Προς το περιεχόμενο

ΤΖΟΚΕΡ (κι αν σου κάτσει...;)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ τα παρακάτω τα εξέλαγα ως υφάκι. Μου ρθε γενικά μια αναγούλα. Μέχρι το location βγάζει το ίδιο υφάκι.

 

Υποκειμενικό αλλά και σεβαστό. Προσωπικά, θα μού ερχόταν αναγούλα αν μάθαινα ότι κάποιος, για τον οποίο ήξερα ότι έχει κλέψει ή καταχραστεί λεφτά - ήδη κατακριτέο - καμάρωνε κι από πάνω ότι τα έφαγε στο τζόγο και τις πουτάνες.

 

Για λεφτά τα οποία, είτε έβγαλε με τη δουλειά του, είτε τα κέρδισε σε λαχείο, δεν έχω λόγο να νοιώθω αναγούλα ακόμα κι αν αποφασίσει να τα κάνει προσάναμμα στο bbq. Άλλος αγοράζει σπίτια, άλλος επενδύει σε μετοχές και άλλος επιλέγει να κρεπαλιάζει σα να μην υπάρχει αύριο. Γιατί να μ' ενοχλεί; Επειδή εγώ πιθανώς δε θα έκανα το ίδιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι στο Ουάσινγκτον Ντίσι (εκτός αν τόσο καιρό τρώμε τον παπά και μας μιλά από το Κάτω Κουφονήσι)

 

Ο Whodat ειναι στο DC μην μπερδευεσαι..... me , Big Apple.....

 

 

Πολυαγαπημενε trolloporg , για δειξε τα post για τα millions παρακαλω. Οσο για τα γουστα, εκλεψα απο καποιον απο εσας τα χρηματα

 

ή απλα ετσι πρεπει να υπαρχει μιζερια on the air ?

 

 

 

As for the rest.

 

Δεν χρειαζεται να ειναι καποιος billionaire για να θεωρει τα 650k λιγα.....

 

Πλεον εχω φτασει σε ενα age που δεν θα δωσω λογαριασμο για το τι κανω και ποιο ειναι το income μου σε κανεναν και δη σε ενα forum for god's sake.

 

Aν θεωρειτε οτι με 650κ κλπ ειναι καποιος ''φορτωμενος'' ισως δεν εχετε γνωρισει πραγματικα ''φορτωμενους'' ανθρωπους.

 

fyi ο λογος που τα εφαγα υπαρχει σε προηγουμενο ποστ.

 

End of off topic please, 

 

No hard feelings to anyone of course.

 

:-)

 

Εγώ τα παρακάτω τα εξέλαγα ως υφάκι. Μου ρθε γενικά μια αναγούλα. Μέχρι το location βγάζει το ίδιο υφάκι.

Μπορεί βέβαια να κάνω λάθος και να φταίει ο γραπτός λόγος και να τα παρεξήγησα.

 

 

Δηλαδη, το location επειδη σε μερικους φαινεται περιεργο, φερνει αναγουλα ?

 

fyi, το εχω αναφερει και παλαιοτερα, γεννηθηκα στην NY (oπου και διαμενω) και μεγαλωσα (education etc,) στο Ldn.....

 

Γιατι ειναι κατι περιεργο πανω σε αυτο ?

 

 

 

Με την Ελλαδα, κατι καλοκαιρια μονο για διακοπες εχω σχεση.  :-)  Απο κει και περα, καμια αλλη.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παιζει..Αυτη την φορα καποιος τυχερος θα τα πιασει τα 13 μυρια..

Παντως τετοιο ποσο ειναι μαλακια να το μοιραστεις με αλλους :P

Αν πιασω τα 5+1 νουμερα θελω να ειμαι ο μοναδικος :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παιζει..Αυτη την φορα καποιος τυχερος θα τα πιασει τα 13 μυρια..

