Προς το περιεχόμενο

[laptop] 14'' HP 14-r208nv και HP 14-r206nv 199€@germanos.gr


gr234567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με αφορμή το παραπάνω ποστ για clean install

όσοι το επιχειρήσατε με 4GB RAM=64bit, δέχθηκε κανονικά το κλειδί που έχει στο bios?

Ναι δεν έχεις κανένα θέμα και εγώ που του κούμπωσα RAM και SSD και εκανα clean install αμεσως το πηρε χωρις κανενα θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 439
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι δεν έχεις κανένα θέμα και εγώ που του κούμπωσα RAM και SSD και εκανα clean install αμεσως το πηρε χωρις κανενα θεμα.

 

Ποια εκδοση των windows εβαλες (10 home / 8.1 bing η κατι αλλο )?. Kατευθείαν  10 η 8.1 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με αφορμή το παραπάνω ποστ για clean install

όσοι το επιχειρήσατε με 4GB RAM=64bit, δέχθηκε κανονικά το κλειδί που έχει στο bios?

 

Έκανα update σε Windows 10 32bit με την παλιά Ram. Όταν έβαλα 4gb ram, έκανα clean install σε 64bit. Τώρα που έβαλα τη νέα ram (8gb) και ssd έκανα και πάλι clean install σε 64bit. Γενικά δεν έχει θέμα αν αλλάξεις απο 32 σε 64.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το HP θα κανει η KINGSTON HX316LS9IB/4 4GB SO-DIMM DDR3L CL9 ?

http://www.e-shop.gr/ram-kingston-hx316ls9ib-4-4gb-so-dimm-ddr3l-cl9-hyperx-impact-black-series-p-PER.550929

 

Δεν θέλω να πώ σίγουρα ναι. Αλλα σύγκρινε την με αυτήν που ξέρω ότι κάνει:

 

http://www.e-shop.gr/ram-crucial-ct51264bf160bj-4gb-ddr3-1600mhz-pc3-12800-p-PER.554361

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το HP θα κανει η KINGSTON HX316LS9IB/4 4GB SO-DIMM DDR3L CL9 ?

http://www.e-shop.gr/ram-kingston-hx316ls9ib-4-4gb-so-dimm-ddr3l-cl9-hyperx-impact-black-series-p-PER.550929

 

Δοκιμασμένη από εμένα φίλε μου. Παίζει τέλεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω παρει και γω το laptopaki της hp με την προσφορα στα 169€ του αναβαθμισα και στα windows 10 αλλα δεν με εχει αφησει τελειως ικανοποιημενω και σκεφτομαι καμια διανομη linux απο στικακι για αρχη και μετα βλεπω.το θεμα μου ειναι οτι παω στο bios το γυρναω να bootarei απο usb και αυτο εκει συνεχιζει απο hdd να μπουταρει.τι κανω λαθος?εχει καποιον αλλο τροπο για να γινει αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω παρει και γω το laptopaki της hp με την προσφορα στα 169€ του αναβαθμισα και στα windows 10 αλλα δεν με εχει αφησει τελειως ικανοποιημενω και σκεφτομαι καμια διανομη linux απο στικακι για αρχη και μετα βλεπω.το θεμα μου ειναι οτι παω στο bios το γυρναω να bootarei απο usb και αυτο εκει συνεχιζει απο hdd να μπουταρει.τι κανω λαθος?εχει καποιον αλλο τροπο για να γινει αυτο?

Ναι πρεπει να βαλεις legacy mode στο bios

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το χτυπησα και εγω και θελω να πιστευω οτι με win10/8gb ram/ssd disk θα κανει τιμια δουλεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...