Προς το περιεχόμενο

[Τέλος και νέα τιμή 79€] LENOVO A7-10 Black WI-FI (ADAM) || media markt


maxdore217

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ έκανα την παραγγελία 01/01....σήμερα κοιτάω και λέει στο site  "Υπο επεξεργασία".

 

σε εσάς που έχετε παραγγείλει μέσω internet τι γράφει;

σε εμενα που δηλωσα παραλαβη απο καταστημα και δεν πηγα να το παρω ακομα γραφει "ITEM RECEIVED IN STORE"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έκανα την παραγγελία 01/01....σήμερα κοιτάω και λέει στο site  "Υπο επεξεργασία".

 

σε εσάς που έχετε παραγγείλει μέσω internet τι γράφει;

Το ίδιο σε παραγγελία 31/12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έκανα την παραγγελία 01/01....σήμερα κοιτάω και λέει στο site  "Υπο επεξεργασία".

 

σε εσάς που έχετε παραγγείλει μέσω internet τι γράφει;

μια απο τα ιδια!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 1/1, μου ήρθε μήνυμα 2/1 ότι η παραγγελία μου είναι έτοιμη, και σήμερα παρέλαβα γιατί Σάββατο 2/1 δεν είχα έρθει εγώ καλά καλά Αθήνα. Παρέλαβα λοιπόν σήμερα κανονικά σφραγισμενο και για τα 53 μη το συζητάμε, τελειο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έκανα την παραγγελία 01/01....σήμερα κοιτάω και λέει στο site  "Υπο επεξεργασία".

 

σε εσάς που έχετε παραγγείλει μέσω internet τι γράφει;

 

Τα ίδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έκανα την παραγγελία 01/01....σήμερα κοιτάω και λέει στο site  "Υπο επεξεργασία".

 

σε εσάς που έχετε παραγγείλει μέσω internet τι γράφει;

 

Μια από τα ίδια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ήμουν κοντά και πέρασα από το Μαρούσι, χωρίς να λάβω μαιλ για παραλαβή και μου είπαν ότι περιμένουν επιβεβαίωση από την τράπεζα που αργεί λόγω των ημερών (prepaid πειραιώς). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία 1/1, μου ήρθε μήνυμα 2/1 ότι η παραγγελία μου είναι έτοιμη, και σήμερα παρέλαβα γιατί Σάββατο 2/1 δεν είχα έρθει εγώ καλά καλά Αθήνα. Παρέλαβα λοιπόν σήμερα κανονικά σφραγισμενο και για τα 53 μη το συζητάμε, τελειο

 

Ακριβώς τα ίδια στην περίπτωση μου. Άντε με το καλό να παραλάβουν και οι υπόλοιποι.

Όταν χθες το πρωι πήγα να παραλάβω, ήταν στο ταμείο και περίμεναν ακόμα 5-6 σφραγισμένα...

Κατάστημα Θεσσαλονίκης (Σταθμού)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πρότεινα αν έχει την 4.42 εγκατεστημένη να μην κάνετε αναβάθμιση σε λολιποπ ..δεν παλεύετε το λολιποπ με 1 giga ram

Αυτό ακριβώς... Εγω δεν την κάνω..
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...