Προς το περιεχόμενο

ΤΖΟΚΕΡ (κι αν σου κάτσει...;)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χωρίς να θέλω να φανώ υπερβολικός κι εγώ,

αν κερδίσεις τα 13 εκατ. ξέρεις πόσες καλές κοπέλες θα σε κυνηγάνε διατεθιμένες να κάνουν οικογένεια και να γεράσουν μαζί σου?

Δεν το λέω επικριτικά, αλλά αλλες προσβάσεις θα έχεις στην δεξαμενή καλών κοπελών για οικογένεια και γέρασμα αν είσαι ευκατάστατος παρά αν δεν έχεις στον ήλιο μοίρα. Οπότε σου προτείνω να προτιμήσεις να κερδίσεις τα 13 εκατ σε πρώτη φάση και τα άλλα βρίσκονται.

Με τα πολλά λεφτά ξαφνικά θα σου πέσουν όλες οι gold diggers πάνω σου. Δύσκολα να βρεις κοπέλα για σπίτι. Με νορμάλ λεφτά θεωρώ ειναι πιο εφικτό. Προσωπικά αυτήν την στιγμή δεν εχω ούτε τα πολλά λεφτά ούτε την κοπέλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με τα πολλά λεφτά ξαφνικά θα σου πέσουν όλες οι gold diggers πάνω σου. Δύσκολα να βρεις κοπέλα για σπίτι. Με νορμάλ λεφτά θεωρώ ειναι πιο εφικτό. Προσωπικά αυτήν την στιγμή δεν εχω ούτε τα πολλά λεφτά ούτε την κοπέλα!

Καλη καρδια φιλε και ολα θα ερθουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα πολλά λεφτά ξαφνικά θα σου πέσουν όλες οι gold diggers πάνω σου. Δύσκολα να βρεις κοπέλα για σπίτι. Με νορμάλ λεφτά θεωρώ ειναι πιο εφικτό. Προσωπικά αυτήν την στιγμή δεν εχω ούτε τα πολλά λεφτά ούτε την κοπέλα!

 

ε καλά δεν χρειάζεται να τους ανακοινώνεις πόσα έχεις ακριβώς. Αν έχεις όμως μια απλά εμφανή οικονομική ευχέρεια το πεδίο βολής σου θα είναι πολύ πιο ευρύ.

 

Καλη καρδια φιλε και ολα θα ερθουν.

 

Ναι, στην φάση έχει ο θεός αλλά εμείς δεν έχουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η πλακα ηταν οτι το ειχα βαλει τυχαια επιλογη.

 

άρα το ότι ήταν ο διπλανός αριθμός δεν έχει νόημα καθώς η τυχαία επιλογή δεν καταλαβαίνει απο διπλανούς αριθμούς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως τα ξερω ολα??Στεκομουν διπλα του και διπλα στον παγκο του πρακτορα γιατι σημειωνα ενα δελτιο κινο εκεινη την ωρα 

 

Γιατί δε μου κάνει εντύπωση;;;

 

 

από την πρώτη στιγμή που σε είδα σε κίνο το θρεντ 

 

Γι' αυτό^.
 
:lol:
 
 
 
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μου κάτσει ;

 

Καταρχάς θα πάρω ένα σπίτι. Τώρα είμαι στο ενοίκιο. Θα έπαιρνα μια μονοκατοικία από πέτρα και ξύλο.

Θα άρχιζα να τρέφομαι με βιολογικά no-gmo, θα έπαιρνα και ένα αμάξι. Κλασικά όλα αυτά.

 

Με τα εκατομμυρίακα που θα χα, θα άνοιγα ένα στούντιο ανάπτυξης video games. Να εκφράσω τις δημιουργικές μου ανησυχίες.

 

Πολλές φορές στον ελεύθερο χρόνο μου κάθομαι και σκέφτομαι κόσμους, χαρακτήρες, ιστορίες, gameplay mechanics...

Έχω κάτσει και έχω σχεδιάσει το leveling system ενός rpg με χαρτί και μολύβι, τα skills, ένα αρχείο 4000x3000 pixel με χάρτη του κόσμου... Και όλα αυτά κάθονται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να γίνει κλέφτης; Όταν υπάρξει νικητής/τες έτσι κι αλλιώς θα τα πάρουν τα λεφτά, η διαφορά είναι οτι τώρα δεν παίρνει κανείς τα χρήματα της 1ης κατηγορίας και το ποσόν ολοένα και αυξάνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να γίνει κλέφτης; Όταν υπάρξει νικητής/τες έτσι κι αλλιώς θα τα πάρουν τα λεφτά, η διαφορά είναι οτι τώρα δεν παίρνει κανείς τα χρήματα της 1ης κατηγορίας και το ποσόν ολοένα και αυξάνεται.

Σκέψου ότι αν τα έπερνε κάποιος την άλλη βδομάδα θα έβγαινε με 2μυρρια το τζόκερ. Και από τις 15εκατομμυρια στήλες που παίχτηκαν θα παιχτουν 3. Αυτό σημαίνει εκατομμύρια μείον από τον οπαπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέψου ότι αν τα έπερνε κάποιος την άλλη βδομάδα θα έβγαινε με 2μυρρια το τζόκερ. Και από τις 15εκατομμυρια στήλες που παίχτηκαν θα παιχτουν 3. Αυτό σημαίνει εκατομμύρια μείον από τον οπαπ.

 

Εννοείς οτι όσο παρατείνεται η κατάσταση με τα συνεχόμενα τζακποτ θα προσέρχεται όλο και περισσότερος κόσμος σε σύγκριση με την κατάσταση χωρίς συνεχόμενα τζακποτ, αυτό έχει ως αποτέλεσμα αύξηση εσόδων; Αν ναι συμφωνώ σε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς οτι όσο παρατείνεται η κατάσταση με τα συνεχόμενα τζακποτ θα προσέρχεται όλο και περισσότερος κόσμος σε σύγκριση με την κατάσταση χωρίς συνεχόμενα τζακποτ, αυτό έχει ως αποτέλεσμα αύξηση εσόδων; Αν ναι συμφωνώ σε αυτό.

Προφανως αυτό εννοώ. Κανείς δεν παίζει όταν έχει τζόκερ 3 εκατομμύρια ενώ στα 7+ όλοι τρέχουν να παίξουν λες και τα 3 είναι λίγα αν τα κερδίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...