Hz ειπαν πριν...

 

να φανταστω οτι τα Hz αντιστοιχουν σε συγκεκριμενης τεχνολογιας πανελ? πχ TN?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ ότι καταλαβαίνω ίσως αξίζει να δώσουμε κανά 100άρι παραπάνω και να πάρουμε καμιά Sony που με το android παίζει καλά ο Player και σαν τηλεοπτικός δέκτης είναι ανώτερος;

Με τσιγγλάει στα 700€ αλλά δε θα την παλέψω αν πρέπει να ασχολούμαι με εξωτερικό player. ο δικός της δεν βγάζει υπότιτλους σε όλα τα αρχεία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πιο φθηνή Sony 55 4K που βρίσκω στο skroutz είναι στα 970 χωρίς τα μεταφορικά...

 

Στα 699 που την πήραμε αλλά ακόμα και στα 749 θεωρώ ότι είναι η καλύτερη επιλογή που μπορεί να κάνει κανείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πιο φθηνή Sony 55 4K που βρίσκω στο skroutz είναι στα 970 χωρίς τα μεταφορικά...

 

Στα 699 που την πήραμε αλλά ακόμα και στα 749 θεωρώ ότι είναι η καλύτερη επιλογή που μπορεί να κάνει κανείς.

 

Το 4Κ είναι ένα καλό συν στην τηλεόραση αλλά νομίζω αν πάρω καλύτερο player και τηλεοπτικό δέκτη μπορώ να θεωρήσω πιο συμφέρουσα αγορά. Και σαν εικόνα χωρίς να είμαι κάποιος ψήρας νομίζω έχει πολύ καλή αν όχι ίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά πηγα να την παρω και τον εβαλα να βαλει κεραιά να δω πωσ παιζει. Πραγματικά το pixeliasma ηταν τοσο έντονο που δεν βλεπόταν

 

Μην   την   παρετε   παιδια.... :eek:

 

Μαπα  το  καρπουζι.... :shock:

 

Μπορείτε να δώσετε περισσότερες πληροφορίες; Προλαβαίνω να ακυρώσω..

 

 

Το 4Κ είναι ένα καλό συν στην τηλεόραση αλλά νομίζω αν πάρω καλύτερο player και τηλεοπτικό δέκτη μπορώ να θεωρήσω πιο συμφέρουσα αγορά. Και σαν εικόνα χωρίς να είμαι κάποιος ψήρας νομίζω έχει πολύ καλή αν όχι ίδια

 

Την είδες από κοντά κάπου και το λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πήρα και εγώ, πολύ ξεψείρισμα και κουράστηκα. Για τα 700 ταβάνι που έλεγα δεν υπάρχει οτιδήποτε που να στέκεται δίπλα της, επίσης για τα 3m του καναπέ οτιδήποτε κάτω απο 55' μου φαίνεται πολύ μικρό... και στην τελική τελική... αν βρεθούμε στην ανάγκη ένα 600άρι θα την στείλω για πλάκα ... εντυπώσεις όταν φτάσει στα χέρια μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4k για τα σημερινα δεδομενα ειναι η χειροτερη επιλογη...

δεν γινεται σωστη επεξεργασια με αποτελεσμα τα πχ 576p του mega για να γινουν 4κ πεφτει πολυ ξεχιλωμα...με αποτελεσμα τραγικο.

Ακομα και τα 1080 χαλανε σε 4κ τηλεοραση.

Μια καλη full hd για να μη χτυπατε το κεφαλι σας(παθων) :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο   καλυτερο   τηλεοπτικο   σημα   της   digea  (βαφουμε   αυγα   με   πορδες)   το  βλεπω   σε   μια   παλια  lg  32 lc56   1366x768.

 

Δεν   παιρνουμε   4κ   για   το  μεγα,,,,ΗΜΑΡΤΟΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...