Προς το περιεχόμενο

ΤΖΟΚΕΡ (κι αν σου κάτσει...;)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γράφω από προσωπική εμπειρία , πρίν  από 2 χρόνια   κέρδισα στό λόττο περίπου  50.000 euro , ειχαμε παίξει ομαδικά στό προποτζίδικο το σύστημα 58  6 ατομα , βγήκε 1 εξάρι  τό ειχαμε εμείς .πήγα στόν οπάπ νά πάρω τήν επιταγή μού ζήτησαν ταυτότητα - αφμ  κ φυσικά τό δελτίο τού λόττο  , μέσα σε αυτο το γραφείο ηταν  περίπου 10 υπάλληλοι  μέχρι νά ταυτοποιήσουν τό δελτίο αν ειναι σωστό ή πλαστό περίμενα εκεί 20 λεπτά   γιατί επρεπε νά πάρω πρωτα υπογραφές από αυτούς ,  μετά πήγα στό λογιστήριο εκεί ηταν 4 - 5 υπάλληλοι  γιά νά πάρω τήν επιταγή , μέ τό πού  βγήκα από τόν οπαπ  μέ ηξεραν  δηλ.15 ατομα γιά τό ποιός ειμαι πού μένω  - αφμ -  πόσα κέρδισα  κλπ , μετά πήγα στήν τράπεζα γιά νά καταθέσω τήν  επιταγή αμέσως εμαθαν 3 υπάλληλοι(διευθυντής - υποδιευθυντής - ταμίας )  ποιός ειμαι πού μένω κ πόσα κέρδισα , γιά τήν  φορολογική μου δήλωση πήγα σέ φίλο λογιστή ουτε γνωρίζω εκτός από αυτόν πόσοι αλλοι το εμαθαν μέσω αυτού , δηλαδή μέ ηξεραν  19 ατομα μέ τά στοιχεια μου τά πάντα  γιά εμένα κ δεν ξερω ποσοι αλλοι μεσω των υπαλληλων του οπαπ της τραπεζας του λογιστη κ βεβαια τελευταία  της εφοριας ..... στήν αρχή ειχα κάτι παράξενα τηλ. από αγνωστα πρόσωπα   μετά  από μεσιτικές εταιρείες γιά νά αγοράσω σπίτι ή οικόπεδο , μέχρι κ μιά μάντρα αυτοκινήτων μέ ειχε πάρει 2-3 φορές  γιά νά αγοράσω αυτοκίνητο bmw η mercedes σε χαμηλή τιμή μετ/νο η καινούργιο οταν ρωταγα πού βρηκαν το τηλεφωνο μου τό εκλειναν αλλαξα τηλ. κ σταμάτησαν από τότε  κ φυσικά μού εστειλαν πολλά εντυπα (πρωτη φορα εγινε αυτο  μέ ακριβά ρολόγια -κοσμήματα-αυτοκίνητα-ταξίδια κλπ ), πού θέλω νά καταλήξω κ στην δημοσιότητα νά μήν σέ βγάλουν γνωριζουν αν εχεις κερδισει αμέσως 20 - 30 -  40  αγνωστα σε εσένα ατομα ...αν εβαζα δικηγόρο ( τό ειχα ρωτήσει ) απλώς δεν θα ηξεραν εμενα στον οπαπ αλλά θα με ξερανε ολοι οι υπόλοιποι ... :mad:

