Προς το περιεχόμενο

Προσφορες σε παιχνιδια/εφαρμογες Android


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συχνα δεν υπαρχει χρονος να κοιταμε επιμερους σαιτ και για καπoιους πιεσμενους στην δουλεια τους, ενδεχεται να μην υπαρχει καθολου χρονος.

Ετσι βολευει αρκετους, να αναφερονται και εδω οι καλες προσφορες, αφου μπαινουμε insomnia και για αλλες σελιδες.

Keep up the good work :-)

Επεξ/σία από nek4d
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι για Android?

ναι

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bestappsale&hl=en

 

Όμως αν δεν έχεις κάποιο ad block δεν προτείνω να το βάλεις καθώς οι διαφημίσεις του είναι από τις πιο σπαστικές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^

 

Δεν αντιμετωπίζω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα με τις διαφημίσεις του και χωρίς να έχω κάποιο adblock.

Μια διαφήμιση που παρουσιάζει στην αρχή πατάω το back και φεύγει άμεσα, όσο αυτές που είναι στο πάνω μέρος της οθόνης δεν με ενοχλούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, ίσως είμαι και λάθος, αλλά αυτό το θέμα είναι να ποστάρουμε όταν βρίσκουμε προσφορά.

Όταν μας αρέσει ή θέλουμε να πούμε ευχαριστώ πατάμε "μου αρέσει".  

Έτσι δεν παίρνει αυτός που έχει συνδρομή στο θέμα ανούσια μέιλ και όποιος το διαβάσει βρίσκει άμεσα τις προσφορές.

 

Αν συνεχιζουμε να γράφουμε σχόλια ευχαριστώ παρακαλώ κλπ τότε αυτός που έχει συνδρομή έχει ένα τηλέφωνο που κουδουνάει συνεχώς και χωρίς ουσιαστικό λόγο και για να το λύσει το θέμα σβήνει τη συνδρομή του.

 

Αν θέλουμε να μάθουμε τι κάνει μια εφαρμογή μπαίνουμε στο play store και διαβάζουμε την περιγραφή.

 

Ίσως κάνω και λάθος βέβαια.

Μόλις 5 σελίδες πίσω το έγραψα. Σας παρακαλώ αν μπορούμε να κρατήσουμε το νήμα καθαρό από μπλα μπλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που ζητάς είναι ανέφικτο διότι όλο και κάπου θα ξεφύγει η συζήτηση, δεν είμαστε στρατιωτάκια. Το θέμα είναι να μην το ξεχειλώνουμε. Προσωπική άποψη!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη αν σε προσέβαλα @antbyron. Στη ζωή όμως πες μου ένα μέρος που δεν υπάρχουν κανόνες.

Η πρόθεσή μου και χαρά μου είναι να κρατηθεί το θέμα.

Σήμερα έχει 22 συνδρομητές. Αν συνεχιστεί το μπλα μπλα θα φύγουν οι περισσότεροι και θα

μείνουν μόνο οι περαστικοί που με το μπλα μπλα θα θάψουν το θέμα.

Ποιος νομίζεις ότι θα κερδίσει αν το θέμα γίνει ότι θέλει ο καθένας;

Εγώ νομίζω ότι όλοι θα χάσουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν προσβλήθηκα ούτε παρεξηγήθηκα καθ οιονδήποτε τρόπο, μάλιστα συμφωνώ μαζί σου σχετικά με την τήρηση των κανόνων. Όμως είναι ανέφικτο να μην ξεφεύγει έστω και λίγο το θέμα. Τέλος πάντων, προσωπικά δεν έχω κάποιο πρόβλημα, μία παρατήρηση έκανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις 5 σελίδες πίσω το έγραψα. Σας παρακαλώ αν μπορούμε να κρατήσουμε το νήμα καθαρό από μπλα μπλα. 

 

 

Αυτο που ζητάς είναι ανέφικτο διότι όλο και κάπου θα ξεφύγει η συζήτηση, δεν είμαστε στρατιωτάκια. Το θέμα είναι να μην το ξεχειλώνουμε. Προσωπική άποψη!

 

 

Συγνώμη αν σε προσέβαλα @antbyron. Στη ζωή όμως πες μου ένα μέρος που δεν υπάρχουν κανόνες.

Η πρόθεσή μου και χαρά μου είναι να κρατηθεί το θέμα.

Σήμερα έχει 22 συνδρομητές. Αν συνεχιστεί το μπλα μπλα θα φύγουν οι περισσότεροι και θα

μείνουν μόνο οι περαστικοί που με το μπλα μπλα θα θάψουν το θέμα.

Ποιος νομίζεις ότι θα κερδίσει αν το θέμα γίνει ότι θέλει ο καθένας;

Εγώ νομίζω ότι όλοι θα χάσουμε.

 

 

Δεν προσβλήθηκα ούτε παρεξηγήθηκα καθ οιονδήποτε τρόπο, μάλιστα συμφωνώ μαζί σου σχετικά με την τήρηση των κανόνων. Όμως είναι ανέφικτο να μην ξεφεύγει έστω και λίγο το θέμα. Τέλος πάντων, προσωπικά δεν έχω κάποιο πρόβλημα, μία παρατήρηση έκανα.

 

Φίλε μου, @lefta_yparxoun, δε διαφωνώ με αυτά που λες αλλά με την ένστασή σου προκάλεσες άλλα 4 off topic posts (με το δικό μου 5!!) Το λέω αυτό για να συμφωνήσω με τον antbyron σε αυτό που είπε ότι όλο και κάπου θα ξεφύγει το θέμα. Ακόμα και στο σχολείο στην τάξη ο καθηγητής λέει και καμιά χαζομάρα για να περάσει η ώρα :P

Α, με 'μένα γίναμε 24 συνδρομητές :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...