Προς το περιεχόμενο

ΤΖΟΚΕΡ (κι αν σου κάτσει...;)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως ειναι γεγονος οτι τα λεφτα πανε στα λεφτα.. :P

 

Μην φοβού, την Πέμπτη θα κάνω την διαφορά!

με τοσα λεφτα όλες σωστες ειναι γιατι τα ματια σου ειναι ανοιχτα :-D

 

εμεις που ειμαστε παμπτωχοι κ εχουμε τσιμπλες πεφτουμε στις κουραβελες :devil: :-D

 

Χαχαχαχαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τωρα θα σας αποδειξω γιατι ειστε λαθος οσοι ειπατε οτι τυχαια κληρωνει το ΚΙΝΟ.

Οταν προτοαρχισε και μεχρι ΠΡΙΝ να πιασει περιπου η κριση το κινο ως γνωστον εφερνε "συχνα" στηλες... δηλαδη 8/8

απο τον ασσο μεχρι τα μηδενικα, αλλη φορα το 1 αλλη φορα τη στηλη του 7 κτλ. ΜΟΝΟ τη στηλη του 5 ΔΕΝ εχει φερει μεχρι τωρα.

Ξαφνικα λοιπον απο εποχη κρισης και μετα σταματησε να φερνει στηλες!!! το μεγιστο που φερνει ειναι ΜΕΧΡΙ 7/8 σε αυτες τις στηλες!!! Και το οποιο εξηγειται απο το οτι ΔΕΝ παιζει πολυς κοσμος κοσμος και οσοι παιζουν ειναι με μικροτερα ποσα!

Αμα θελετε μπορω να βρω ακριβως ποσες χιλιαδες στηλες-κληρωσεις εχει να φερει 8/8!!! Αρα καθοριζεται απο το ποσα παιζονται!

απλα μαθηματικα ειναι!!! Οπως συμβαινει και με το εξτρα5... παλια εφερνε και 4-5 επιτυχιες στην ιδια κληρωση! τωρα για το 5/5 δινει με το ζορι 2-3 το μηνα μεσο ορο!!!!!!! και αυτα απο 1 νικητη,πολυ σπανια να εχει 2!!! Απλα μειωθηκε ο τζιρος...

Ειδικα στο κινο κανει ΜΠΑΜ!!!

Για να δωσει τωρα στηλη το κινο πρεπει να φερνει για εκατονταδες κληρωσεις τοσο τραγικα αποτελεσματα σε νουμερα,να μαζεψει πολυ χρημα και να το δωσει... ομως φυσικα δεν το κανει γιατι αμα δε δινει ουτε 3/6 τοτε ο αλλος θα φυγει... θελει να μενεις και να τα χανεις λιγα λιγα να μη σου φαινονται κιολας, να πιανεις και κατι ψιλα και παλι τα ιδια!

Οποτε ΔΕΝ πειστηκα οτι τυχαια δινει νουμερα... δινει τυχαια μεν ΑΛΛΑ με τετοιο τροπο που να μην ξεπερναει το 70%.

Αλλωστε ειναι φανερο... για 2-3 μερες ΔΕΝ δινει γενικα και τσουπ πεταει 7/8 σε στηλη, και παλι το ιδιο. Ενδιαμεσα μεσα στη μερα μπορει να δωσει και ενα δυσκολο 8/8 Η αν καποιος πληρωνεται ας πουμε με 9/9 και ΔΕΝ πληρωνονται πολλοι αλλοι τοτε ναι θα το δωσει να φανει και ενα 9/9 !

Οταν πρωτοξεκινησε το κινο εδωσε αμεσως 12/12 για διαφιμιση! τωρα ουτε για πλακα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χωρίς να θέλω να φανώ υπερβολικός, προσωπικά θα προτιμούσα να έβρισκα την γυναίκα της ζωής μου με την οποία θα γερνούσα μαζί, θα έκανα οικογένεια κλπ, παρά να κέρδιζα πολλά λεφτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν λογαριαζεις τα χρήματα ναι έτσι φεύγουν.

 

Έτσι και χειρότερα φεύγουν  το θέμα είναι πόσο μυαλό έχει κανείς στο κεφάλι του, ένα μύριο άλλος μπορεί να τα φάει στο καζίνο εν μια νυκτί, άλλος μπορεί χωρίς να κουραστεί να περάσει με αυτό μια αξιοπρεπή ζωή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι αν ηδη εχεις σπιτια και καλο αυτοκινητο, τι τα κανεις μετα ?

Παντως δεν θα τα επαιζα σε καζινο γιατι εχει μπορει να εχεις κανα εκατομμυριο και να το χασεις σε μια βραδια.Ενα αμαξι και ενα σπιτι εχουμε ολοι.Προσωπικα θα αγοραζα ηχεια των 200-300k τηλεοραση των 100k και γενικα θα τα επενδυα στο κολλημα μου.Περισσοτερα χρηματα απο 2-3 εκατομμυρια δεν ξερω τι θα τα εκανα.Δεν χρειαζονται βασικα τοσα χρηματα για εναν απλο ανθρωπο που ζει με την οικογενεια του αξιοπρεπως.Μπορει να ειναι ευτυχισμενος αν βγαζει 30-40k το χρονο και αν κερδισει κανα εκατομμυριο να εχει το αγχος με τοσα χρηματα.Τα πολλα χρηματα ειναι για αυτους που μπορουν να τα διαχειριστουν.

