Προς το περιεχόμενο

Προσφορες σε παιχνιδια/εφαρμογες Android


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίος ένα ακόμα game στην συλλογή!

Με αυτές τις προσφορές έχω πάρει με 30 ευρώ 36 παιχνιδαρες και έχω ακόμα 30 παιχνιδια στη wish list. Μπορεί να υπάρχουν όλα στα γνωστά Site δωρεάν για κατέβασμα αλλά όταν κατι αξιζει και έχει λογικη τιμή αγοράζετε. Προτείνω όλοι να κάνουν αυτό.

Να πω ότι υπάρχουν και τα eposch 1 και 2 στα 80 λεπτά για σήμερα αλλά δεν ξέρω πόσο καλά παιχνίδια είναι.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Υπάρχουν apps και παιχνίδια που είναι paid γιατί έχουν και θα έχουν χρόνια υποστήριξη και αναβαθμίσεις (υπάρχουν και φούσκες οκ) οπότε όταν μπαίνουν σε τέτοιες τιμές πρέπει να στηρίξουμε την προσπάθεια των devs για να βλέπουμε και καλύτερες υλοποιήσεις, με μεγαλύτερη συχνότητα αναβαθμίσεων και να τα αγοράζουμε. 

 

Προσωπικά έτσι έχω καλύψει όλες τις Paid εφαρμογές που ήθελα στο κινητό με τις προσφορές αυτές δίνοντας ποσά 0,10-1,00 ευρώ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Υπάρχουν apps και παιχνίδια που είναι paid γιατί έχουν και θα έχουν χρόνια υποστήριξη και αναβαθμίσεις (υπάρχουν και φούσκες οκ) οπότε όταν μπαίνουν σε τέτοιες τιμές πρέπει να στηρίξουμε την προσπάθεια των devs για να βλέπουμε και καλύτερες υλοποιήσεις, με μεγαλύτερη συχνότητα αναβαθμίσεων και να τα αγοράζουμε.

 

Προσωπικά έτσι έχω καλύψει όλες τις Paid εφαρμογές που ήθελα στο κινητό με τις προσφορές αυτές δίνοντας ποσά 0,10-1,00 ευρώ

Έτσι ακριβώς. Γίνονται συνέχεια προσφορές και κατι που θα σε χαρίσει 10-15 ώρες ψυχαγωγίας αξίζουν σε τετοιες τιμές και με το παραπάνω.

 

Ο dev βγάζει πολύ λίγα χρήματα πχ από κατι που έχει 1 ευρώ γιατι 19 λεπτά πάνε στο φόρο και νομίζω 30% πρέπει να πέρνει η Google. Αλλά έχει τόσα εκατομμύρια άτομα το Android που μαζεύονται αν αγοράζουν.

 

Εχω φίλο που δίνει 10 ευρώ για ποτό καφε τσιγάρα και δεν δίνει 10 λεπτά για κατι που χρησιμοποιεί συνέχεια και αξίζει.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εξαιρετικο machinarium στα 1.99 από 4.49

Οποιος δεν το εχει παιξει πρεπει υποχρεούται να το αγορασει!!!!!

Epoch 2 απο 5€ στα 0.81

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.uppercut_games.epoch2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος δεν το εχει παιξει πρεπει υποχρεούται να το αγορασει!!!!!

Epoch 2 απο 5€ στα 0.81

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.uppercut_games.epoch2

τι συσκευή χρειάζεται το συγκεκριμένο για να τρέξει αξιοπρεπώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...