Προς το περιεχόμενο

Hawkers sunglasses Up to 73% OFF (Με ΔΩΡΕΆΝ μεταφορικά) (ΤΕΛΟΣ)


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω εκανα μια παραγγελια στις 29 του μηνα και μια χθες. Στην δευτερη μολις μου ηρθε και το δευτερο επιβεβαιωτικο email. Στην πρωτη τιποτα ακομα...Ελπιζω μη μας κανουν καμια νιλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εκανα μια παραγγελια στις 29 του μηνα και μια χθες. Στην δευτερη μολις μου ηρθε και το δευτερο επιβεβαιωτικο email. Στην πρωτη τιποτα ακομα...Ελπιζω μη μας κανουν καμια νιλα

Σε εμένα τις έστειλαν και τις 2. Η πρώτη με tracking η δεύτερη χωρίς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι size ομως?

εχω την εντυπωση οτι θα ειναι μικρα για την κεφαλα μου

Και εγώ μεγάλο κεφάλι έχω, μια χαρά μου κάνουν, εδώ γράφει για τα μεγέθη:

http://hawkersco.com/pages/faq

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα τις έστειλαν και τις 2. Η πρώτη με tracking η δεύτερη χωρίς.

Παραγγελία 28/11 και ωρα 19.18 σύμφωνα με το επιβεβαιωτικό mail με τίτλο "Order confirmation for order HAWKERS612xxx"

 

Δεν έχει ερθει τίποτα άλλο ακόμη στο inbox. Φαντάζομαι ότι αυτό λέτε ως 1ο mail απο τα τρία, σωστά;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 28/11 και ωρα 19.18 σύμφωνα με το επιβεβαιωτικό mail με τίτλο "Order confirmation for order HAWKERS612xxx"

 

Δεν έχει ερθει τίποτα άλλο ακόμη στο inbox. Φαντάζομαι ότι αυτό λέτε ως 1ο mail απο τα τρία, σωστά;

 

 

Ναι. Έπειτα έρχεται ακόμα ένα και ένα τελευταίο που λέει ότι στάλθηκε. Η παραγγελία που πλήρωσα τα 7 ευρώ μεταφορικά με ήρθε tracking η άλλη όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ελαβα κανενα μηνυμα για τις παραγγελιες που εκανα παρασκευη και εχθες, παρα μονο το αρχικο 1ο μεηλ.

ουτε φωνη ουτε ακροαση...τους εστειλα μεηλ και περιμενω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ελαβα κανενα μηνυμα για τις παραγγελιες που εκανα παρασκευη και εχθες, παρα μονο το αρχικο 1ο μεηλ.

ουτε φωνη ουτε ακροαση...τους εστειλα μεηλ και περιμενω

 

same here

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντως Τρίτη πρωι έκανα 2 παραγγελίες με έκπτωση (ξεχάστηκαν λέει και άφησαν τις εκπτώσεις μέχρι τότε :P ) καπάκι μου ήρθαν email επιβεβαίωσης και από το μαγαζί και από το paypal (4 email ήρθαν δλδ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...