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γράφω από προσωπική εμπειρία , πρίν  από 2 χρόνια   κέρδισα στό λόττο περίπου  50.000 euro , ειχαμε παίξει ομαδικά στό προποτζίδικο το σύστημα 58  6 ατομα , βγήκε 1 εξάρι  τό ειχαμε εμείς .πήγα στόν οπάπ νά πάρω τήν επιταγή μού ζήτησαν ταυτότητα - αφμ  κ φυσικά τό δελτίο τού λόττο  , μέσα σε αυτο το γραφείο ηταν  περίπου 10 υπάλληλοι  μέχρι νά ταυτοποιήσουν τό δελτίο αν ειναι σωστό ή πλαστό περίμενα εκεί 20 λεπτά   γιατί επρεπε νά πάρω πρωτα υπογραφές από αυτούς ,  μετά πήγα στό λογιστήριο εκεί ηταν 4 - 5 υπάλληλοι  γιά νά πάρω τήν επιταγή , μέ τό πού  βγήκα από τόν οπαπ  μέ ηξεραν  δηλ.15 ατομα γιά τό ποιός ειμαι πού μένω  - αφμ -  πόσα κέρδισα  κλπ , μετά πήγα στήν τράπεζα γιά νά καταθέσω τήν  επιταγή αμέσως εμαθαν 3 υπάλληλοι(διευθυντής - υποδιευθυντής - ταμίας )  ποιός ειμαι πού μένω κ πόσα κέρδισα , γιά τήν  φορολογική μου δήλωση πήγα σέ φίλο λογιστή ουτε γνωρίζω εκτός από αυτόν πόσοι αλλοι το εμαθαν μέσω αυτού , δηλαδή μέ ηξεραν  19 ατομα μέ τά στοιχεια μου τά πάντα  γιά εμένα κ δεν ξερω ποσοι αλλοι μεσω των υπαλληλων του οπαπ της τραπεζας του λογιστη κ βεβαια τελευταία  της εφοριας ..... στήν αρχή ειχα κάτι παράξενα τηλ. από αγνώστα πρόσωπα   μετά  από μεσιτικές εταιρείες γιά νά αγοράσω σπίτι ή οικόπεδο , μέχρι κ μιά μάντρα αυτοκινήτων μέ ειχε πάρει 2-3 φορές  γιά νά αγοράσω αυτοκίνητο bmw η mercedes σε χαμηλή τιμή μετ/νο η καινούργιο οταν ρωταγα πού βρηκαν το τηλεφωνο μου τό εκλειναν αλλαξα τηλ. κ σταμάτησαν από τότε  κ φυσικά μού εστειλαν πολλά εντυπα (πρωτη φορα εγινε αυτο  μέ ακριβά ρολόγια -κοσμήματα-αυτοκίνητα-ταξίδια κλπ ), πού θέλω νά καταλήξω κ στην δημοσιότητα νά μήν σέ βγάλουν γνωριζουν αν εχεις κερδισει αμέσως 20 - 30 -  40  αγνωστα σε εσένα ατομα ...αν εβαζα δικηγόρο ( τό ειχα ρωτήσει ) απλώς δεν θα ηξεραν εμενα στον οπαπ αλλά θα με ξερανε ολοι οι υπόλοιποι ... :mad:

Κάναν έτσι για 50 χιλιάρικα; Φαντάσου να κέρδιζες 9 εκατομμύρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αμφισβητώ τα μικρά ποσά αλίμονο και εγώ γνωρίζω τέτοια άτομα.


