Προς το περιεχόμενο

SanDisk SSD PLUS 240 GB Amazon.co.uk 65ευρώ [ΤΕΛΟΣ]


iguana

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ UK που μένω και έχουν 2 αποθήκες μεγάλες τριγύρω και κάνουνε μια βδομάδα, τί να λέμε...

 

Έχουνε πέσει έξω στο logistics, είναι τρελός ο φόρτος τους παιδιά από το Black Friday και μετά.

 

Σπάνια να μου έρθει παραγγελία στο χρόνο που ορίζουνε και είμαι μάλιστα και Amazon Prime Member.

 

Έκανα παράπονα 2-3 φορές, ε μετά βαρέθηκα, δεν έχω το χρόνο να ασχολούμαι καθημερινά με αυτή τη μαλακία, οπότε όποτε έρθουνε (αρκεί να μή χρειάζομαι κάτι επειγόντως όπως έτυχε με έναν 850 Pro και ένα Ergotron μπρατσο οθόνης που κάνανε 10 μέρες να παραδώσουνε ενώ υπήρχε στοκ!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παραγγελία 29/11 γράφει παραλαβή 12/12. Στις 16/12 τους γράφω "που είναι ο δίσκος ? ". Η απάντηση άμεσα "συγγνώμη και μπλα, μπλα, " και νέα αποστολή με παραλαβή 29/12. Εχθές  τους γράφω "ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση αλλά τον περίμενα πριν τα χριστούγεννα και απλά από περιέργεια πες τε μου τι έγινε με την πρώτη παραγγελία ". Η απάντηση άμεσα " συγγνώμη, σας στέλνουμε νέα αποστολή με παραλαβή 23/12 ! Φαίνονται στο λογαριασμό μου δηλαδή 2 νέες αποστολές με αναμονή παραλαβής 23/12 και 31/12!

Ό,τι νά,ναι!! Και η πρώτη που αγνοείται η τύχη της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 29/11 γράφει παραλαβή 12/12. Στις 16/12 τους γράφω "που είναι ο δίσκος ? ". Η απάντηση άμεσα "συγγνώμη και μπλα, μπλα, " και νέα αποστολή με παραλαβή 29/12. Εχθές  τους γράφω "ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση αλλά τον περίμενα πριν τα χριστούγεννα και απλά από περιέργεια πες τε μου τι έγινε με την πρώτη παραγγελία ". Η απάντηση άμεσα " συγγνώμη, σας στέλνουμε νέα αποστολή με παραλαβή 23/12 ! Φαίνονται στο λογαριασμό μου δηλαδή 2 νέες αποστολές με αναμονή παραλαβής 23/12 και 31/12!

Ό,τι νά,ναι!! Και η πρώτη που αγνοείται η τύχη της.

 

Το να χρησιμοποιούν logistics της κακιάς ώρας δε τους προβληματίζει για τις χασούρες που έχουνε?

 

Εκτός πια κι αν τα ασφαλίζουν όλα και δε τους νοιάζει το τί και το πώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα δεν ηρθε ακομα και μου επεστρεψαν τα εξοδα αποστολης ,αν και παλαιος πελατης θα αγοραζω μονο με ταχυμεταφορα παρα με το φθηνο σε εισαγωγικα logistic service τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χιουμοράκι κάνω!

Εάν καλύπτουν τα έξοδα επιστροφής σαφώς και επιστρέφω τον επιπλέον δίσκο.Εάν όχι ......

 

 

Το να χρησιμοποιούν logistics της κακιάς ώρας δε τους προβληματίζει για τις χασούρες που έχουνε?

 

Εκτός πια κι αν τα ασφαλίζουν όλα και δε τους νοιάζει το τί και το πώς...

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τον τρόπο λειτουργίας τους στην προκειμένη περίπτωση - πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι ανάλογο.

Το μόνο που ξέρω είναι ότι ΜΙΑ παραγγελία έγιναν ΤΡΕΙΣ και - φυσικά - δεν ξέρω πότε θα παραλάβω και πόσους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν καλύπτουν τα έξοδα επιστροφής σαφώς και επιστρέφω τον επιπλέον δίσκο.Εάν όχι ......

 

 

Πάντα καλύπτουν τα έξοδα αποστολής σε περιπτώσεις όπως η δικιά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εγω περιμενα στις 16 τον δισκο (latest) ακομα δεν ηρθε επικοινωνησα μαζι τους κ μ ειπαν συγγνωμη ελπιζουμε μεσα στην αλλη εβδομαδα (βεβαια εγω παιρνω αδεια κ σαν διευθυνση παραδοσης εχω τη δουλεια).... κ μου ειπαν να τους δωσω αλλη διευθυνση... δε το βλεπω να τοπαιρνω στα χερια μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...