Προς το περιεχόμενο

Hawkers sunglasses Up to 73% OFF (Με ΔΩΡΕΆΝ μεταφορικά) (ΤΕΛΟΣ)


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρέλαβα και εγώ σήμερα. Το ένα ζευγάρι είναι αυτό που παρήγγειλα  το δεύτερο όμως άλλα ντι άλλον. Είχα διαλέξει το carbon black dark one και μου ήρθε το emerald one. Και το πιο κουλό είναι οτι από κάτω απ'το κουτί έχει το σωστό μοντέλο. Έστειλα μαιλ, να δουμε τι θα μου απαντήσουν. Περίεργο πάντως...έχει τύχει σε κανέναν;

Εγώ σήμερα παρέλαβα. Άργησαν.

Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα:

Ένα ζευγάρι σωστό και ένα CARBON BLACK · EMERALD ONE αντί για Carbon Black · Dark One που είχα παραγγείλει.

Το barcode και η ετικέτα στο κουτί λέει και στη δική μου περίπτωση 001 Carbon Black · Dark One.

Τι σου απάντησαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα και τα δύο λάθος.. Παράγγειλα μαύρους φακούς και μου τα έφεραν με πράσινους. Δύο κουτί γράφει μαύρους όμως.. Άρα υπάρχει κάποιο λάθος από το εργοστάσιο λογικά. Έστειλα μήνυμα και μου ζήτησε να του στείλω το κουτί τον κωδικό κτλπ και περιμενω απάντηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου απάντησαν μέσα σε μία ώρα:

 

Once again, please accept our apologies.

Indeed it has been an error of the logistic department. We've given the order for them to resend the right models to the same address.

They're bound to be sent between this week and beginnings of the next.

 

Τους είχα στείλει κ φωτογραφία.

Περιμένουμε λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου απάντησαν μέσα σε μία ώρα:

 

Once again, please accept our apologies.

Indeed it has been an error of the logistic department. We've given the order for them to resend the right models to the same address.

They're bound to be sent between this week and beginnings of the next.

 

Τους είχα στείλει κ φωτογραφία.

Περιμένουμε λοιπόν.

Και κρατάς και αυτό που έχεις παραλάβει ήδη δλδ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κρατάς και αυτό που έχεις παραλάβει ήδη δλδ?

 

Από το ίδιο mail τους:

"You can keep the faulty models (specially as spare parts, like the side pieces)."

Αρκεί να μην τα ξαναστείλουν σκανάροντας απλώς το barcode, ενώ μέσα στο κουτί με το σωστό barcode είναι πάλι κατά λάθος τα σμαραγδένια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σήμερα παρέλαβα. Άργησαν.

Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα:

Ένα ζευγάρι σωστό και ένα CARBON BLACK · EMERALD ONE αντί για Carbon Black · Dark One που είχα παραγγείλει.

Το barcode και η ετικέτα στο κουτί λέει και στη δική μου περίπτωση 001 Carbon Black · Dark One.

Τι σου απάντησαν;

Ωραία φαίνονται τα CARBON BLACK · EMERALD ONE, θα τα κρατήσεις? Αν όχι ενδιαφέρομαι π.μ με.

Ωραία φαίνονται τα CARBON BLACK · EMERALD ONE, θα τα κρατήσεις? Αν όχι ενδιαφέρομαι π.μ με.

sorry για το off topic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα κι εγώ χθες δύο ζευγάρια. Το ένα που πήρα για τη γυναίκα μου δεν της αρέσει, αν κάποιος ενδιαφέρεται το δίνω όσο το πήρα.

 

Είναι αυτό: http://hawkersco.com/products/carey-daylight-one

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...