γράφω από προσωπική εμπειρία , πρίν  από 2 χρόνια   κέρδισα στό λόττο περίπου  50.000 euro , ειχαμε παίξει ομαδικά στό προποτζίδικο το σύστημα 58  6 ατομα , βγήκε 1 εξάρι  τό ειχαμε εμείς .πήγα στόν οπάπ νά πάρω τήν επιταγή μού ζήτησαν ταυτότητα - αφμ  κ φυσικά τό δελτίο τού λόττο  , μέσα σε αυτο το γραφείο ηταν  περίπου 10 υπάλληλοι  μέχρι νά ταυτοποιήσουν τό δελτίο αν ειναι σωστό ή πλαστό περίμενα εκεί 20 λεπτά   γιατί επρεπε νά πάρω πρωτα υπογραφές από αυτούς ,  μετά πήγα στό λογιστήριο εκεί ηταν 4 - 5 υπάλληλοι  γιά νά πάρω τήν επιταγή , μέ τό πού  βγήκα από τόν οπαπ  μέ ηξεραν  δηλ.15 ατομα γιά τό ποιός ειμαι πού μένω  - αφμ -  πόσα κέρδισα  κλπ , μετά πήγα στήν τράπεζα γιά νά καταθέσω τήν  επιταγή αμέσως εμαθαν 3 υπάλληλοι(διευθυντής - υποδιευθυντής - ταμίας )  ποιός ειμαι πού μένω κ πόσα κέρδισα , γιά τήν  φορολογική μου δήλωση πήγα σέ φίλο λογιστή ουτε γνωρίζω εκτός από αυτόν πόσοι αλλοι το εμαθαν μέσω αυτού , δηλαδή μέ ηξεραν  19 ατομα μέ τά στοιχεια μου τά πάντα  γιά εμένα κ δεν ξερω ποσοι αλλοι μεσω των υπαλληλων του οπαπ της τραπεζας του λογιστη κ βεβαια τελευταία  της εφοριας ..... στήν αρχή ειχα κάτι παράξενα τηλ. από αγνωστα πρόσωπα   μετά  από μεσιτικές εταιρείες γιά νά αγοράσω σπίτι ή οικόπεδο , μέχρι κ μιά μάντρα αυτοκινήτων μέ ειχε πάρει 2-3 φορές  γιά νά αγοράσω αυτοκίνητο bmw η mercedes σε χαμηλή τιμή μετ/νο η καινούργιο οταν ρωταγα πού βρηκαν το τηλεφωνο μου τό εκλειναν αλλαξα τηλ. κ σταμάτησαν από τότε  κ φυσικά μού εστειλαν πολλά εντυπα (πρωτη φορα εγινε αυτο  μέ ακριβά ρολόγια -κοσμήματα-αυτοκίνητα-ταξίδια κλπ ), πού θέλω νά καταλήξω κ στην δημοσιότητα νά μήν σέ βγάλουν γνωριζουν αν εχεις κερδισει αμέσως 20 - 30 -  40  αγνωστα σε εσένα ατομα ...αν εβαζα δικηγόρο ( τό ειχα ρωτήσει ) απλώς δεν θα ηξεραν εμενα στον οπαπ αλλά θα με ξερανε ολοι οι υπόλοιποι ... :mad:

Δε κρύβεται το χρήμα λέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή οι λεφτάδες κινδυνεύουν ή μόνο οι υπερτυχεροί;

Ποιά η διαφορά μεταξύ τους μπορείς να μου την εξηγήσεις σε παρακαλώ;

Αν εσύ είσαι που καταλαβαίνεις και εγώ όχι πες μου αν κινδυνεύει ο χ εφοπλιστής και ο ψ επιχειρηματίας το ίδιο με τον υπερτυχερό.

Αν κινδυνεύουν το ίδιο θα το αντιμετωπίσουν με τον ίδιο τρόπο.

 

Nα είσαι σίγουρος ότι αν οι λεφτάδες θέλανε να αποκρύψουν ότι είναι πλούσιοι θα το έκαναν 100%, διατηρώντας την ανωνυμία τους.

Δε γίνεται όμως όταν έχεις το μισό ναυτιλιακό στόλο ή να εχεις τη motor oil ας πουμε και να το αποκρύψεις.

 

Kλασσικά έρχεται η απαντηση σου: "αρα και ο τυχερος που θα βρεθει με μαζερατι απ το πουθενα δεν θα μπορει να το κρυψει  αρα παιδια ειναι στημμενο το τζοκερ γιατι θα επρεπε να πει το ονομα του, ειστε χαζοι που τα πιστευετε αυτα!!!"

 

............

 

Θα προτιμησει να διατηρήσει όπως και να χει την ανωνυμία του για λογους ασφαλειας.

Οι μόνοι που ίσως το μάθουν είναι οι γύρω του (φίλοι, γνωστοί) πιθανόν κάποιοι θα πουν ότι αυτός θα κέρδισε το τζόκερ αλλά μέχρι εκεί.

 

Το να βγει στα κανάλια και να πει "γεια σας ειμαι αυτος που κερδισα 7 εκατομμυρια ευρω" καταλαβαινεις τι σουσουρο εχει να γινει...

Ατυχες επισης και το παραδειγμα της Αμερικης. Εκει ισχυουν αλλες νομοθεσιες.

