Προς το περιεχόμενο

Hawkers sunglasses Up to 73% OFF (Με ΔΩΡΕΆΝ μεταφορικά) (ΤΕΛΟΣ)


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ισχύει κανονικά το κουπονάκι (off50), μόλις το δοκίμασα

 

απλά άλλαξε θέση το κουτάκι για τον κωδικό, πλέον είναι αριστέρα, ακριβώς κάτω από τη μέθοδο πληρωμής :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα κι εγω σημερα τα carbon black 25 ευρω (τελικη) σε αισθηση στο χερι θυμιζουν περιπτερου και γιατι δε δουλευουν οι φακοι στην οθονη του υπολογιστη? :P :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρε δεξιά το κεφάλι σου

 

λολ. Ισχυει.

 

Στην Dell του PC στην ευθεια αν γυρισω το κεφαλι βλεπω, στην τηλεοραση βλεπω κανονικα και αν γυρισω στο πλαι βλεπω οπως στην Dell. :D Επισης τα ιδια εχω και εξω, στο παραθυρο του οδηγου που εχω φιμε, δεν ξερω αν ειναι λογω του φιμε. Ενταξει ψιλογτπ, νιωθω πως και τα 25 ειναι πολλα, 20 θα ηταν η ιδανικη τιμη μιας και οκ ψιλοπαλευονται εξω. Παλι καλα που μου εκοψε και εβαλα κουπονι που τυχαια διαβασα εδω μεσα και δουλεψε και γλιτωσα τα μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω σε τι αναφέρεσαι αλλά τα πολωτικά γυαλιά Δεν είναι για χρήση με μόνιτορ ούτε τηλεόραση. Εαν δεν ξέρουμε καλό είναι να μη λέμε ότι μας κατέβει. Τα γυαλιά είναι μια χαρα, αυτή τη συμπεριφορά έχουν οι πολωτικοί φακοί.

Υπάρχει και ο οπτικός της γειτονιάς για οποίον δεν θέλει "αίσθηση περιπτέρου", με 120 ευρώ σας βρίσκει σούπερ ντουπερ το καλύτερο γυαλί του κόσμου από χαλαζία και σμαράγδι και με 22 στρώσεις αντί χαρακτικής μεμβρανης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...