Προς το περιεχόμενο

[Τέλος και νέα τιμή 79€] LENOVO A7-10 Black WI-FI (ADAM) || media markt


maxdore217

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με καμμενο pixel και το δικο μου,αμεση επιστροφη και πηρα τα χρηματα πισω.Σε σακουλακι ηταν μεσα στο κουτι τα δικα σας η ειχε και προστασια οθονης η κατι παρομοιο ?Σε αυτα τα χρηματα και εως 80ευρω δεν πιστευω πως υπαρχει καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 141
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε σακουλάκι ήταν και το δικό μου. Εντάξει, την δεύτερη μέρα έπεσε και εμένα στην αντίληψη μου, ένα καμμένο pixel αλλά πραγματικά δεν είναι λόγος για το αλλάξω. Ούτε φαίνεται... δεν βαριέσε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με καμμενο pixel και το δικο μου,αμεση επιστροφη και πηρα τα χρηματα πισω.Σε σακουλακι ηταν μεσα στο κουτι τα δικα σας η ειχε και προστασια οθονης η κατι παρομοιο ?Σε αυτα τα χρηματα και εως 80ευρω δεν πιστευω πως υπαρχει καλυτερο.

Μαλλον σακουλάκι ερχεται όπως και το tab2 a8-50

 

Δηλαδή δεν εχει αυτοκόλλητο στην οθόνη με τα διακριτικά της lenovo που πρέπει να αφαιρέσεις.

 

Ας το επιβεβαιώσει και κάποιος άλλος βέβαια να είμαστε σίγουροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα και εμενα σε σακουλάκι ηταν αλλα θυμαμαι οτι εβγαλα αυτοκόλλητο της Lenovo απο το κουτί για να το ανοίξω.καινουργιο μου φάνηκε εμενα.ειναι πολυ επιρρεπής και μπροστα και πισω σε δαχτυλιες οποτε ειναι μια ένδειξη οτι ηταν καινουργιο.καλα σιγα και εγω για ενα καμένο πιξελ δεν το γυρίζω.ειναι και πανω πανω,ουτε που το βλεπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε και μένα το εργαλείο! Σφραγισμένο με εξωτερική ζελατίνα και μέσα η κούτα είχε άλλες 2 ταινίες ασφαλείας!

Βασικά το πήρα για να το χρησιμοποιεί η μικρή, αλλά μετά από το σετάρισμα είδα πως άνετα μπορεί να το απολαύσει ο οποιοσδήποτε! Πάρα πολύ καλό , ελαφρύ, όμορφο, ΤΡΟΜΕΡΗ απόκριση για την κατηγορία τιμής, γρήγορο και φαίνεται πως η μπαταρία κατεβαίνει πολύ αργά, παρ' όλο που δεν έχει στρώσει ακόμα!

Του έκανα και τις αναβαθμίσεις, στην αρχή ήταν μια με 20κάτι MΒ και μετά άλλη μια κοντά στα 800ΜΒ! Έχω την εντύπωση πως μεγάλωσαν τα εικονίδια τώρα, γιατί στο πρώτο άνοιγμα μου είχαν φανεί μικρά! :P

Δεν πρόσεξα κάποιο καμένο πίξελ, αλλά θα το δω μετά στο σκοτάδι με κάποιο πρόγραμμα που δείχνει όλα τα χρώματα.

Για τα λεφτά του είναι ... ΤΕΛΕΙΟ! Μπράβο στην εταιρεία και μπράβο και στο media markt για την προσφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα το προβληματικό pixel φαίνεται κατά την εκκίνηση. Είναι το μόνο λευκό μέσα στην μαύρη οθόνη εκκίνησης με το λογότυπο της lenovo. Παιδιά εγώ το εγκαινίασα. Έπεσε από ύψος λίγο πάνω από μέτρο και ευτυχώς δεν έπαθε τίποτα. Πήγαινα να το φορτίσω και επειδή το βύσμα μπαίνει λίγο δύσκολα, μου απογειώθηκε και έπεσε σε μάρμαρα με την πίσω πλευρά. Χωρίς θήκη ακόμα, ευτυχώς έπεσε ομαλά και όχι με καμιά γωνία.

Άρα δεν είναι και ψεύτικο, αντέχει.

Εύχομαι κάνεις άλλος να μην το δοκιμάσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 καμενα pixel εδω. Μιλησα με mediamarkt ,μου λενε οτι λογικα αλλαζει αλλα να παρω και την Lenovo να το επιβεβαιώσω για μην πάω αδικα σε κατάστημα και δεν μου το αλλάξουν. Περνω Lenovo μου λενε οτι τα 2 ειναι το minimum και οτι ειμαι μεσα αλλα να στειλω φωτογραφιες με  mail για να το επιβεβαιώσουμε σίγουρα.

Αυριο ειπε οτι θα απαντησει η Lenovo, οποτε απο Δευτερα θα παω να το αλλαξω. βεβαια θα ανοιξω το tablet επιτοπου μεσα στο καταστημα και αμα δω κατι αμεσως μεσα για να το ξαναλαξουν. Οσες φορες χρειαστεί.

 

Πιο πολύ η ταλαιπωρία... άλλα βλέπω ότι πολλοί έχετε θέμα. Να φανταστω ελαττωματική παρτιδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά έτσι πρέπει να γίνει άλλα θα σκαρφιστούν χίλια δυο πράγματα για να μην το αλλάξουν και θα αναγκαστώ να πάρω χαρτί από την Lenovo ότι είναι ελαττωματικό, οπότε το περνώ από τώρα και τελείωσε η ιστορία. Εχω εμπύρια με lenovo service 2 φορές, ενώ το κατάστημα έκανε κόλπα, ποτέ δεν είχα θέμα με το service της lenovo.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά έτσι πρέπει να γίνει άλλα θα σκαρφιστούν χίλια δυο πράγματα για να μην το αλλάξουν και θα αναγκαστώ να πάρω χαρτί από την Lenovo ότι είναι ελαττωματικό, οπότε το περνώ από τώρα και τελείωσε η ιστορία. Εχω εμπύρια με lenovo service 2 φορές, ενώ το κατάστημα έκανε κόλπα, ποτέ δεν είχα θέμα με το service της lenovo.

εγώ έκανα και την αναβάθμιση σε lolipo φαντασου και το πήγα πίσω καί πήρα τα χρήματα γιατί δεν είχαν άλλο διαθέσιμο. Ούτε πιστωτικό ούτε άλλο μοντέλο δέχτηκα. Μην αφήνεις τις μέρες να περνούν γιατι μετα το δεκαήμερο πάει για επισκευή και οχι αντικατάσταση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η θήκη είναι generic, εγώ με ένα ευρώ παραπάνω πήρα μια ειδικά σχεδιασμένη για το Tablet από ebay από Γερμανία. Η ίδια υπήρχε και από Κίνα τρία ευρώ φθηνότερα αν θυμάμαι καλά, αλλά δεν ήθελα να περιμένω πάνω από μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...