Προς το περιεχόμενο

Η Apple κυκλοφόρησε θήκη για τα iPhone 6 και iPhone 6s η οποία ενσωματώνει μπαταρία


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να καταγραφεί στην ιστορία η μέρα που κράζω την Apple: Κρα κρα κρααααααααα!

 

Αν ο Ive έχει εμπλακεί στο σχεδιασμό αυτού του πράγματος, να πάει άμεσα διακοπές μπας και στανιάρει...

 

:/

"Μου αρέσει!

Είναι μοναδική και δίνει τύπο στο κινητό. Ένα πραγματικό αριστούργημα για ακόμη μια φορά από την εταιρεία που επανεφήυρε το smartphone. Ακόμα κι αν δεν αγοράσω το κινητό θα πάρω σίγουρα τη θήκη, ώστε να τους ενισχύσω για να βγάλουν κι άλλα τέτοια έξυπνα στο μέλλον."

 

... Αυτό απλά για αποκατάσταση της ισορροπίας του σύμπαντος, μετά από το σχόλιό σου. Κάποιος πρέπει να το κάνει... :-D :-D :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο βέβαια δεν έχει να κάνει με το θέμα μας που είναι η πανασχημη θήκη-μπαταρία που έβγαλε η Apple.

Εισαι σε καλό δρόμο κύριε Bill.

 

Και ενα joke. Πόσο θα το κωστολογουσατε το παρακάτω?

 

Bitten_Red_Apple.jpg

 

Ρητορική ερώτηση.

 

 

Χίλιες φορές μερικά power bank παρά αυτό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλαίσθητος σχεδιασμός, εκλεπτυσμένο design και σωστή τιμολόγηση. Θα το πάρω 100% αν και νομίζω οτι αυτή η θήκη θα πυροδοτήσει την αρχή του τέλους για την Apple...
Συμφωνώ !!! Πολύ όμορφη θήκη κ αξίζει σίγουρα τα λεφτά μας !
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ !!! Πολύ όμορφη θήκη κ αξίζει σίγουρα τα λεφτά μας !

 

εειιι αυτα τα πουστικα αλλου 

 

βρηκατε τον mod σε μια στιγμη αδυναμιας κ κατευθειαν να του φατε την θεση

 

αγαπαμε κ στηριζουμε idano ρε κουφαλες 

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το πρόβλημα βέβαια μερικών από εσάς είναι πως δεν έχετε καταλάβει ακόμη πως κραζουμε απλά ένα αξεσουάρ της Apple. Και τα σχόλια που γράφετε είναι τυπικά για τη θήκη αλλά στο μυαλό σας έχετε το iPhone... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα βέβαια μερικών από εσάς είναι πως δεν έχετε καταλάβει ακόμη πως κραζουμε απλά ένα αξεσουάρ της Apple. Και τα σχόλια που γράφετε είναι τυπικά για τη θήκη αλλά στο μυαλό σας έχετε το iPhone... :P

... Μέσα στη θήκη δε μπαίνει; Η θήκη από μόνη της δε έχει νόημα ... :P

Ότι το 6 έχει ένα θεματάκι με την αυτονομία είναι γνωστό πια. Το 6 plus είναι πολύ καλύτερο σε αυτό τον τομέα.

Προσωπικά ανήκουν σε αυτούς που κράζουν τη θήκη αυτή σε αυτό το θέμα. Τα τηλέφωνα της εταιρείας έχουν τα δικά τους μειονεκτήματα, αλλά άσχημα δεν μπορεί να τα πει κάποιος... Με αυτή τη θήκη τα λες χάλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι πιο άσχημο έχει βγάλει η Apple τα τελευταία χρόνια, καταρχήν ήταν εις γνώση τους, οτι το 6s θα είχε πρόβλημα αυτονομίας και όμως το κάνανε λεπτό. Φήμες λένε οτι θέλουν να κάνουν λεπτότερο το 7 και να πουλάνε αντάπτορες για ακουστικά ή δικά τους ακουστικά στυλ Ericsson. Πόσο απληστία πια; Αν θέλουν να ρίχνουν την ποιότητα της εμπειρίας τότε ας ρίξουν και τις τιμές λιγάκι και όχι να ακριβαίνουν κάθε επόμενο μοντέλο που βγάζουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ebay είχε ήδη τέτοιες ΟΛΟΙΔΙΕΣ θήκες ακόμα και για το iphone 4 4s στην τιμή των χμ... 10€ ;;;

 

Και σιγά σιλικόνη είναι γιατί 100€ η θήκη;

Και φυσικά δε λέει κάν mah μπαταρίας της θήκης απλά σου λέει πως συνδυαστικά με την θήκη θα έχεις 18 ώρες αυτονομία. Μια αυτονομία που μοντέλα της Lg που φοράνε σωστές μπαταρίες την πετυχαίνουν από μόνα τους...

