Προς το περιεχόμενο

Οι πωλήσεις του PlayStation 4 ξεπέρασαν τα 30 εκατομμύρια


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαρείτε, χαρείτε φράγκο δεν βγάλατε όμως. Ποιος χέστηκε αν πουλάνε πολύ ή όχι τεράστιες εταιρείες. Οι τακτικές που ακολουθούνται για να απολαύσουμε gaming σήμερα πάνε από το κακό στο χειρότερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω πιστευω, οτι οποια κονσολα φερει πρωτη υποστηριξη πληκτρολογιου ποντικιου, σε ολα τα παιχνιδια, θα κερδισει αρκετα και πρωτο εμενα που ειμαι φανατικος PC-ακιας.Και φανταζομαι και αρκετους που εχουν βαρεθει να τα χωνουν σε αναβαθμισεις και να περιμενουν τα patch και update μπας και δουν ασπρη μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο το αξιζει πραγματικα παιζω ολα τα τελευταια παιχνιδια σε full hd στην 46αρα μου με dts 4.1στον απίστευτο καναπε μου και εχω γλιτωσει εδω και 2 χρονια τις αναβαθμίσεις του pc .

 

Πως παιζεις ολα τα παιχνιδια του σε full hd? Υπαρχει καποιο hack που περνας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω πιστευω, οτι οποια κονσολα φερει πρωτη υποστηριξη πληκτρολογιου ποντικιου, σε ολα τα παιχνιδια, θα κερδισει αρκετα και πρωτο εμενα που ειμαι φανατικος PC-ακιας.Και φανταζομαι και αρκετους που εχουν βαρεθει να τα χωνουν σε αναβαθμισεις και να περιμενουν τα patch και update μπας και δουν ασπρη μερα.

άμα πιστεύεις τέτοια πράματα τότε πιστεύω ότι οι κονσολες σου ταιριάζουν περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο στη sony και μακαρι να βγαλει κανενα καλο αποκλειστικο παιχνιδι γιατι σε αυτο το σημειο το xbox one το περναει κατα πολυ μιας και εχει πολυ περισσοτερα αποκλειστικα απο το ps4.

 

Αλλα αυτα παθαινει κανεις αν καβαλησει το καλαμι(Βλεπε e3 2013 της microsoft για το xbox one) και θα καταλαβετε γιατι ειναι στο σημειιο που ειναι τωρα δευτερη και καταιδρωμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτοχος ps3 με cfw, παρότι μπορώ να έχω ότι παιχνίδι θέλω, επιλεγμένα έχω πάθει.αναγκαστικά λόγω αγάπης μου στα Gran Turismo και γενικά σε racing, θα πάρω το ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα πιστεύεις τέτοια πράματα τότε πιστεύω ότι οι κονσολες σου ταιριάζουν περισσότερο.

Δεν μπορω να παιξω τιποτα με το gamepad, παρα μονο racing.Ποδοσφαιρακια δεν παιζω.Υστερα ειμαι και καποιας ηλικιας και οπως λενε "Δεν μπορεις να μαθεις νεα κολπα σε γερικο σκυλι" :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...