Εκει επισης μπορει ο αλλος στην αυλη του να εχει καλασνικοφ και να ριχνει σε στοχους. Εδω αν δεις καποιον με καλασνικοφ θα ερθει το fbi και η cia να τον μαζεψει.

 

Ελπίζω όλα αυτά να τα φιλτράρει το μυαλό σου στοιχειωδώς και να τα καταλαβαίνει.

Δικαίωμα σου φυσικά να πιστεύεις ότι θέλεις. Σε παρακαλώ πάρα πολύ να σταματήσεις να παίζεις με τη νοημοσύνη μας προσπαθώντας  να μας πεισεις με επιχειρήματα τύπου λιακόπουλου οτι δεν υπαρχουν υπερτυχεροι και οτι ολα ειναι στημενα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι σχέση έχουν τα σύννεφα και ο elvis Τώρα; Λοιπόν τα χρήματα είναι πολλά και κάνεις δεν χαρίζει τόσα χρήματα.

 

Και ποιος σου ειπε οτι τα χαριζει? Σκεψου λιγο πριν μιλησεις. Τα πραγματα ειναι απλα. Παιζει ο κοσμος εναν αριθμο στηλων, δηλαδη χρηματων. Εστω 5 εκατομμυρια. Το 70% επιστρεφεται ως κερδη στους παικτες, σε ΛΙΓΟΥΣ παικτες στην κατηγορια 5+1 για αυτο και υπαρχει το ΜΕΓΑΛΟ ποσό κερδους, και το 30%(τυχαιο νουμερο δεν θυμμαι το ακριβες, νομιζω 21%, ισως και οχι) παει στον ΟΠΑΠ στην υπηρεσια του αθλητισμου και του πολιτισμου οπως λεει. Αρα εχουν κερδος Ο,ΤΙ και να γινει!! Δεν εχουν αναγκη να στησουν τιποτα. Και ΔΕΝ χαριζουν χρηματα. Αυτα που παιζουν οι παικτες, τα επιστρεφουν απλως σε μικροτερο αριθμο παικτων. Τοσο απλα!

 

Στην Ελλάδα ζούμε τη χώρα του λαμογιου....Όσο δεν εμφανίζεται ποτέ τυχερός και μόνο κατι δικηγόροι που ακομα και τους δικηγόρους δεν τους βλέπουμε σχεδόν ποτέ μπορώ να υποθέσω ότι θέλω και με το δίκιο Μου.

 

Ναι καλα, κερδισε εσυ 1 και 2 και 5 εκατομμυρια και πηγαινε αφοβα να παρεις τα λεφτα. Ολοι προφανως φοβουνται οποτε κανουν το απλουστερο που μπορουν να κανουν. Να στειλουν αντιπροσωπο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιος σου ειπε οτι τα χαριζει? Σκεψου λιγο πριν μιλησεις. Τα πραγματα ειναι απλα. Παιζει ο κοσμος εναν αριθμο στηλων, δηλαδη χρηματων. Εστω 5 εκατομμυρια. Το 70% επιστρεφεται ως κερδη στους παικτες, σε ΛΙΓΟΥΣ παικτες στην κατηγορια 5+1 για αυτο και υπαρχει το ΜΕΓΑΛΟ ποσό κερδους, και το 30%(τυχαιο νουμερο δεν θυμμαι το ακριβες, νομιζω 21%, ισως και οχι) παει στον ΟΠΑΠ στην υπηρεσια του αθλητισμου και του πολιτισμου οπως λεει. Αρα εχουν κερδος Ο,ΤΙ και να γινει!! Δεν εχουν αναγκη να στησουν τιποτα. Και ΔΕΝ χαριζουν χρηματα. Αυτα που παιζουν οι παικτες, τα επιστρεφουν απλως σε μικροτερο αριθμο παικτων. Τοσο απλα!

 

 

Ναι καλα, κερδισε εσυ 1 και 2 και 5 εκατομμυρια και πηγαινε αφοβα να παρεις τα λεφτα. Ολοι προφανως φοβουνται οποτε κανουν το απλουστερο που μπορουν να κανουν. Να στειλουν αντιπροσωπο.