Παιδιά χωρίς να θέλω να φανώ υπερβολικός, προσωπικά θα προτιμούσα να έβρισκα την γυναίκα της ζωής μου με την οποία θα γερνούσα μαζί, θα έκανα οικογένεια κλπ, παρά να κέρδιζα πολλά λεφτά

Αυτο ειναι το καλυτερο.Οσα λεφτα και να εχεις ευτυχια και αγαπη δεν θα σου φερουν.Και η μαλακια ειναι οτι αν αποκτησεις ξαφνικα καμια 50αρια φιλους ολου θα θελουν να φανε απο αυτα τα χρηματα δεν θα νοιαζεται κανεις πραγματικα για σενα.

Έτσι και χειρότερα φεύγουν  το θέμα είναι πόσο μυαλό έχει κανείς στο κεφάλι του, ένα μύριο άλλος μπορεί να τα φάει στο καζίνο εν μια νυκτί, άλλος μπορεί χωρίς να κουραστεί να περάσει με αυτό μια αξιοπρεπή ζωή.

Αυτο προσπαθω να πω τοση ωρα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα οχι παιδιά ζω! Και δεν λεω οτι ειναι ασχημα τα 2.5k μιας και τα δουλευω 4 μηνες τοσα λεφτα. Ημερομηνία δεν χρειάζεται να βάλω, δεν εχω λογο για ψεματα! Και ναι με πειραξε που δεν κέρδισα τα 11m αλλα whatever

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιπες παραπανω οτι θα παρεις αμαξακι,σπιτακι και την ανωνυμη μια καλη κοπελα ε?

 

Χαχαχα! Φυγαμε για Καραϊβική λέμε από Παρασκευή!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτο προσπαθω να πω τοση ωρα

 

Το έθεσα σωστά :D πιάσε κόκκινο, γράφαμε και ταυτόχρονα το ίδιο για το μύριο στο καζίνο σε μια βραδιά :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα οχι παιδιά ζω! Και δεν λεω οτι ειναι ασχημα τα 2.5k μιας και τα δουλευω 4 μηνες τοσα λεφτα. Ημερομηνία δεν χρειάζεται να βάλω, δεν εχω λογο για ψεματα! Και ναι με πειραξε που δεν κέρδισα τα 11m αλλα whatever

Δλδ χτες βλεποντας την κληρωση δεν ηθελες να βγαλεις τα δοντια σου ενα-ενα με ταναλια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ χτες βλεποντας την κληρωση δεν ηθελες να βγαλεις τα δοντια σου ενα-ενα με ταναλια??

Ολα μεσα στη ζωη ειναι ρε συ.Και θα χασεις και θα κερδισεις.Ψυχραιμια θελει σε ολα.125 ατομα επιασαν 4+1.Αν ειναι ολοι να εμεναν χωρις δοντια ζητω που καηκαμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χωρίς να θέλω να φανώ υπερβολικός, προσωπικά θα προτιμούσα να έβρισκα την γυναίκα της ζωής μου με την οποία θα γερνούσα μαζί, θα έκανα οικογένεια κλπ, παρά να κέρδιζα πολλά λεφτά

 

Χωρίς να θέλω να φανώ υπερβολικός κι εγώ,

αν κερδίσεις τα 13 εκατ. ξέρεις πόσες καλές κοπέλες θα σε κυνηγάνε διατεθιμένες να κάνουν οικογένεια και να γεράσουν μαζί σου?

Δεν το λέω επικριτικά, αλλά αλλες προσβάσεις θα έχεις στην δεξαμενή καλών κοπελών για οικογένεια και γέρασμα αν είσαι ευκατάστατος παρά αν δεν έχεις στον ήλιο μοίρα. Οπότε σου προτείνω να προτιμήσεις να κερδίσεις τα 13 εκατ σε πρώτη φάση και τα άλλα βρίσκονται.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα μεσα στη ζωη ειναι ρε συ.Και θα χασεις και θα κερδισεις.Ψυχραιμια θελει σε ολα.125 ατομα επιασαν 4+1.Αν ειναι ολοι να εμεναν χωρις δοντια ζητω που καηκαμε.

Το λες γιατι εισαι εξω απο τον χορο... Για να βιωνες αυτη την ατυχια!!!Και η ανατριχιλα ειναι οτι παρα ενα επεσε εξω αντι 42 επαιξε 43!!Ποσο κοντα!!!!!!!Δεν γινεται να μην σε σοκαρει αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λες γιατι εισαι εξω απο τον χωρο... Για να βιωνες αυτη την ατυχια!!!Και η ανατριχιλα ειναι οτι παρα ενα επεσε εξω αντι 42 επαιξε 43!!Ποσο κοντα!!!!!!!Δεν γινεται να μην σε σοκαρει αυτο!

Ενταξει δεν εχω χασει εκατομμυρια αλλα μερικα χιλιαρικα.Αν επαιζε το 42 θα εβγαινε αλλο νουμερο ειναι στημενο πως το λενε για να παει σε τζακ ποτ.Οποτε στην τελικη λες απο το ολοτελα καλη και η παναγιώταινα.Ας χαρει τα 2500k που ειναι 4 μηνες δουλειας και ας μην σκεφτειτε τι θα μπορουσε να γινει αν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα οχι παιδιά ζω! Και δεν λεω οτι ειναι ασχημα τα 2.5k μιας και τα δουλευω 4 μηνες τοσα λεφτα. Ημερομηνία δεν χρειάζεται να βάλω, δεν εχω λογο για ψεματα! Και ναι με πειραξε που δεν κέρδισα τα 11m αλλα whatever

 

Εμένα δεν θα με πιανε ο ύπνος για κανα μήνα, είναι μεγάλη μλκια αλλά μάλλον πρέπει να το φιλοσοφήσεις και να σκεφτείς τις πιθανότητες και πως δεν ηταν για 1 νούμερο αλλά για 1/45. Το ότι ήταν δίπλα δεν έχει σημασία.

Επίσης το ίδιο πιθανό θα ήταν να είχες πιάσει 3+1 αντί για 5+1.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...