Προς το περιεχόμενο

Προσφορες σε παιχνιδια/εφαρμογες Android


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικά είναι άπειρα τα "επί πληρωμή" icon pack που είναι δωρεάν.

 

Με αναζητήσεις μόνο από τα προτεινόμενα σήμερα βρήκα καμιά 12αριά τέτοια.

Τελευταία παίζουν πολλά, αλλά τα περισσότερα έχουν iaps και πλέον τα προσπερνάω προσωπικά

Τα υπόλοιπα οκ, τους κάνω τη χάρη και τα βάζω στο account :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για πάμε

 

Screenshot_20170309_141816.png

Screenshot_20170309_141736.png

Screenshot_20170309_141651.png

Screenshot_20170309_141613.png

Screenshot_20170309_141535.png

Τελευταία παίζουν πολλά, αλλά τα περισσότερα έχουν iaps και πλέον τα προσπερνάω προσωπικά

Τα υπόλοιπα οκ, τους κάνω τη χάρη και τα βάζω στο account :P

Τα in app στα icon packs είναι απλά για να κάνεις παραπάνω icons request. Δεν σε επηρεάζουν καθόλου δηλαδή. Μια χαρά είναι κατεβαζετε άφοβα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το Infinite Loop πολύ καλό παιχνιδάκι για να χαλάς την ώρα σου. Αξίζει αυτό ωραίος!


Infinity Dungeon Evolution 0.99-->Δωρεάν https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sosc.firstfantasy1super

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χω κανει register ολα στο account μου, δεν θα κατεβασω τιποτα, αλλα για καποιο λογο μ'αρεσει να παιρνω τζαμπα πραγματα :D

Ετσι και οι περισσότεροι από εμάς πιστεύω :P Τις τελευταίες 3-4 μέρες έχω κάνει register κάπου στις 30 "paid" εφαρμογές :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα in app στα icon packs είναι απλά για να κάνεις παραπάνω icons request. Δεν σε επηρεάζουν καθόλου δηλαδή. Μια χαρά είναι κατεβαζετε άφοβα.

Ή/και να έχεις πρόσβαση στα premium icons, δηλαδή είναι ψιλοκουτσουρεμένα icon packs σε κάθε περίπτωση ας πούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χω κανει register ολα στο account μου, δεν θα κατεβασω τιποτα, αλλα για καποιο λογο μ'αρεσει να παιρνω τζαμπα πραγματα :D

Και τώρα έρχομαι εγώ ο αδαής και ρωτάω: και πως κάνουμε register το app στο λογαριασμό μας??
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τώρα έρχομαι εγώ ο αδαής και ρωτάω: και πως κάνουμε register το app στο λογαριασμό μας??

Αν έχεις περάσει το google account σου σε κάποια συσκευή που δεν έχεις πλέον ή δεν την χρησιμοποιείς και δεν έκανες αποσύνδεση, βάζεις να κάνει εγκατάσταση σε αυτή (μιλάω φυσικά για όταν μπαίνουμε απο το pc όχι απο το κινητό) κ απλά στην ουσία έτσι κρατάς τη εφαρμογή στο ιστορικό παραγγελιών σου χωρίς να την κάνει εγκατάσταση πρώτα πουθενά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις περάσει το google account σου σε κάποια συσκευή που δεν έχεις πλέον ή δεν την χρησιμοποιείς και δεν έκανες αποσύνδεση, βάζεις να κάνει εγκατάσταση σε αυτή (μιλάω φυσικά για όταν μπαίνουμε απο το pc όχι απο το κινητό) κ απλά στην ουσία έτσι κρατάς τη εφαρμογή στο ιστορικό παραγγελιών σου χωρίς να την κάνει εγκατάσταση πρώτα πουθενά.

Και φυσικά σου δίνει επιλογή να επιλέξεις διαφορετική συσκευή για εγκατάσταση, όταν αποφασίσεις να την κατεβάσεις, σωστά?

Θα το δοκιμάσω το βράδυ που θάχω pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φυσικά σου δίνει επιλογή να επιλέξεις διαφορετική συσκευή για εγκατάσταση, όταν αποφασίσεις να την κατεβάσεις, σωστά?

 

Ακριβώς :) Επιλέγεις την συσκευή απλά.

 

Ακόμα κ rom σε κινητό να αλλάξεις, αν δεν έχεις κάνεις αφαίρεση του google account θα σου δείχνει ακόμα κ αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Screenshot_20170309_141535.png

 

Αυτο που εκανες λεγεται αλητεια. Εχω παιξει 135 πιστες σε καμποσες ωρες, θελεις να με καταστρεψεις. Θα με βρεις μπροστα σου ομως, δε θα περασει ετσι αυτο που μου εκανες.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 "γυρισαν" σε ηδη paid (Swiftly switch - Pro, Infinity Dungeon Evolution, Danmaku Unlimited 2), κρατησαν λιγες ωρες φαινεται...

Thanks anyway, keep it up :-)

Ναι κάποια κρατάνε λίγες ώρες. Οποιος προλάβει είναι. Πολύ καλο αυτό αρκεί να τις προλαβαίνουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...