Προς το περιεχόμενο

Προσφορες σε παιχνιδια/εφαρμογες Android


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Carcassone (κλασσικό επιτραπέζιο) για λίγες ακόμη ημέρες από 3.99Ε, 0.99Ε

 

ΟΚ, δεν είναι δωρεάν, αλλά παίζει να είναι η πρώτη φορά που το βγάζουν με έκπτωση...

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.exozet.game.carcassonne

post-255798-0-49529900-1492279999_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το floating shortcuts πολύ καλό. Αν δεν ρουφάει κ την μπαταρία είναι αρκετά βολικό.

μέχρι τις 21 λέει free και τώρα που μπήκα είναι με πληρωμή.. :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το κατέβασα... Αλλά τι ακριβώς κάνει;

Μπορείς να κάνεις συντομεύσεις εφαρμογών, widgets και bookmarks τα οποία μένουν πάνω στην οθόνη συνέχεια ανεξάρτητα από το αν ανοίγεις αλλη εφαρμογή/παιχνίδι κλπ..

 

Εμένα βόλεψε επειδή κάνει το multitasking μεταξύ εφαρμογών που χρειάζομαι να εναλλάζω συνέχεια πανεύκολο.

 

Δεν ενοχλουν καθόλου στην χρήση μιας κ μπορείς να τα κάνεις απο τις ρυθμίσεις πολύ διακριτικά. Βέβαια έχω και 5,7" οθόνη ίσως σε μικρότερη να μην βολεύει το ίδιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να κάνεις συντομεύσεις εφαρμογών, widgets και bookmarks τα οποία μένουν πάνω στην οθόνη συνέχεια ανεξάρτητα από το αν ανοίγεις αλλη εφαρμογή/παιχνίδι κλπ..

 

Εμένα βόλεψε επειδή κάνει το multitasking μεταξύ εφαρμογών που χρειάζομαι να εναλλάζω συνέχεια πανεύκολο.

 

Δεν ενοχλουν καθόλου στην χρήση μιας κ μπορείς να τα κάνεις απο τις ρυθμίσεις πολύ διακριτικά. Βέβαια έχω και 5,7" οθόνη ίσως σε μικρότερη να μην βολεύει το ίδιο.

5.5 έχω.. Αλλά το ίδιο δεν κάνει και το κουμπί που βλέπεις ποιες εφαρμογές έχεις ανοιχτές; το πατάς κ πας στην εφαρμογή που θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα γράφει ότι δεν είναι διαθέσιμο στη χώρα μου...

 

Μία από τα ίδια και σε εμένα.

 

Λέει δεν είναι διαθέσιμο στην χώρα μου.

 

Παιδιά τι κάνουμε σε αυτή την περίπτωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...