Δεν παρέθεσες όμως το σημείο που ρωτάω πως βρίσκονται τα κερδισμένα δελτία στα  χέρια του υποκόσμου και των βουλευτών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ξεχνατε και την τιμη της στηλης... παλια ηταν 0,30 μετα εγινε 0,50 οποτε παιζουμε λιγοτερες στηλες με ιδια λεφτα.

Περιεργο το βιντεο αλλα επειδη ειναι στην δεκαδα του 21 πιστευω εκανε λαθος ο τυπος

 

Εγω τωρα που ειδα το βιντεο αρχικα το 7 του 27 το περασα για 1. Μαλλον αυτο επαθε και ο "τυπος".

Ισως και οχι παντως λεω τι ισχυσε σε εμενα.

 

Δεν παρέθεσες όμως το σημείο που ρωτάω πως βρίσκονται τα κερδισμένα δελτία στα  χέρια του υποκόσμου και των βουλευτών...

 

Δεν το παρεθεσα γιατι αυτο ηταν ασχετο με αυτο που με ενδιαφερει και συζηταμε οτι δηλαδη στηνουν την κληρωση και 2ον διοτι αυτο που λες οτι "πως βρίσκονται τα κερδισμένα δελτία στα  χέρια του υποκόσμου και των βουλευτών", ειναι πολυ απλα μια υποθεση οποτε δεν θα καθησω να σχολιασω μια σχετικα ακραια υποθεση σου(αν και πιστευω οτι υπαρχουν τετοιες περιπτωσεις ξεπλυματος χρηματος και παρεθεσα και πισω μια εμπειρια μου με εναν γνωστο μου δισεκατομμυριουχο(σε δραχμες τοτε)).

 Μονο το ΚΙΝΟ ελεγχεται για να δινει ΕΩΣ 70% παρα το γεγονος οτι στο σαιτ του οπαπ

λεει οτι ΔΕΝ συνδεεται το τερματικο που παιρνει το τι επαιξες με αυτο που κληρωνει! Αληθεια τοτε ΠΩΣ δινει ΕΩΣ 70%?

 

Καμια μα καμια σχεση. Κριμα που οι ανθρωποι δεν ξερουν μαθηματικα για να μην τα βλεπουν ολα στραβα, υποπτα και περιεργα.

Διαβασε εδω τι θα πει γκανιοτα και ποια ειναι η γκανιοτα του ΚΙΝΟ. Τοτε ελπιζω να καταλαβεις γιατι δινει 70% περιπου το ΚΙΝΟ πισω επιστροφη χρηματων και γιατι δεν ειναι απορροια στησιματος αλλά απορροια μαθηματικων....

http://crocodile-23.blogspot.gr/2008/10/blog-post.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναέγραψα και πριν, έχω γνωστό που κέρδισε 1.800.000 euros.

 

Έμενε σε χωριό, οπότε μαθεύτηκε εν ριπή οφθαλμού.Τσακώθηκε με το μισό χωριό γιατί δεν τους έδινε δανεικά που του  ζητούσαν(και αγύριστα προφανώς), η τράπεζα κάθε τρεις και λίγο δωράκια (αυτοκίνητο κλπ).

Δεν έμαθα να φοβάται μην τον απαγάγουν, ούτε κρύφτηκε ποτέ.Ξέρω και άλλους που βγάζουν λόγω δουλειάς 100-200 χιλιάρικα.Ούτε αυτοί φοβούνται.Οπότε είναι μην πέσεις στην περίπτωση του εγκληματία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιδια δε νομιζω οτι λενε οτι αν βγαζεις πολλα λεφτα η αν κερδισεις το τζοκερ οτι θα σε κλεψουν ντε και καλα.