Παντως τετοιο ποσο ειναι μαλακια να το μοιραστεις με αλλους :P

Αν πιασω τα 5+1 νουμερα θελω να ειμαι ο μοναδικος :)

Με 1 μήνυμα στο insomnia και θες το 5+1 ;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 1 μήνυμα στο insomnia και θες το 5+1 ;

Ντροπη μου..Εχω μεγαλο θρασος,το ξερω :P

Αλλα θελω το ενα και μοναδικο 5+1 που θα παρει τα 13 μυρια..Δεν θελω μοιρασιες και χαζομαρες :P  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για λεφτά τα οποία, είτε έβγαλε με τη δουλειά του, είτε τα κέρδισε σε λαχείο, δεν έχω λόγο να νοιώθω αναγούλα ακόμα κι αν αποφασίσει να τα κάνει προσάναμμα στο bbq. Άλλος αγοράζει σπίτια, άλλος επενδύει σε μετοχές και άλλος επιλέγει να κρεπαλιάζει σα να μην υπάρχει αύριο. Γιατί να μ' ενοχλεί; Επειδή εγώ πιθανώς δε θα έκανα το ίδιο;

 

α όχι δεν σχολίασα την ουσία των λεγομένων αλλά το ύφος σε συνάρτηση πάντα με το κοινό στο οποίο απευθύνεται.

Η ουσία των λεγομενων είναι άλλη ιστορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Whodat ειναι στο DC μην μπερδευεσαι..... me , Big Apple.....

 

Ναι σας μπέρδεψα μετά το είδα, αλλά ευτυχώς  γιατί το νιουγιόρκ θα μου χαλούσε το ρίμα :ρ  Bέβαια αν δούμε το location υπό άλλο πρίσμα θα μπορούσαμε να οδηγηθούμε και κάπου αλλού.. between London & New York City hmmm.. what about Bermuda..? Για Βερμουδάκια σε κόβω.. Kαι κάπου εδώ παρεμβαίνει ο θεματοθέτης, τελικά όλα είναι μια μεγάλη συνωμοσία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται ποιος κάνει πλάκα και ποιος λέει αλήθεια (για το θέμα του Unabomber). Εκτός του ότι δεν υπάρχει λόγος να πεις τόσα ψέματα για τόσο διάστημα και μάλιστα σε ανώνυμο τεχνολογικό φόρουμ (με 99% άντρες :P ) φαίνεται από τα μηνύματά του αν ξέρει τι λέει.

 

Επειδή οι περισσότεροι δεν θα βγάλουμε τέτοια λεφτά ούτε σε 10 ζωές δε σημαίνει ότι δεν τα βγάζει κανείς! Προσωπικά χαίρομαι που έχουμε τόσο επιτυχημένα άτομα στο φόρουμ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται ποιος κάνει πλάκα και ποιος λέει αλήθεια (για το θέμα του Unabomber). Εκτός του ότι δεν υπάρχει λόγος να πεις τόσα ψέματα για τόσο διάστημα και μάλιστα σε ανώνυμο τεχνολογικό φόρουμ (με 99% άντρες :P ) φαίνεται από τα μηνύματά του αν ξέρει τι λέει.

 

Επειδή οι περισσότεροι δεν θα βγάλουμε τέτοια λεφτά ούτε σε 10 ζωές δε σημαίνει ότι δεν τα βγάζει κανείς! Προσωπικά χαίρομαι που έχουμε τόσο επιτυχημένα άτομα στο φόρουμ :)

Μπορεί να είναι 40 φεύγα οπότε δικαιλογημενα έχει ένα καλό εισόδημα. Στα 25 που είμαστε οι περισσότεροι κανείς δεν βγάζει τέτοια εισοδήματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυαγαπημενε trolloporg

 

Εγώ σε υποστήριξα και εσύ αναπαράγει αυτό το άθλιο bulling που υφίσταμαι στο forum

 

 

 Προσωπικά χαίρομαι που έχουμε τόσο επιτυχημένα άτομα στο φόρουμ :)

 

Ευχαριστώ bro... στείλε pm να σου δώσω for free τα 5νμ του τζόκερ

 

 

 

Στο θέμα μας τώρα μην αρχίσω τα bans

Τι θα κάνατε με 13millions

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το πρωτο που θα εκανα θα ηταν μια δωρεα στο χαμογελο του παιδιου 300.000 ευρω.Το αξιζουν πραγματικα.

 

ψαξε 5-10-100 ατομα που το εχουν αναγκη χωρις μεσαζοντες ! καλυτερα θα ναι :) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σε υποστήριξα και εσύ αναπαράγει αυτό το άθλιο bulling που υφίσταμαι στο forum

Θα σου φτιάξουμε ομάδα υποστήριξης στο facebook, δίπλα από αυτή του Ζωγράφου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...