Προς το περιεχόμενο

Η Apple κυκλοφόρησε θήκη για τα iPhone 6 και iPhone 6s η οποία ενσωματώνει μπαταρία


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και η apple δεν βγάζει μόνο το 6s ...last time i checked. :P

Δεν ξερω αν ειρωνευεσαι η οχι, αλλα οταν το επιχειρημα σου ειναι η αποσπωμενη μπαταρια τοτε δεν καταλαβαινω που κολλαει το post σου...ναι, δεν βγαζει μονο το 6s, ολα οσα βγαζει ομως δεν εχουν αποσπωμενη μπαταρια...λαστ ταιμ αι τσεκντ 

 

Ενα ops sorry, εχεις δικιο θα ηταν προτιμοτερο απτην ειρωνεια την ωρα που εχεις αδικο, αλλα δεν βαριεσαι, καλη καρδια.

 

PS1. Θα σε περιμενω με αγωνια (και σενα και τους υπολοιπους) στο επομενο thread που θα μιλαει για το 85+% του android να μας λες ποσο λογικο ειναι γιατι η apple βγαζει μονο μια συσκευη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για κάποιον που χρησιμοποιεί θήκη μπαταρία τρίτου κατασκευαστή (που όλες είναι χοντροκομμένες) νομίζω ότι η apple έβγαλε μια κομψη θήκη που δεν πιάνει πολύ ογκο.

σταματησα να διαβαζω στο "κομψη" :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν ξερω αν ειρωνευεσαι η οχι, αλλα οταν το επιχειρημα σου ειναι η αποσπωμενη μπαταρια τοτε δεν καταλαβαινω που κολλαει το post σου...ναι, δεν βγαζει μονο το 6s, ολα οσα βγαζει ομως δεν εχουν αποσπωμενη μπαταρια...λαστ ταιμ αι τσεκντ 

 

Ενα ops sorry, εχεις δικιο θα ηταν προτιμοτερο απτην ειρωνεια την ωρα που εχεις αδικο, αλλα δεν βαριεσαι, καλη καρδια.

 

PS1. Θα σε περιμενω με αγωνια (και σενα και τους υπολοιπους) στο επομενο thread που θα μιλαει για το 85+% του android να μας λες ποσο λογικο ειναι γιατι η apple βγαζει μονο μια συσκευη.

 

Α δεν φταίω εγώ που δεν κατάλαβες την απάντηση στο δικό σου επιχείρημα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια περα την πλακα η Apple σαν εταιρεια εχει παρα πολυ καλο marketing, εχει πετυχει στο να κανει τους καταλανωτες της να αισθανονται μοναδικοι... καλως ή κακος...Και λιγο για το offtopic, οποιος εχει την οικονομικη ανεση να το παρει μεγεια του με χαρα του και εγω αν ειχα την ανεση θα επερνα και ενα Iphone... ειναι αξιοι της μοιρας τους αυτοι που δινουυ 700αρια να παρουν iphone και δεν εχουν καρτα στο κινητο! Τωρα να συγκρινουμε ανομοια πραγματα οπως iphone kai samsung-lg-motorola και λοιπες μαρκες ειναι αστοχο κατα την γνωμη μου... Συγκρινουμε iphone και samsung σαν συσκευες(χαρακτηριστηκα και ποιοτητα), και ios και android σαν λειτουργικα συστηματα. Το οτι αλλα κινητα εχουν καλυτερους επεξεργαστες (χαρακηριστικα) απο τα Iphone ειναι αληθεια,αλλα σαν τελικος καταναλωτης δεν με νοιαζει ποσους ποιρινες εχει ενα κινητο το θεμα ειναι να μην κολαει, και αν αυτο μου το δωσει ενα κινητο με 1core kai 512ram δεν με νοιαζει... Προσωπικη γνωμη τα iphone ειναι πολυ καλα κινητα σαν κατασκευη και αν εβγαινε iphone με android θα πηγαινα δαγνωτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εχθές σκεφτόμουν τη σχέση έχει το σχόλιο με τις κορυφές του Ολύμπου και αυτή τη θήκη, σήμερα το βρήκα! Η θήκη μοιάζει πάνω στο iPhone σαν τσάντα ορειβάτη:

hiking.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...