Εστιαζουν στη δημοσιοποιηση του ονοματος του νικητη που οντως δεν πρεπει να γινει για πολλους λογους. Ο γνωστος σου προφανως δε πηρε ντουντουκα να βγει στα καναλια να το δηλωσει αλλο αν ηταν σε κλειστη κοινωνια και μαθευτηκε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπαμε μόνο στό ελλάντα ειμαστε  κ αγαθοί  κ πανέξυπνοι κ οχι  βέβαια λαμόγια κ  πονηροί ...   τί νά πείς γιά τούς χαζοβρεταννούς πού κ τά ονοματά τους  τά δημοσιεύουν  αλλά κ τίς φωτογραφίες τους , εμείς ειμαστε πολύ πολύ μπροστά ...εχουμε κ τά προσωπικά δεδομένα βέβαια οπότε μιά χαρά δένει τό γλυκό πού λένε οι γιαγιάδες μας ... γιά διαβάστε λίγο http://www.newsit.gr/kosmos/Klirosi-Tzoker-Oi-tyxeroi-arithmoi-toys-allaksan-ti-zoi/450050

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται με τόσα "τσακάλια" να είναι τόσο πίσω αυτή η χώρα ρε γαμώτο.

Τα (παγκόσμια) συμφέροντα μάλλον.

 

Ευτυχώς που υπάρχει το internet και ξεστραβωνόμαστε

Αρκεί βέβαια να μη διαβάζουμε ότι βολεύει την κοσμοθεωρία μας μόνο

 

Από εδώ (το επίσημο blog της βρετανικής λοταρίας)

 

http://blog.national-lottery.co.uk/happens-win/#.VmA3D3YrKUk

 

OMG you’ve hit the jackpot. What happens now?

 

Sharing your news
The Winners’ Advisor will also discuss with you about sharing your news with family and friends, and whether you wish to share it more broadly. The decision to go public or remain anonymous is entirely up to you. It could depend on how many people know and what your plans are for your win. If you choose to share your news, the publicity team will sort out a giant cheque, chilled champagne and look after you throughout the whole process.

Your bank will call you to let you know your winnings have arrived in your account 24 to 48 hours later, and you can get on with enjoying your win. Larger winners (over £500k) are given access to a panel of independent advisors and legal experts a couple of weeks after the win. They are able to give you advice on all the many questions swirling around your head on gifting, tax, trusts and investments.

Then it’s over to you. We pay it and it’s up to you how you spend it! Your Winners’ Advisor is there if you have any questions related to your win. They’ve helped lots and lots of lottery winners, so you’re in very good hands. And if you have shared your news, the publicity team continue to support you with the press.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα κερδισεις στο τζοκερ τι κανεις την επομενη μερα; Πας μονος σου στον οπαπ η πας με συνοδια ολης της οικογενειας;

 

Δεν ειναι ανγχωτικο να εχεις πανω σου ενα χαρτι που αξιζει 9 εκατομυρια? Να μην το τσαλακωσεις περισσοτερο, μη το ιδρωσεις, κτλ;

 

Επισης πρεπει να το πας στο πρακτοριο που το επαιξες, σε οποιοδηποτε, η στα κεντρικα γραφεια στο κηφισσο?

 

Αν καποιος στο σουφρωσει μεσα απο τα χερια και δεν τον φτασεις στο κυνηγητο.. Δεν ειναι παραλογο.. Ο καθενας μπορει να ισχυρηστει οτι ειναι δικο του το δελτιο αφου δεν γραφει καποιο προσωπικο μας στοιχειο πανω του..

 

Με αυτα που εγραψε επισης ο αριστος12 και ο lanike71, πολλοι στο κυκλο μου θα ξερουν που μενω, θα μου ζητουν δανεικα, τσακωμοι κτλ.. Ενδεχομενα που δεν τα σκεφτονται οι πολλοι ..

 

Δεν ξερω... Με ολα τα παραπανω ΕΥΧΟΜΑΙ να ΜΗΝ κερδισω καποιο αστρονομικο ποσο παρα μονο καποια χιλιαρικα... (Χιλια χιλιαρικα χαχα) .

Πενταψιφιος αριθμος και πολυ ειναι.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα με προβληματίζει το να βλέπω ζωντανά τη κλήρωση, να έχω πιάσει τα 5 και να περιμένω το τζόκερ

η πιθανότητα καρδιακού/εγκεφαλικού θα είναι σίγουρα αρκετά μεγάλη κερδίσω/χάσω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...