Προς το περιεχόμενο

[Τέλος και νέα τιμή 79€] LENOVO A7-10 Black WI-FI (ADAM) || media markt


maxdore217

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τέτοια θέλω να ακούω.

 

Γιατί όταν μάθανε την τιμή που έχει το Helix 2 που θα τους έδινα δώρο, φρίκαραν και φοβήθηκαν μήπως τους το φάει κανείς στο δρόμο (και με το δίκιο τους) και μου είπαν να το πάρω πίσω και να τους βρώ κάτι φτηνό.

 

38 Αξιολογήσεις που έχει το skroutz.gr δεν σου κάνουν?  Το ίδιο πράγμα είναι με το 8'' που είχε βάλει εδώ ένα άλλο μέλος ...έχει παρόμοιο cpu , ίδια ram, ίδια εσωτερική μνήμη αποθήκευσης (8gb ) απλά αυτό κάνει σχεδόν τα μισά λεφτά και δεν έχει 3g α και το άλλο είχε λίγο καλύτερη οθόνη. Για εμένα επειδή αυτά τα δύο είναι παρόμοια δεν αξίζει να δώσει κάποιος τα διπλά εδώ να πάρει κάτι.  

 

Τελικό Σύνολο : Το tablet αυτό σε αυτήν! την τιμή είναι τιμιότατο  ( για κάποιον που θέλει να πάρει κάτι από εδώ με απόδειξη ...από εκεί και μετά έχουμε πει ότι με 80-90€ μπορείς να φέρεις από κίνα κάτι που από χαρακτηριστικά θα είναι πολύ περισσότερο αλλά μετά το 2μηνο δεν έχεις εγγύηση και δεν ξέρεις τι παίζει από κατασκευή...αν π.χ. σε 6 μήνες ψοφήσει ..τέλος.

 

Έχουν διαφορετική gpu που να σου πω δεν έψαξα τι παίζει αλλά φαντάζομαι ότι και αυτές παρόμοιες θα είναι.  Αυτά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πήρα χθες για δώρο.

Για τα χρήματα του μην το σκέφτεστε καν. Η οθόνη φουλ γυαλιστερή βέβαια αλλά μιλάμε και για 60ευρώ..

 

GPS δεν ξέρω αν αναφέρει ότι έχει. Προσωπικά δορυφόρο δεν κατάφερα ποτέ να κλειδώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα παιδιά που το έχουν δοκιμάσει, μέγιστη memory microSD card πόσο παίρνει, 32 GB ή 64 GB ?

Και έχει να προτείνει κανείς καμία σε προσφορά από Ελλάδα ?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα παιδιά που το έχουν δοκιμάσει, μέγιστη memory microSD card πόσο παίρνει, 32 GB ή 64 GB ?

Και έχει να προτείνει κανείς καμία σε προσφορά από Ελλάδα ?

Ευχαριστώ

 

Από τα παιδιά που το έχουν δοκιμάσει, μέγιστη memory microSD card πόσο παίρνει, 32 GB ή 64 GB ?

Και έχει να προτείνει κανείς καμία σε προσφορά από Ελλάδα ?

Ευχαριστώ

 

Με 32 GB μνήμη που το δοκίμασα στην κόρη μου που το πήρα πριν 6 ημέρες είναι ο.κ.

Έδωσα 69€ και ήταν τέλειο το tablet.

 

Θέλω να πάρω ένα και εγώ με τα 53€ προσφορά για το αυτοκίνητο.

Το έχει δοκιμάσει κάποιος με το GPS να μας πει αν έχει κάποιο πρόβλημα?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πάρω ένα για μένα στο αυτοκίνητο για gps.

Το έχει δοκιμάσει κάποιος να μας πεί γνώμη????

Στα 53€ θα αξήζει και με το παραπάνω.

Στην Ιταλία που το είχα το καλοκαίρι, δορυφόρο δεν μου βρήκε ποτέ με sygic.

Όταν επέστρεψα Ελλάδα, τα ίδια έκανε. Δε νομίζω να έχει gps.

38 Αξιολογήσεις που έχει το skroutz.gr δεν σου κάνουν?

Αν κινηθείς για αγορά κάποιου προιόντος βάσει σκρουτζ/αξιολογήσεων, θα νομίζεις ότι ο kingston V300 ssd είναι εφάμιλλος με τον 850 pro ας πούμε.

Μόνο η γιαγιά μου δεν γράφει εκεί μέσα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ιταλία που το είχα το καλοκαίρι, δορυφόρο δεν μου βρήκε ποτέ με sygic.

Όταν επέστρεψα Ελλάδα, τα ίδια έκανε. Δε νομίζω να έχει gps.

 

 

 

 

Με το gps test που του έβαλα μου βρήκε αμέσος δοριφόρους. Δεν το τσεκάρισα με κάποιο πρόγραμμα που έχω π.χ. NAVIGON για να δω αν έχει κάποιο πρόβλημα στην οδήγηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με osmand δουλευει το GPS κανονικα, με Navigon δεν εχω κατεφερει να το περασω. Το ταμπλετ ειναι αριστο αλλα θα προτιμουσα την εκδοση με το 3G. Ανετα το χρησιμοποιω και σαν τηλεφωνο :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει καποιος εμπειρια με αναβαθμιση σε lollipop? αν δεν κολλαει μετα το Update ειναι τρελο vfm

 

Εβαλα μέσα την lollopop και δεν έχω δεί κάποιο κόλλημα (τουλάχιστον σε παιχνίδια που του έχει αλλάξει τα φώτα η μίκρή).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και μπορείς να κάνεις, ψάξε το λίγο. Αλλαγή τρόπου αποστολής κλπ...

Μιλάω για παραλαβή από κατάστημα, όχι για πληρωμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...