 

Μας δουλεύει η apple αλλά βρίσκει τα κοροιδα και τα κάνει...

 

Δώστε 700-800 ευρώ για ένα κινητό που δεν αφαιρείται η μπαταρία ώστε να χεις μια δεύτερη (πιο βολικο), δεν κρατάει η μπαταρία ούτε όσο κρατάει η μπαταρία της LG ή samsung, δεν έχει ραδιόφωνο, δεν έχει κάρτα μνήμης και φυσικά αν χαλάσει ο φορτιστής τα συλλυπητήρια μου αφού θα στάξετε 20+ ευρώ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ebay είχε ήδη τέτοιες ΟΛΟΙΔΙΕΣ θήκες ακόμα και για το iphone 4 4s στην τιμή των χμ... 10€ ;;;

 

Και σιγά σιλικόνη είναι γιατί 100€ η θήκη;

Και φυσικά δε λέει κάν mah μπαταρίας της θήκης απλά σου λέει πως συνδυαστικά με την θήκη θα έχεις 18 ώρες αυτονομία. Μια αυτονομία που μοντέλα της Lg που φοράνε σωστές μπαταρίες την πετυχαίνουν από μόνα τους...

 

Μας δουλεύει η apple αλλά βρίσκει τα κοροιδα και τα κάνει...

 

Δώστε 700-800 ευρώ για ένα κινητό που δεν αφαιρείται η μπαταρία ώστε να χεις μια δεύτερη (πιο βολικο), δεν κρατάει η μπαταρία ούτε όσο κρατάει η μπαταρία της LG ή samsung, δεν έχει ραδιόφωνο, δεν έχει κάρτα μνήμης και φυσικά αν χαλάσει ο φορτιστής τα συλλυπητήρια μου αφού θα στάξετε 20+ ευρώ...

εντάξει όλα τα άλλα τα καταλαβαίνω αλλά το S6 με καλή μπαταρία; και η καραμέλα με το ραδιόφωνο πάλι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

 

Δώστε 700-800 ευρώ για ένα κινητό που δεν αφαιρείται η μπαταρία ώστε να χεις μια δεύτερη (πιο βολικο), δεν κρατάει η μπαταρία ούτε όσο κρατάει η μπαταρία της LG ή samsung, δεν έχει ραδιόφωνο, δεν έχει κάρτα μνήμης και φυσικά αν χαλάσει ο φορτιστής τα συλλυπητήρια μου αφού θα στάξετε 20+ ευρώ...

 

Τα s6 κρατάνε λιγότερο από το 6s πάντως. Α και δεν αφαιρείται η μπαταρία τους επίσης! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν βγάζεις θήκες με μπαταρία για τα κινητά σου , τότε κάποιο πρόβλημα υπάρχει που πρέπει να το λύσεις αντί να κοροϊδεύεις τους πελάτες σου .... Τομέα θα πει η Apple ότι εφεύρε και την ΘΗΚΗ ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει όλα τα άλλα τα καταλαβαίνω αλλά το S6 με καλή μπαταρία; και η καραμέλα με το ραδιόφωνο πάλι;

Εντάξει έπεσες σε εξαίρεση και εσύ...

Και το s4 mini μου χάλια μπαταρία έχει...

 

Όσο για το ραδιόφωνο άλλοι δεν το χρησιμοποιούν καθόλου ενώ εγώ το λατρεύω...

Και κυρίως κάποια μοντέλα της lg που έπαιζε ραδιόφωνο χωρίς ακουστικά τα λάτρευα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει έπεσες σε εξαίρεση και εσύ...

Και το s4 mini μου χάλια μπαταρία έχει...

 

Όσο για το ραδιόφωνο άλλοι δεν το χρησιμοποιούν καθόλου ενώ εγώ το λατρεύω...

Και κυρίως κάποια μοντέλα της lg που έπαιζε ραδιόφωνο χωρίς ακουστικά τα λάτρευα

Καλα ναι, πάντως αυτο δεν είναι θήκη που έβγαλαν, το iPhone μοιάζει σαν να έβγαλε όγκο και με τα μισά λεφτά αγοράζει κάποιος από το eBay καλύτερη θήκη. Καθαρή απληστία τελευταία.

$_57.JPG

19€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...