Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους. Εχει κανει κανεις Link τον Leupay Account με Paypal? Εμενα με αφησε κανονικα να κανω Link τον λογαριασμο.

 

Εχει δοκιμασει καποιος απο το balance του paypal να κανει withdraw τα χρηματα στην Leupay Account?

 

Επειδη εχω καποια χρηματα στο paypal balance και θελω να τα μεταφερω/withdraw στον Leupay account αλλα δεν ξερω κατα ποσο λειτουργει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα σε ολους. Εχει κανει κανεις Link τον Leupay Account με Paypal? Εμενα με αφησε κανονικα να κανω Link τον λογαριασμο.

 

Εχει δοκιμασει καποιος απο το balance του paypal να κανει withdraw τα χρηματα στην Leupay Account?

 

Επειδη εχω καποια χρηματα στο paypal balance και θελω να τα μεταφερω/withdraw στον Leupay account αλλα δεν ξερω κατα ποσο λειτουργει.

ναι το εχουν κανει... μια χαρα δουλευει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, να ρωτήσω κάτι που δεν έχω βρεί και δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί κάπου. 

Θέλω το υπόλοιπο που έχω στο app της Leupost να το μεταφέρω πίσω στον λογαριασμό μου στην Leupay. 

Γίνεται; και πως; υπάρχει fee γιαυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το εχουν κανει... μια χαρα δουλευει

 

Γιατι καπου διαβασα οτι για να σου κανουν εμβασμα ζηταει και το Reference Number αλλα στο paypal δεν εχει καπου πεδιο να το βαλεις. Μονο το IBAN ζηταει. Για αυτο ρωταω μην εχουμε μπερδεματα.

 

Ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, να ρωτήσω κάτι που δεν έχω βρεί και δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί κάπου. 

Θέλω το υπόλοιπο που έχω στο app της Leupost να το μεταφέρω πίσω στον λογαριασμό μου στην Leupay. 

Γίνεται; και πως; υπάρχει fee γιαυτό;

χμμμ.... αυτο δε νομιζω πως γινεται.

Γιατι κανπου διαβασα οτι για να σου κανουν εμβασμα ζηταει και το Reference Number αλλα στο paypal δεν εχει καπου πεδιο να το βαλεις. Μονο τι IBAN ζηταει.

 

Ευχαριστω πολυ.

μια χαρα παιζει και με μονο το IBAN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι απλα υπαρχει περιορισμος στα ποσα

 

εχω κανει λογαριασμο, παω στο activate card και μου ζηταει verification, που πρεπει να κανω κλικ για να δω τα στοιχεια της εικονικης καρτας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κανει λογαριασμο, παω στο activate card και μου ζηταει verification, που πρεπει να κανω κλικ για να δω τα στοιχεια της εικονικης καρτας?

εισαι στη LeuPay, η εικονικη καρτα ειναι ΜΟΝΟ στο LeuPost app.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα προσθηκη δυο καρτες μια χρεωστικη visa alpha bank, και μια mastercard εθνικης δεν τις δεχτηκε, μετα παω να βαλω μια αλλη μου και μου λεει δεν μπορειτε να προσθεσετε αλλη καρτα, κανω διαγραφη τις αλλες δυο καρτες και προσπαθω παλι αλλα παλι μου λεει δεν μπορω να προσθεσω αλλη καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα προσθηκη δυο καρτες μια χρεωστικη visa alpha bank, και μια mastercard εθνικης δεν τις δεχτηκε, μετα παω να βαλω μια αλλη μου και μου λεει δεν μπορειτε να προσθεσετε αλλη καρτα, κανω διαγραφη τις αλλες δυο καρτες και προσπαθω παλι αλλα παλι μου λεει δεν μπορω να προσθεσω αλλη καρτα

ολα αυτα στο LeuPay ή στο LeuPost ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

leupost

δοκιμασε να σβησεις την εφαρμογη και να την εγκαταστησεις ξανα.... μηπως και.... αλλιως με το [email protected] ή αν εχει κατι να προτεινει κανεις συμφορουμιτης που εχει δουλεψει τη LeuPost

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε να σβησεις την εφαρμογη και να την εγκαταστησεις ξανα.... μηπως και.... αλλιως με το [email protected] ή αν εχει κατι να προτεινει κανεις συμφορουμιτης που εχει δουλεψει τη LeuPost

την εσβησα την επανεγκατεστησα στελνει μυνημα βαζω κωδικους και με πεταει εκτος εφαρμογης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...