Προς το περιεχόμενο

Hawkers sunglasses Up to 73% OFF (Με ΔΩΡΕΆΝ μεταφορικά) (ΤΕΛΟΣ)


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό το thread μας έχει καταστρέψει τελείως... :P

Παρήγγειλα και εγώ 3 ζευγάρια, Diamond · All Black Classic, Carey Vegas · Gold Classic και Caramel Carey · Sky One X που είναι πανέμορφα! Σύνολο με μεταφορικά στα € 50,50.

Ευχαριστούμε TS!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πηρα και εγω : 1 x Air · Emerald Classic , 1 x Diamond Black · Joker One , 1 x Frozen Grey · Daylight One ,1 x Frozen Grey · Sky One 

με 50 ευρω συνολο , μια χαρα  

 

Χρησιμοποιησα Πειραιως χρεωστικη VISA 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως η dhl ακομα δν μου εχουν στειλει το tracking number απο την παρασκευη το βραδυ που εριξα την παραγγελια.

 

 

 

Πρέπει πρώτα να το στείλουν για να σου στείλει tracking, ΣΚ δεν εκτελούν παραγγελίες.

 

Στη δική μου παραγγελία, σε νεκρή περίοδο, έκαναν 3 μέρες να το στείλουν. Από τη στιγμή που πήρα το tracking όμως, ήρθε σε μια μέρα από Ισπανία με DHL Express.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει πρώτα να το στείλουν για να σου στείλει tracking, ΣΚ δεν εκτελούν παραγγελίες.

 

Στη δική μου παραγγελία, σε νεκρή περίοδο, έκαναν 3 μέρες να το στείλουν. Από τη στιγμή που πήρα το tracking όμως, ήρθε σε μια μέρα από Ισπανία με DHL Express.

Να φανταστω θα αφησουν χαρτακι για να παω να το παραλαβω ή θα πεσει τηλεφωνημα απο τον κουριερ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστω θα αφησουν χαρτακι για να παω να το παραλαβω ή θα πεσει τηλεφωνημα απο τον κουριερ?

 

Είναι θέμα περιοχής και πολιτικής που ακολουθεί το κατάστημα της περιοχής σου. 

 

Αν είσαι σε πόλη που υπάρχει DHL θα στο φέρουν αυτοί, αν όχι, κάποια άλλη εταιρεία που συνεργάζεται μαζί τους. Κάποιος έγραψε εδώ μέσα ότι δουλεύουν με ACS. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το tracking number θα το πάρετε όταν κάνουν την ηλεκτρονική εγγραφή του δέματος στην μεταφορική (DHL). Τα περισσότερα καταστήματα δεν εκτελούν παραγγελίες εντός ΣΚ οπότε από εβδομάδα θα αρχίζουν να στέλνουν.

 

Η αποθήκη είναι Γερμανία. Τουλάχιστον στις περισσότερες των περιπτώσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...